INTENCJE MSZALNE
21-27 października 2018

NIEDZIELA - 21.10.2018 
7.00 – śp. Anna, Henryk, Mieczysław, Zofia, Mariusz, Cecylia i Feliks.
8.00 – śp. Arkadiusz SZYMAK – 18 rocznica śmierci; śp. Halina, Wanda, Joanna.
9.30 – śp. Andrzej TWARDOWSKI – greg. 21
9.30 - śp. Edward i Mieczysławę SMOLCZYŃSKICH i za dusze w czyśćcu cierpiące.
9.30 – śp. Rozalię, Krystynę, Józef ZAGUBIEŃ; śp. Tadeusz i Zofia CIESIÓŁKA.
10.45 – śp. Marianna i Antoni FIGIEL.
10.45 – śp. Zenon, Felicja, Tadeusz GRABOWSCY; śp. Andrzej, Anna i Adam CHOMONT; śp. Edward CHOMONT.
10.45 – śp. Reinhard JANKOWSKI – 15 rocznica śmierci.
12.00 - ZA PARAFIAN.
12.00 –  śp.  Marta JĘDRZEJCZAK – 4 rocznica śmierci.
12.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Marty i Tomka oraz dla Moniki i Bartosza – z okazji rocznicy ślubu.
13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.
15.15 –  śp. Tadeusz MAŚLANKA – 2 rocznica śmierci; śp. Jolanta NADZIEJA i  śp. Danuta DOBROWOLSKA – 2  rocznica śmierci.
18.00 – śp. Stefan i Bogumiłę JASZCZ; śp. Zofia JASZCZ.
19.30 – O nawrócenie córki – 7 z nowenny.


Poniedziałek – 22.10.2018
7.00 – O nawrócenie córki – 8 z nowenny.
7.00 – Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Krystyna i Zygmunt z prośbą o potrzebne łaski.
7.00 – śp. Irena DRAPCZYK –  miesiąc po pogrzebie.
9.00 - śp. Irena ROGOZIŃSKA – miesiąc po pogrzebie.
13.00 – śp. Krzysztof GRYZIMA-GRYLICZ – pogrzebowa.
18.00 – śp. Marianna , Władysław, Jan URBAŃCZYK i zmarłych Rodziny.
18.00 – śp.  Stanisław MARKUSZEWSKI – 1 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny MARKUSZEWSKICH i  GÓRALI.
18.00 –  W intencji Justyny i Michała w 15 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata.
18.00 –  śp. Andrzej TWARDOWSKI –  greg. 22

 
Wtorek – 23.10.2018 
7.00 –  O nawrócenie córki – 9 z nowenny – zakończenie.
9.00 –   śp. Krzysztof MICKIEWICZ
9.30 – chrzest 136/2018
18.00 –  śp. Piotr, Emilia TOŁOPIŁO; sp. Maria i Antoninę
18.00 –  śp. Andrzej TWARDOWSKI – greg. 23
18.00 –  śp. Józef FUCZYŁO  – pół roku po  śmierci.
18.00 –  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Urszuli RADZIUK –  z racji Imienin..


Środa – 24.10.2018
7.00 -  śp. Teresa PŁOMIŃSKA – miesiąc po pogrzebie.
9.00 – śp. Dawid KIEREN – miesiąc po pogrzebie.
18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 –  śp. Piotr , Jerzy, Wanda, Szczepan SZAJEWSCY.
18.00 –   śp. Andrzej TWARDOWSKI – greg 24.
18.00  -  śp. Zuzanna i Wojciech WIELOWIEYSKI; śp. Anna IZDEBSKA zd. WIELOWIEYSKA.


Czwartek – 25.10.2018
7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i wynagradzająca za grzechy przeciw Eucharystii.
9.00 –  śp. Barbara KORNACKA – 7 rocznica śmierci..
18.00 –  śp. Ryszard ŚWITKOWSKI – 10 rocznica śmierci
18.00 – śp. Andrzej TWARDOWSKI  – greg 25.
18.00 –  śp. Julian, Stanisław, Romuald, Józefę, Bogumiłę z Rodziny JANIK.
18.00 –   śp. Franciszek MASEWICZ – 10 rocznica śmierci; sp. Stefanię DZIUBEK – 8 rocznica śmierci.


Piątek – 26.10.2018
7.00 – śp. Władysław – 2 rocznica śmierci; sp. Jan – 3 rocznica śmierci z rodziny STAWCZYK.
9.00 – śp. Jan GRAŁEK i za zmarłych Rodziców: śp. Benedykt i Zofia oraz za wszystkich zmarłych z Rodziny GRAŁEK i BIAŁECKICH.
18.00 –  Za zmarłych z Rodziny MURAWSKICH i WEBER.
18.00 –  śp. Antonina, Mieczysław KOPCZYŃSCY i zmarli z Rodziny.
18.00 –  śp. Zofia ZASÓWA – 4 rocznica śmierci i śp. Zbigniew ZASÓWA.
18.00 – śp. Andrzej TWARDOWSKI – greg. 26
 

Sobota – 27.10.2018
7.00 –   śp. Waldemar KABECKI – miesiąc po pogrzebie.
7.00 – W intencji Justyny, Alicji, Bruna, Dominiki, Weroniki – o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.
9.00 – śp. Andrzej DRWIŁO – 3 rocznica śmierci.
18.00 –  śp. Iza GUŹNICZAK.
18.00 –  śp. Andrzej TWARDOWSKI – greg 27.
18.00 –  śp. Annę KOTT-GÓRSKĄ – intencja od personelu chirurgii z Polic.
18.00 – Za zmarłych z Rodziny JAŚKÓW i ŚLIWIŃSKICH.