Menu Zamknij

Intencje mszalne – 02.02-09.02.2020

NIEDZIELA – 02.02.2020

7.00 – śp. Zdzisław Rudzki – int. od rodziny Szczepanków z Mielca

8.00 – śp. Agnieszka Wątroba, Józef z dziećmi, Jan Lewiński z rodzicami i Henryk Zieliński z rodziną i Ewa Baran i Jadwiga z rodziną.

9.30 – śp. Domicela Drzazgowska

9.30 – śp. Marianna i Adam Kryściak, Wacław Juszczyński

9.30 – śp. Bożena Padoł – int. od Krystyny i Hilarego Majchrzak z rodziną

10.45 – śp. Izabela Dydzian – 2 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Ryszard Żurek – 2 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Stanisława Soroka – 10 r. śm., Kazimierza Malarz – 5 r. śm. i zmarli z rodziny Soroka

12.00 – śp. Ks. Biskup Stanisław Stefanek

12.00 – śp. Stanisław Saganowski – 7 r. śm.

12.00 – śp. Halina, Bolesław, Janusz Karlińscy i zmarli z rodziny; Helena i Stefan Dereń i zmarli z rodziny

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Karoliny z prośbą o potrzebne łaski

18.00 – † Zdzisław Tulie – 7 r. śm. i zmarli z rodziny Tulie i Proszek

19.30 – † Jan Michniewicz


PONIEDZIAŁEK – 03.02.2020

7.00 – śp. Zdzisław Rudzki – int. od rodziny Derlęgów z Mokrego

9.00 – śp. Jan Błażewicz – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Aleksander Lorenc – 50 r. śm.

11.00 – śp. Helena Kuczyńska – Msza św. pogrzebowa

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 3 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 3 Msza św. gregoriańska

18.00 – Fiat Mariae

18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Klimczyk i Wiśniewskich i powrót do kościoła i za świętej pamięci zmarłych z tej rodziny


WTOREK – 04.02.2020

7.00 –

9.00 – śp. Zdzisław Rudzki – int. od Sławka i Agnieszki Szpycka z Mokrego

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 4 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 4 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Maria Matuszczak – 4 r. śm.


ŚRODA – 05.02.2020

7.00 –

9.00 – śp. Jan – 31 r. śm., Stanisława (f) i za zmarłych z rodziny Wiśniewskich i Galanów

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 5 Msza św. gregoriańska

18.00 – Intencja Żywego Różańca: o pokój na świecie i o jedność i zgodę w naszej Ojczyźnie

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 5 Msza św. gregoriańska

18.00 – W intencji Ks. Bpa Błażeja Mariana Kruszyłowicza o zdrowie i potrzebne łaski z racji imienin i 60 – lecia Jubileuszu Kapłaństwa i 30-lecia Biskupstwa


CZWARTEK – 06.02.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii

9.00 – W intencji Małgorzaty i Pawła z racji 10 rocznicy ślubu z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo

18.00 – O powołania do kapłaństwa i zakonu

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 6 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 6 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Krystyna Kuśnierz – 1 r. śm.


PIĄTEK – 07.02.2020

7.00 –

9.00 – śp. Jan Jaskowski – 12 r. śm. Alina i Władysława Jaskowscy

18.00 – W intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 7 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 7 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Edmund Woźniak – 18 r. śm. i zmarli z rodziny


SOBOTA – 08.02.2020

7.00 –

9.00 – śp. Edmund Gajdzic – 18 r. śm., Bożena Gajdzic

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 8 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 8 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Roman Zaborowski – 6 r. śm., Henryk Masicz – 38 r. śm.


NIEDZIELA – 09.02.2020

7.00 – śp. Aniela Kastrau – 10 r. śm. Wilhelm – 22 r. śm., Wacław, Tadeusz i zmarli z rodziny Orlickich; Krystyna i Antonina

8.00 – śp. Eugeniusz Zawadzki – 35 r. śm., zmarli rodzice z obojga stron i zmarli z tych rodzin

9.30 – śp. Halina i Franciszek Kacprzak; Stanisław, Sebastian Kacprzak

9.30 – śp. Julia – 5 r. śm., Michał – 13 r. śm., Niedźwieccy

9.30 – śp. Andrzej Pepryk – 2 r. śm. i zmarli z rodz. Pepryk i Krusińskich

10.45 – śp. Izabela Dydzian – 9 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Ryszard Żurek – 9 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Bernard Nowak – 2 r. śm.

12.00 – Za Parafian

12.00 – śp. Stanisław Stachula i zmarli jego rodzice, Stanisław Kubich – 1 r. śm.

12.00 – śp. Jan Jankowski – 17 r. śm., Marek Jankowski i zmarli rodzice z obu stron

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – śp. Zbigniew Bręgiel

18.00 – śp. Halina Borowiak – int. od wnuków z żonami i rodzinami

19.30 – śp. Janina – 27 r. śm. i Stanisław Epiard