Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 1-8 września 2019

NIEDZIELA – 1.09.2019

7.00 – śp. Stanisław i Cecylia DZIĘCIOŁOWSCY; śp. Feliks i Helena PERLIŃSCY.

8.00 – śp. Urszula i Stanisław BRUŹDZIAK i zmarłych z Rodziny BRUŹDZIAK i KARWACKICH

9.30 –  śp. Stefanię GARBARCZYK – 21 rocznica śmierci; 

9.30 – śp. Olech PIASEK – greg. 1

9.30 – śp. Franciszek DEKERT – greg. 1

10.45 – śp. Anastazja PEPRYK – 10 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny PEPRYK i KRUSIŃSKICH.

10.45 – śp. Leokadia KUCZYŃSKA – 1 rocznica śmierci i  śp. Jan.

10.45 – śp. Zofia DANKIEWICZ i śp. Leokadia i Stanisław PONIEWIERA.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Jerzy – 18 rocznica śmierci; 

12.00 – śp. Janusz KISZKURNO – greg.1.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 –  śp. Wojciech KŁOSIŃSKI – 3 rocznica śmierci

18.00 – śp. Ryszard SZYSZKA.

19.30 – śp. Kazimierz WINIECKI.


Poniedziałek – 2.09.2019

7.00 – śp. Olech PIASEK – greg. 2

7.00 – śp. Franciszek DEKERT – greg. 2

7.00 – O zdrowie i siły dla Hani.

9.00 – śp. Ryszard ONISZCZUK – 19 rocznica śmierci.

11.00 – śp. Małgorzata GRACZYKOWSKA – pogrzebowa.

18.00 – Według intencji Wspólnoty „Fiat Mariae”.

18.00 –  śp. Marta i Jan SARNA i zmarłych z Rodziny KSIĄŻKÓW, NOJÓW, DURÓW i EWALDÓW.

18.00 –  śp. Stefanię – z okazji Imienin

18.00 –  śp. Janusz KISZKURNO – greg. 2

18.00 – śp. Stanisławę, Marian – 20 rocznica śmierci i z,arłych z Rodziny PERLIŃSKICH i HUMIĘCKICH.


Wtorek – 3.09.2019 

7.00 – śp. Andrzej BULICZAK – miesiąc po pogrzebie.

7.00 –  O zdrowie i błogosławieństwo Boze dla Barbary KOZŁOWSKIEJ.

9.00 – śp. Ewelina MAZIUK – 23 rocznica śmierci; śp.  Stanisław, Krystyna , Walerian.

13.00 – śp. Piotr MADEJ – pogrzebowa.

18.00 – śp. Olech PIASEK – greg. 3

18.00 –  śp. Franciszek DEKERT – greg. 3

18.00 – śp. Janusz KISZKURNO –  greg. 3

18.00 –  śp. Krystyna ŁATCZAK – 4 rocznica śmierci.

18.00 – Dziękczynno – błagalna w intencji Lidii z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.


 Środa – 4.09.2019

7.00 – śp. Kazimierę TABĘCKA – miesiąc po pogrzebie.

7.00 –  O zdrowie i siły dla Hani.

9.00 – śp.  Janusz KISZKURNO – greg. 4

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

18.00 – Według intencji Żywego Różańca: 

18.00 – śp. Olech PIASEK – greg. 4.

18.00 –  śp. Franciszek DEKERT – greg. 4

18.00 – śp. Katarzyna KAJDANOWICZ – 1 rocznica śmierci; śp. Witold KAJDANOWICZ – 3 rocznica śmierci.


Czwartek – 5.09.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Jan KONOPACKI – miesiąc po pogrzebie.

9.00 – śp. Halina FILIPÓW – 4 rocznica śmierci; 

18.00 – O powołania do kapłaństwa i zakonu – I czwartek miesiąca.

18.00 –  śp. Olech PIASEK – greg. 5

18.00 – śp. Franciszek DEKERT – greg. 5

18.00 –  śp. Janusz KISZKURNO – greg. 5


 Piątek – 6.09.2019

7.00 – Dziękczynna w 7 rocznicę Urodzin Mileny.

9.00 – śp. Janusz KISZKURNO – greg. 6

18.00 – W intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego  – I piątek miesiąca.

18.00 –  śp. Grzegorz – 10 rocznica śmierci; śp. Piotr, Irena i Lucyna.

18.00  – śp. Olech PIASEK – greg. 6

18.00 – śp. Franciszek DEKERT – greg. 6

18.00 – śp. Anna STANIEK – 2 rocznica śmierci.


Sobota – 7.09.2019

7.00 – śp. Olech PIASEK – greg. 7

7.00 – śp. Franciszek DEKERT – greg. 7

9.00 – Przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników – z racji I soboty miesiąca.

15.00 – ślub: Sebastian Kolec/Patrycja Policka.

16.00 – ślub: Paulina Pliszka/Piotr Tenyszyn.

18.00 – śp. Janusz KISZKURNO – greg. 7 .

18.00 –  śp. Aleksandrę CIUKASZA i za zmarłych z Rodziny.

18.00 – śp. Wiktorię i Michał PAWELCZYK; śp. Katarzyna, Antoni  i Stanisław DOBOSZ.