Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 03-10.05.2020

NIEDZIELA – 03.05.2020

7.00 – śp. Maria Grzyb – 3 r. śm. Jan – 32 r. śm. i zmarli z rodziny 

8.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 3 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Stanisław Olbiński – 20 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Daniela Drzazgowska – z okazji imienin 

9.30 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 3 Msza św. gregoriańska 

10.45 – O łaskę wiary i powrót do Boga dla najbliższych 

10.45 – Dziękczynna w 83 urodziny Stanisławy (f) Dybała z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

10.45 – śp. Zygmunt i Eryka i zmarli z rodziny Dymek 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Jadwiga Więzowska, Antoni Ławniczek 

12.00 – śp. Józefa Sadowska i zmarli z rodziny Podpora, Sadowskich, Jesiotra i Drzazga 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – Dziękczynna w urodziny Kamili z prośbą o potrzebne łaski 

18.00 – śp. Mieczysław Biskupski – 7 r. śm. Jadwiga i Lech Biskupscy, Felix Francik – 12 r. śm. 

19.30 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 3 Msza św. gregoriańska 


PONIEDZIAŁEK – 04.05.2020

7.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 4 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Stanisław Kartanowicz – z racji urodzin 

13.00 – śp. Jan Skorupa – Msza św. pogrzebowa 

18.00 – Fiat Mariae

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 4 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 21 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 4 Msza św. gregoriańska 

18.00 – Z okazji 27 urodzin o łaskę wiary i o miłosierdzie Boże dla Agnieszki 


WTOREK – 05.05.2020

7.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 5 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Stanisław Olbiński – 22 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Ryszard i zmarli rodzice z obu stron oraz Robert i Piotr 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 5 Msza św. gregoriańska 

18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Ks. Proboszcza z okazji imienin – int. od Żywego Różańca 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 5 Msza św. gregoriańska 


ŚRODA – 06.05.2020

7.00 – śp. Stanisław Olbiński – 23 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 6 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Stanisław i Stanisława Bryl, Antonina (f) i Adam Bryl, Bratymir Szomański, Anna i Adolf Szomańscy, Zuzanna i Bolesław Wymiatał 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – Według intencji Żywego Różańca: O jedność i zgodę w Ojczyźnie, aby rządzący dbali o dobro kraju, prawa i godność każdego człowieka 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 6 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stanisław i Stanisława w 3 r. śm. I za zmarłych z rodziny Alenkiewiczów 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 6 Msza św. gregoriańska 


CZWARTEK – 07.05.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 7 Msza św. gregoriańska 

18.00 – O powołania do kapłaństwa i zakonu 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 24 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 7 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 7 Msza św. gregoriańska 

18.00 – O powołania do kapłaństwa i życia zakonnego i misyjnego z rodzin naszej Archidiecezji i parafii – 8 Msza św. Nowennowa


PIĄTEK – 08.05.2020

7.00 – śp. Stanisław Olbiński – 25 Msza św. gregoriańska

9.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 8 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Wiktor Malec – 4 r. śm. 

18.00 – śp. Stanisław Szczęsny, ks. Stanisław Sołtys, Stanisława (f) Mizińska z racji imienin 

18.00 – śp. Stanisław – w dniu imienin, Hieronim, Anna, Jan, Ewa, Mirosław 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 8 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 8 Msza św. gregoriańska 


SOBOTA – 09.05.2020

7.00 – śp. Stanisław Olbiński – 26 Msza św. gregoriańska 

9.00 – Z racji imienin o potrzebne łaski, zdrowie, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Ireny Lorenc

9.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 9 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 9 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 9 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stefania i Władysław Jagoda i Maria Lolas 

18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ireny i Ryszarda Florczak


NIEDZIELA 10.05.2020

7.00 – śp. Antoni Wróblewski – 54 r. śm. I za zmarłych z rodz. Wróblewskich

8.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 10 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Stanisława – 16 r. śm. I Marian – 32 r. śm. Andrzej Rejczak, Aniela i Mikołaj Wiewiórscy 

9.30 – śp. Henryk Sałabuda – 2 r. śm. 

9.30 – śp. Stanisław Olbiński – 27 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Stanisław Atlas i za zmarłych z rodziny 

10.45 – śp. Witold Kursa – 9 r. śm. jego zmarli rodzice i brat Janusz 

10.45 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 10 Msza św. gregoriańska 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – W intencji Ojczyzny – intencja od Akcji Katolickiej 

12.00 – śp. Ryszard Żurek i wszyscy zmarli z rodziny

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz, Janina i Edward Dankiewicz 

18.00 – śp. Stanisław Stachula – imieninowa, Stanisław Małyszko, Stanisław Kubich – imieninowa 

19.30 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 10 Msza św. gregoriańska 

Skip to content