Menu Zamknij

Ogłoszenia i intencje

INTENCJE MSZALNE – 06.-12.07.2020

PONIEDZIAŁEK – 06.07.2020

7.00 – śp. Jan Błażewicz – 6 Msza św. gregoriańska
7.00 – śp. Zofia Szumierz – 30 dzień po pogrzebie
18.00 – Fiat Mariae
18.00 – śp. Józef Tubacki – 6 r. śm. I za zmarłych z rodziny Tubackich i Dobrowolskich


WTOREK – 07.07.2020

7.00 – śp. Jan Błażewicz – 7 Msza św. gregoriańska
7.00 – śp. Regina Matyja – 1 r. śm.
18.00 – śp. Ryszard – 19 r. śm. I zmarli rodzice i teściowie
18.00 – śp. Alicja Jodko – 4 r. śm.
18.00 – śp. Regina Kolesińska – int. od Żywego Różańca


ŚRODA – 08.07.2020

7.00 – śp. Jan Błażewicz – 8 Msza św. gregoriańska
7.00 – śp. Ewa i Anna Machula – 25 r. śm
18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – śp. Jakub i Jerzy Derwich
18.00 – W intencji Ojca świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam


CZWARTEK – 09.07.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii
7.00 – śp. Marianna Figiel – 7 r. śm. Oraz zmarli rodzice
7.00 – śp. Gertruda Kazimierska
18.00 – śp. Jan Błażewicz – 9 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Jan Brzeziński – 9 r. śm. I zmarli rodzice: Helena i Stanisław i Kazimierz


PIĄTEK – 10.07.2020

7.00 – Dziękczynna za 5 letni pobyt u państwa Heleny i Zefiryna Dojnikowskich i ich rodziny
7.00 – śp. Gertruda Kazimierska
18.00 – śp. Jan Błażewicz – 10 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Władysław Pliszka – 22 r. śm. Oraz zmarli rodzice: Agnieszka i Michał Pliszka, Stanisława i Marian Hałuzo
18.00 – śp. Ryszard Michalik – 1 r. śm. Leokadia, Antoni, Wacław


SOBOTA – 11.07.2020

7.00 – śp. Genowefa, Andrzej, Lucyna
7.00 – śp. Gertruda Kazimierska
17.00 – Chrzest
18.00 – śp. Jan Błażewicz – 11 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Piotr Janik i zmarli jego rodzice i rodzeństwo, Lidia Zalewska
18.00 – śp. Marianna i Antoni Jakubiak


NIEDZIELA – 12.07.2020

7.00 – śp. Krystyna Mazur – 9 r. śm. I zmarli z rodziny
8.00 – śp. Grzegorz Gmachowski – 2 r. śm. I zm. z rodziny Gmachowskich i Zawadzkich
9.30 – śp. Jan Błażewicz – 12 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Irena Majos – 17 r. śm.
12.00 – Za Parafian. Msza św. prymicyjna neoprezbitera Roberta Bałuki
13.30 – Za dzieci przyjmujące chrzest, ich rodziców i chrzestnych
18.00 – śp. Danuta Turczyńska – 29 r. śm.
19.30 – śp. Henryk – 5 r. śm.

Skip to content