Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 12-18 kwietnia 2021

Poniedziałek  –  12 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 7

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI  – greg. 1    

9.00 – W intencji księży pracujących w parafii św. Kazimierza, za zmarłych o radość nieba i dla żywych o potrzebne łaski – w darze za pomoc duchową okazaną ofiarodawcy.

9.00 –  śp. Karol RADECKI – miesiąc po pogrzebie.

10.00 – śp. Alina PARASZKIEWICZA – pogrzebowa

18.00 – Fiat Mariae: 

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 9

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 9

18.00 – śp. Karolina BARABAS.

18.00 –  śp. Kazimierę KŁAPA – miesiąc po pogrzebie.


Wtorek – 13 kwietnia 2021

7.00 –śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 8

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg 2.

9.00 – O zdrowie i potrzebne łaski  dla ks. Wojciecha Puciato z podziękowaniem za pomoc duchową ofiarodawcy.

9.00 – O łaskę przemiany serca ku Bogu dla Joanny i Marka KABAŁA oraz o uzdrowienie Krystianka.

13.00 – śp. Ryszard HENDRYKOWSKI – pogrzebowa.

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 10.

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 10.

18.00 – śp. Henryk – 6 rocznica śmierci, Marianna – 2 rocznica śmierci NOWAK.

18.00 – śp. Teresa HORBACZ – 3 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny HORBACZ, MICHAŁECKICH oraz dusze w czyśćcu cierpiące.


Środa – 14 kwietnia 2021

7.00 –   śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg.9

7.00 –   śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 3

9.00 –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg.11

9.00 – śp. Marek KOWALSKI – miesiąc po pogrzebie..

9.00 – śp. Bernard SZYMAŃSKI – w dniu pogrzebu.

10.00 – śp. Jacek RATAJCZAK – pogrzebowa

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 –  śp. Helena, Stanisław, Weronika i Klemens.

18.00 –  śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 11.

18.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

18.00  –  Z okazji 30 Urodzin Konrada TKACZYKA, o zdrowie, potrzebne łaski na każdy dzień życia i Boże błogosławieństwo.


Czwartek – 15 kwietnia 2021

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 10

7.00 –  śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 4.

9.00 – śp. Leszek – 17 rocznica śmierci, śp. Zofia i Stefan.

18.00 –  śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg.12

18.00   –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 12

18.00 –   śp. Wanda BORKOWSKA – 6 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny.

18.00 –  śp. Ryszard KAZANIECKI – 9 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny KAZANIECKICH i ŁĘCZYCKICH.


Piątek – 16 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 11.

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 5

9.00 –  O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Andrzeja RASIŃSKIEGO – z podziękowaniem za pomoc duchową ofiarodawcy.

18.00 – śp. Franciszkę i Franciszek, śp. Marian.

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 13

18.00 – śp. Władysławę JASKOWSKĄ – 8 rocznica śmierci; śp. Jan i Alina.

18.00 – śp. Jan CHROBOCIŃSKI – miesiąc po pogrzebie.

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 13.


Sobota – 17 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 12

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg.6

9.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg 14.

9.00 – śp. Henrykę CZYŻEWSKĄ – miesiąc po pogrzebie

9.00 – O opiekę i Boże błogosławieństwo dla Eweliny.

9.30 – chrzest 26/2021

18.00 –  śp. Zdzisław – 13 rocznica śmierci.

18.00 –  śp. Bronisław i Eugenia i za zmarłych z Rodziny DZISZUK i całej rodziny ZAŁUCKICH i śp. Konstanty.

18.00 –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg.14.


NIEDZIELA – 18 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 13.

8.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 15.

9.30 – śp. Tadeusz DRABOWICZ – 1 rocznica śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny DAMC i DRABOWICZ.

9.30 –  śp. Marianna i Franciszek WRZOSEK.

9.30 – śp. Stanisławę i Izydor KUBACKI; śp. Lucyna i Stanisław OZMINKOWSCY; śp. Marianna i Roman KUBACCY.

10.45 –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 15.

10.45 –   śp. Jan HAJNOSZ – 20 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny KWIATKOWSKICH i HAJNOSZ.

10.45 –  śp. Stanisław RYMAREK i zmarłych z Rodziny.

12.00 –  ZA PARAFIAN

12.00 –   śp. Czesław JAŚKIELEWICZ – 2 rocznica śmierci; śp. Maria , Franciszek i zmarli z rodziny JAŚKIELEWICZ i MARKISZ.

12.00 –  śp. Leszek – 38 rocznica śmierci i zmarli z rodziny BYRA i POŁOCHACZ.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 –  śp. Jerzy WIERZBICKI – greg.7

18.00 –   śp. Zbigniew POPRAWSKI.

19.30 – śp. Marian SOBANIA – 6 rocznica śmierci; śp. Konstancję SOBANIA – 23 rocznica śmierci; śp. Antoni SOBANIA – 32 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny SOBANIA.

Skip to content