Ogłoszenia duszpasterskie - X NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Nabożeństwo czerwcowe po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

 2. Nauki przedślubne, ostatnie przed wakacjami, będą w naszej parafii w dniach 11-15 czerwca o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

 3. Msze św. w czwartki, w kaplicy Miłosierdzia Bożego będą jeszcze do 21 czerwca włącznie i będzie zawieszone odprawianie tych Mszy św. na czas wakacji, również Msza św. w niedzielę o g. 15.15 ostatnia przed wakacjami będzie odprawiona 17 czerwca i następnie nie będzie tej Mszy św. w okresie wakacji. W niedzielę 17 czerwca, na ostatniej przed wakacjami Mszy św. o g. 15.15 będzie zakończenie roku katechezy dla dzieci z przedszkoli. Serdecznie na tę Mszę św. zapraszamy dzieci przedszkolne. Podczas wakacji nie będzie również Mszy św. w tygodniu o godzinie 9.00.

 4. Archidiecezjalne spotkanie członków i sympatyków Rodziny Radia Maryja odbędzie się w poniedziałek, jutro, 18 czerwca w parafii św. Jana Ewangelisty w Szczecinie od g. 16.30 do 21.30. Więcej informacji na plakatach w gablotkach parafialnych.

 5. W środę, 13 czerwca, od. g. 19.00, dobowa modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny, pod nazwą „Jerycho Różańcowe”. W środę nauki przedślubne z racji zajętej kaplicy, będą w sali kasetonowej.

 6. W środę 13 czerwca o g. 21.00 w kościele spotkanie na Apelu maryjnym i następnie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, w praktyce nabożeństw fatimskich. Na procesję przynosimy świece.

 7. Oaza Młodzieżowa zaprasza na rekolekcje, które odbędą się w Krajniku Górnym od 24 czerwca do 10 lipca 2018. Więcej informacji na plakacie oraz u Księdza Marcina.

 8. Caritas zawsze w ostatnie dwie niedzielę czerwca,  dokonuje zbiórki pieniędzy do puszek, na pokrycie kosztów wakacji dla dzieci z rodzin, które potrzebują pomocy, aby wyjechać na kolonię. W organizowanych koloniach przez Caritas uczestniczą również dzieci z naszej parafii. Zbiórka będzie dokonywana w niedzielę 17 i 24 czerwca po każdej niedzielnej Mszy św.

 9. Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę rozpocznie się 25 lipca br. w Pustkowie przy Krzyżu, przez Police będzie przechodzić 28 lipca z zatrzymaniem się w kościele NP NMP o g 8.15 i 29 lipca po przyjściu pielgrzymek promienistych, wyruszy na pielgrzymi szlak, w dniu 29 lipca z sanktuarium Pani Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie o g. 7.00 rano. Zapraszamy do udziału w całości, lub na odcinku, na który czas będzie pozwalał.

 10.  W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Marian WARDZIŃSKI, Rumania Bogumiła BOJANOWSKA, Michał RATAJCZYK, Józef MATEJA, Alicja CICHOWSKA. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

 11. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę,  za składane ofiary, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 10 czerwca 2018 r.