Menu Zamknij

Intencje mszalne – 05-12.01.2020

NIEDZIELA – 05.01.2020

7.00 – śp. Jan Błaszczak – miesiąc po pogrzebie
8.00 – śp. Rodzice: Józef i Cecylia; Teściowie: Anna i Jan; Rodzeństwo: Kazimierz, Marek, Lilianna
9.30 – śp. Wacław i Marcin Błowaccy, Leszek Markiewicz
9.30 – śp. Rozalia, Władysław, Leszek Markiewicz
9.30 – śp. Zenon Kobus – 31 r. śm. i za zmarłych z rodziny Kobusów
10.45 – śp. Kazimierz Pietrek – 15 r. śm.
10.45 – Dziękczynno Błagalna w 90 rocznicę urodzin Ireny Kika
10.45 – śp. Aniela Molenda – miesiąc po pogrzebie
12.00 – Za Parafian
12.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 5 Msza św. gregoriańska
12.00 – śp. Lech Graj – 5 r. śm., Ewa i Edward Graj; Helena i Czesław Skwarna, Natalia i Czesław Cebula; Józef Lasoń
13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – śp. Ewa Patyna – 1 rocznica śmierci
18.00 – W dniu 80 urodzin z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Anny Pliszka z podziękowaniem za wszystkie łaski
19.30 – śp. Tadeusz i Janina Wlaźlak; Józef i Janina Mofina


PONIEDZIAŁEK – 06.01.2020

7.00 – 

8.00 – śp. Tadeusz Karkocha – 1 r. śm.

9.30 – śp. Maria Lorek – miesiąc po pogrzebie 

9.30 – Intencja wynagradzająca za grzechy, zniewagi i bluźnierstwa przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi – od wspólnoty Fiat Mariae 

9.30 – śp. Teresa Fijołek – intencja od Żywego Różańca 

10.45 – śp. Małgorzata Graczykowska – 6 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Lidia Majewska – 8 r. śm. 

10.45 – W intencji Filipa z racji 30 urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Amelia – 17 r. śm. i Mikołaj Wiewiórscy; Stanisława (f) i Andrzej, Marian z rodziny Rejczak 

12.00 – śp. Anna Domagalska – 7 r. śm. 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Adela Rewaj – 15 r. śm. 

18.00 – śp. Anastazja – 20 r. śm., za zmarłych z rodziny Kajdanowicz i Krupów 

19.30 – śp. Zofia Dankiewicz, Janina I Edward Dankiewicz 


WTOREK – 07.01.2020

7.00 – śp. Józef Kowczyk i zmarli z rodziny 

7.00 – śp. Bronisława, Tadeusz, Kazimiera i Alicja 

9.00 – 

18.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 7 Msza św. gregoriańska 


ŚRODA – 08.01.2020

7.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 8 Msza św. gregoriańska

7.00 – śp. Za dusze w czyśćcu cierpiące 

9.00 – śp. Jakub i Jerzy Derwich 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
– W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam 


CZWARTEK – 09.01.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 9 Msza św. gregoriańska

18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Klimczyków i o powrót wszystkich członków rodziny do modlitwy i Kościoła 


PIĄTEK – 10.01.2020

7.00 – śp. Bożena Padoł – intencja od Ireny, Ryszarda Pietrzyckich z rodziną 

9.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 10 Msza św. gregoriańska

18.00 – W intencji Ojczyzny – od Akcji Katolickiej 


SOBOTA – 11.01.2020

7.00 – 

9.00 – śp. Władysław Pogorzelec – int. miesiąc po pogrzebie 

9.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 11 Msza św. gregoriańska

9.00 – O Boże błogosławieństwo dla Joli z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej 

18.00 – śp. Jadwiga Szyposzyńska – int. miesiąc po pogrzebie 


NIEDZIELA – 12.01.2020

7.00 – śp. Włodzimierz Urtnowski – z racji urodzin i imienin 

8.00 – śp. Elżbieta Zych – 2 r. śm. 

9.30 – śp. Zenon Brzeziński – 42 r. śm., Maria Brzezińska – 12 r. śm. i wszyscy zmarli z rodziny Brzezińskich 

9.30 – śp. Jan Drozdowski – 8 r. śm., Zygmunt Wojtania 

9.30 – śp. Kazimierz Wierzbiński, Edward Wild 

10.45 – śp. Małgorzata Graczykowska – 12 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Izydor Nowak – 23 r. śm. oraz zmarli rodzice i rodzeństwo 

10.45 – śp. Maria – 9. r. śm. i zmarli z rodziny Byra, Pałochacz, Zenonona, Ewa, Konrad, Edward, Danutę 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Krystyna Danielewska – int. od Teresy z rodziną z Bądkowa 

12.00 – śp. Irena Kubich – 17 r. śm., Wincenty Kubich 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – 

18.00 – śp. Halina Borowiak – int. od wnuków z żonami i rodzinami 

19.30 – śp. Romualda Michniewicz 

Skip to content