Menu Zamknij

Intencje mszalne – 10-17.05.2020

NIEDZIELA – 10.05.2020

7.00 – śp. Antoni Wróblewski – 54 r. śm. I za zmarłych z rodz. Wróblewskich

8.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 10 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Stanisława – 16 r. śm. I Marian – 32 r. śm. Andrzej Rejczak, Aniela i Mikołaj Wiewiórscy 

9.30 – śp. Henryk Sałabuda – 2 r. śm. 

9.30 – śp. Stanisław Olbiński – 27 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Stanisław Atlas i za zmarłych z rodziny 

10.45 – śp. Witold Kursa – 9 r. śm. jego zmarli rodzice i brat Janusz 

10.45 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 10 Msza św. gregoriańska 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – W intencji Ojczyzny – intencja od Akcji Katolickiej 

12.00 – śp. Ryszard Żurek i wszyscy zmarli z rodziny

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz, Janina i Edward Dankiewicz 

18.00 – śp. Stanisław Stachula – imieninowa, Stanisław Małyszko, Stanisław Kubich – imieninowa 

19.30 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 10 Msza św. gregoriańska 


PONIEDZIAŁEK – 11.05.2020

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 11 Msza św. gregoriańska 

7.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 11 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Alicja Płuciennik – 10 r. śm. 

11.00 – śp. Zofia Szczęsna – Msza św. pogrzebowa 

18.00 – śp. Jakub i Jerzy Derwich

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 28 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 11 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Anna i Edward Pawelec i zmarli z rodziny oraz Henryk Olejniczak w 15 r. śm. 


WTOREK – 12.05.2020

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 12 Msza św. gregoriańska 

7.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 12 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Ryszard Żurek – 1 r. śm. 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 29 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 12 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Adrian Jóźwiak – 7 r. śm. 

18.00 – śp. Zygmunt Sokół 

18.00 – śp. Mieczysław Koza – 4 r. śm. Roman Szczepański – 38 r. śm. Franciszek Koza – 12 r. śm. Zenon Koza – 14 r. śm. oraz zmarli z rodziny 


ŚRODA – 13.05.2020

7.00 – śp. Kazimierz Lomperta – 10 r. śm. Wiktor, Genowefa, Janina, Julianna, Stanisław i zmarli z rodziny Lomperta 

9.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 13 Msza św. gregoriańska 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – W int. Ojca świętego, Ojczyzny, radia Maryja i Tv Trwam 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 13 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 30 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 13 Msza św. gregoriańska 


CZWARTEK – 14.05.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Adam Mofina i za zmarłych z rodziny 

18.00 – O powołania do kapłaństwa i życia zakonnego i misyjnego z rodzin naszej Archidiecezji i parafii – 9 Msza św. Nowennowa

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 14 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 14 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 14 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Urszula Jurkojć – 6 rocznica śm.


PIĄTEK – 15.05.2020

7.00 – śp. Zofia Gauza 

9.00 – śp. Zofia Gasztkowska – z racji imienin 

9.00 – Z okazji imienin o potrzebne łaski, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Zofii Klimczyk 

18.00 – śp. Barbara Mejsner – 12 r. śm. 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 15 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Zofia Szczęsna w dniu imienin o radość nieba 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 15 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 15 Msza św. gregoriańska 


SOBOTA – 16.05.2020

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 16 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Zofii Szczęsna – Msza św. imieninowa 

9.00 – W intencji dziękczynnej z racji 10 rocznicy sakramentu małżeństwa Katarzyny i Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla jubilatów i całej rodziny 

18.00 – śp. Jacek Kwiatkowski – 3 r. śm. 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 16 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 16 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Zofia i Franciszek Figiel, Zofia i Witold Płużyczka 


NIEDZIELA – 17.05.2020

7.00 – śp. Wojciech Fic – 7 r. śm. 

8.00 – śp. Gertruda Guzowska – 7 r. śm. I za zmarłych z rodziny z obojga stron 

9.30 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 17 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Zygmunt Ochal – 7 r. śm. Mieczysława (f) Ochal – 3 r. śm. 

9.30 – O Boże błogosławieństwo dla Krystyny z okazji urodzin z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski – intencja od córki 

10.45 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 17 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Jan Hajnosz – 19. r. śm. I za zm. z rodz. Hajnosz i Kwiatkowskich 

10.45 – śp. Irena Ołtuszyk – 5 r. śm. Michalina Dziatko – 1 r. śm. 

12.00 – Pierwsza Komunia Święta 

12.00 – śp. Krystyna Danielewska – int. od męża z rodziną 

12.00 – śp. Krzysztof Zwarycz – 2 r. śm. 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące 

18.00 – śp. Dariusz Kozłowski i Józef Bzynek 

19.30 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 17 Msza św. gregoriańska 

Skip to content