Ogłoszenia duszpasterskie - III NIEDZIELA  WIELKANOCNA


 1. Dzisiaj, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, czyli w III Niedzielę Wielkanocną, Caritas dokona zbiórki pieniędzy do puszek na potrzeby biednych.

 2. Marsz dla Życia w niedzielę, 15 kwietnia, o g. 15.00 w Szczecinie. Zachęcamy do udziału.

 3. Według zachęty Papieża Franciszka, aby wyjść z ewangelizacją na ulice miast, kolejny raz Wspólnoty Neokatechumenalne z modlitwą, pieśnią i świadectwem życia dokonywać będą ewangelizacji, w naszym mieście będą na deptaku pomiędzy ul Kard. Wyszyńskiego a ul. Przyjaźni. Dzisiaj ze względu na Marsz dla Życia od g. 13.30 do 14.30, a przez kolejne niedziele od g. 15.00 do 17.00. Zachęcamy wszystkich do współudziału.

 4. Nauki przedślubne będą w naszej parafii w dniach od 23 do 27 kwietnia o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

 5. W sobotę, 26 maja, podczas Mszy św. o g. 18.00, kolejna grupa osób złoży w naszej parafii UROCZYSTY AKT OFIAROWANIA się Jezusowi przez Maryję według wskazań św. Ludwika Grignon de Montfort.

 6. Wspólnota „Fiat Mariae” zaprasza na cykl konferencji przygotowujących do złożenia Aktu Ofiarowania. Konferencję wprowadzającą wygłosi ks. Maciej Bagdziński 20 kwietnia o g. 19.00. Miejsce spotkań – Kaplica Miłosierdzia. Dzisiaj,  po każdej Mszy św., w przedsionku kościoła będą rozprowadzane „Traktaty o prawdziwym nabożeństwie do NMP” oraz „Ćwiczenia duchowe przygotowujące  do oddania się w macierzyńską niewolę miłości Maryi”.

 7. Jutro, w poniedziałek, 16 kwietnia o g. 18.30 spotkanie w kościele z Rodzicami dzieci, które w tym roku mają I Rocznicę Komunii św., natomiast w czwartek, 19 kwietnia spotkanie o g. 18.30 w kościele, z Rodzicami dzieci, które w tym roku będą przyjmować I Komunię św.

 8. Dnia 13 maja br. w kolejną rocznicę Objawień Fatimskich organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie-Załomiu. Koszt 15 złotych. Wyjazd z Ks. Pawłem Obst. Zapisy u p. Teresy ze wspólnoty „Fiat Mariae”. Proszę podać pesel.

 9. Rekolekcje dla kobiet – o najważniejszych relacjach matka- córka, córka matka, będą w Szczecinie w domu św. Józefa przy ul. Strzałowskiej 26 A w dniach 20 – 22.  04. 2018 roku. Kontakt i zapisy przez telefon. Numer jest zapisany na plakacie w gablotce przy wejściu do kościoła.

 10. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Stanisław PRZECHODZKI, Jadwiga STERNA, Krystyna RZEPA. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

 11. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę,  za składane ofiary, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 15 kwietnia 2018 r.