Menu Zamknij

Intencje mszalne – 01-08.12.2019

NIEDZIELA – 01.12.2019

7.00 – O zdrowie i bł. Boże, światło Ducha Świętego w 40 rocznicę urodzin Tomasza
8.00 – śp. Zdzisław Kotas – 1 r. śm., Hieronim i Kazimiera Kotas i zm. z rodziny Najberek
9.30 – śp. Stefan Sadowski – 38 r. śm. i zm. z rodz. Sadowskich, Podporów, Jesiotrów i Drzazgów
9.30 – śp. Paweł Korszul – 4 r. śm., Roman Ziembicki – 6 r. śm.
9.30 – śp. W int. p. Natalii Ciuksza – imieninowa – o Boże bł. i potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej – int od Przyjaciół
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 1 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Marianna Saganowska – 7 r. śm.
10.45 – śp. Longinę (f) Stefańska – 10 r. śm., Tadeusz, Roman, Ryszard Stefański
12.00 – za Parafian
12.00 – śp. Monika Wojtaszek – 4 r. śm., Jan i Maria Koziura
12.00 – śp. Tadeusz Kochanowski – 1 r. śm.
13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – śp. Feliksa Kałypin – 14 r. śm., Kazimierz Kałypin, Jolanta, Jan Grzeszczyk Tadeusz Oczeretko
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 28 Msza św. gregoriańska
19.30 – śp. Józef Czuryło – 6 r. śm. i zmarli z rodziny


PONIEDZIAŁEK – 02.12.2019

7.00 – śp. Genowefa Misztal – 2 Msza św. gregoriańska
9.00 – śp. Elżbieta -34 r. śm., Jerzy – 22 r. śm., Irena – 4 r. śm., Lucyna – 3 r. śm.
18.00 – Wg intencji Fiat Mariae
18.00 – śp. Tomasz Bitkowski – 10 r. śm.
18.00 – śp. Irena – 6 r. śm., Piotr i Grzegorz
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 29 Msza św. gregoriańska
18.00 – ADŚ


WTOREK 03.12.2019

7.00 –
9.00 – śp. Genowefa Misztal – 3 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 30 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Karol Głuszyk i za zmarłych z rodziny
18.00 – śp. Stanisława Kijas – int. od pracowników Szkoły Podstawowej Nr 3 w Policach
18.00 – śp. Barbara, Stanisław, Edmund, Kazimierz Kłosińscy
18.00 – śp. Edward Sochański – int od Dyrektorów Szkół Gminy Police i Pracowników SP Nr 3


ŚRODA – 04.12.2019

7.00 –
9.00 – śp. Genowefa Misztal – 4 Msza św. gregoriańska
18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – Wg intencji Żywego Różańca: aby przez duchowe przeżycie adwentu i szczerą spowiedź, Boże narodzenie dokonało się w naszych sercach
18.00 – śp. Wojciech Cichecki – 2 r. śm.
18.00 – śp. Jerzy Sikora – 4 r. śm., i wszyscy zmarli z rodziny Sikorów, Bolesław Pezda i zmarli z rodziny


CZWARTEK – 05.12.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii
9.00 – śp. Za zmarłych z rodziny Engler i Pacanowskich
18.00 – O powołania do kapłaństwa i zakonu
18.00 – śp. Genowefa Misztal – 5 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Ryszard – 3 r. śm., Stanisława – 9 r. śm., Kazimierz – 14 r. śm.
18.00 – śp. Marian – 25 r. śm., Władysława i Edmund


PIĄTEK – 06.12.2019

7.00 – śp. Janina Syposz – int. w miesiąc po pogrzebie od uczestników pogrzebu
9.00 – śp. Domicela Drzazgowska – 3 miesiąc po śmierci
18.00 – W intencji przyjaciół Jezusa Miłosiernego
18.00 – śp. Stefania – 5 r. śm.
18.00 – śp. Genowefa Misztal – 6 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Edward Zaremba – 8 r. śm. i zmarli rodzice


SOBOTA – 07.12.2019

7.00 – śp. Genowefa Misztal – 7 Msza św. gregoriańska
9.00 – Przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników
18.00 – śp. Danuta Łukaszewska – 13 r. śm.
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – śp. Stanisław i Władysława Pietrzakowscy, Magdalena Szulc, Jan i Marianna Zapędzcy


NIEDZIELA – 08.12.2019

7.00 – śp. Tomasz – 20 r. śm., Apolonia, Jadwiga i Wincenty
8.00 – śp. Krystian – 3 r. śm.
9.30 – śp. Natalia Grabowska – 19 r. śm. i Zbigniew
9.30 – śp. Jadwiga Abramowicz – 3 r. śm. i Andrzej Abramowicz, Zofia, Jan Jagodzińscy, Bogdan Podolski
9.30 – śp. Andrzej Tomczak – 2 r. śm.
10.45 – śp. Józefa Arkuszyńska – 2 r. śm., Władysława Gierwatowska, Bronisław Wąsik
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 8 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Mieczysława i Stanisław Kwiatkowscy
12.00 – Za Parafian
12.00 – śp. Jadwiga Dąbrowska – 8 r. śm.
12.00 – Dziękczynna za łaskę ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi z prośbą o wszelkie łaski do wzrastania w powziętych przyrzeczeniach dla IX grupy Niewolników Maryi
13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – Za zmarłych z rodziny Molis i Rymarczyk
18.00 – śp. Stanisław Stachula – 20 r. śm.
19.30 – Halina Borowiak – int od wnuków z żonami i rodzinami