Menu Zamknij

Intencje mszalne – 13.-20.10.2019

NIEDZIELA – 13.10.2019

7.00 – śp. Zofia, Wawrzyniec, Edward Owczarek, Edward, Grzegorz Biszczak, Genowefa Koziej

8.00 – Franciszek Wrzosek – 13 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Tadeusz Maślanko – 3 r. śm., Jolanta Nadzieja – 3 r. śm., i Danuta Dobrowolska

9.30 – śp. Michalina Pietrzyk, Władysław Pietrzyk, Maria Raróg

9.30 – śp. Stanisław, Janina, Janusz z rodziny Kardziejonek 

10.45 – śp. Henryk Friedrich – 1 r. śm., i zmarli z rodziny Friedrich 

10.45 – śp. Dawid 4 r. śm. i zmarli z rodziny Wróblewskich, Drążek, Wesołowskich i Lipińskich

10.45 – Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę ślubu Joanny i Krzysztofa Gadomskich o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej

12.00 – † Dziękczynna w 56 rocznicę sakramentu małżeństwa Heleny i Zefiryna z prośbą o potrzebne łaski 

12.00 – Intencja Nowennowa wspólnoty Fiat Mariae dziękczynno – błagalna – 9 Msza św. nowennowa

12.00 – śp. Andrzej Żuk – 3 r. śm., Piotr Żuk – 4 r. śm., Olga Żuk 

13.30 – w int. dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych  

15.15 – śp. Edward Stępień – 10 r. śm., Julia, Zdzisław i Ryszard z rodziny Stępień

18.00 – śp. Halina Flis – 13 Msza św. gregoriańska

19.30 – śp. Izydor Kubacki – intencja od Marii Gajda z dziećmi


PONIEDZIAŁEK – 14.10.2019

7.00 – śp. Irena i Edward Olszewscy, Sabina, Bronisław, Marian Perońscy 

7.00 – śp. Wacław Miedeksza – 30 dzień po pogrzebie

9.00 – śp. Krzysztof Domagalski

9.00 – śp. Urszula i Jerzy Baszkowcy 

18.00 – śp. Halina Flis – 15 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 15 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Zdzisław Niedziółka – 10 r. śm.

18.00 – śp. Adela, Franciszek i Jan Blige 


WTOREK – 15.10.2019

7.00 – † Domicela Drzazgowska (popogrzebowa) 

7.00 – † Irena Szymańska i zmarli z rodziny 

9.00 – † Franciszek Wrzosek – 16 Msza św. gregoriańska 

12.00 – † Henryka (f) Głuszko – Msza św. pogrzebowa 

18.00 – † Stanisław Łangowski – 9 r. śm. I zmarli z rodziny 

18.00 – † Halina Flis – 16 Msza św. gregoriańska 

18.00 – † Helena Domańska – 2 miesiąc po śmierci 

18.00 – † Wiesław Rozen – 1 r. śm.


ŚRODA – 16.10.2019

7.00 – śp. Czesława (f), Anna, Kazimierz Jelińscy i zmarli z rodziny

7.00 – śp. Katarzyna Danielewska – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 16 Msza św. gregoriańska 

11.00 – śp. Władysław Zduńczyk – Msza św. pogrzebowa

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – Za wszystkich Chorych z Żywego Różańca i z ich Rodzin 

18.00 – śp. Stefania Gibas – 17 r. śm. 

18.00 – śp. Halina Flis – 16 Msza św. gregoriańska 


CZWARTEK – 17.10.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

7.00 – śp. Henryk Flantowicz – miesiąc po pogrzebie  

9.00 – śp. Józefa – 10 r. śm., Stanisław – 30 r. śm., Kowalscy 

18.00 – śp. Halina Flis – 17 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 17 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Świtkowski – 11 r. śm. 

18.00 – śp. Bonifacy Andrukianiec – 10 r. śm 


PIĄTEK – 18.10.2019

7.00 – śp. Domicela Drzazgowska (od Wiesławy i Jerzego)

9.00 – śp. an Banderowicz – int. od Żywego Różańca 

18.00 – W int. Ks. Łukasza z racji imienin – int. Żywego Różańca 

18.00 – śp. Halina Flis – 18 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 18 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janina Świerniak – 3 rocznica i 1 miesiąc po śmierci

18.00 – śp. Stefania Jagodzińska, Leon Sibiński, Wiesława Cłapińska 


SOBOTA – 19.10.2019

7.00 – śp. Zbigniew Pawłucki – 1 r. śm.

7.00 – śp. Jerzy Mucha – miesiąc po pogrzebie

9.00 – Franciszek Wrzosek – 19 Msza św. gregoriańska 

13.00 – Pierwsza Komunia Święta 

18.00 – śp. Halina Flis – 19 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Stanisław Szczęsny w 11 r. śm. I jego rodziców

18.00 – Anna, Grzegorz – 17 r. ślubu – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i szczęście 

18.00 – Dziękczynno błagalna w 45 rocznicę ślubu Jadwigi i Marka 


NIEDZIELA – 20.10.2019

7.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 20 Msza św. gregoriańska 

8.00 – śp. Kazimiera – 21 r. śm. Franciszek i Antoni 

9.30 – W int, Marty i Tomasza, Moniki i Bartosza z racji rocznicy ślubu o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

9.30 – śp. Rozalia, Krystyna, Józef Zagubień, Zofia i Tadeusz Ciesiółka

9.30 – śp. Wacław, Leszek, Marcin, Stanisława i zm. z rodz. Błowackich i Siedzielników

10.45 – śp. Jan Pawłowski – 3 r. śm., jak również dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Justyna i Marek pawłowscy, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

10.45 – śp. Paweł Byra – 12 r. śm. i zmarli jego rodzice: Katarzyna i Paweł

10.45 – śp. Bronisław Kopczyński i zmarli z rodz. Kopczyńskich, Kowalewskich, Ławrynowiczów i Stasiaków 

12.00 – za Parafian 

12.00 – Dziękczynno błagalna z okazji 75 rocznicy urodzin Ireny o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej 

12.00 – śp. Marta Jędrzejczak – 5 r. śm. 

13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych  

15.15 – śp. Eugenia Czubek – int. od Tadeusza Wiśniowskiego z rodziną 

18.00 – śp. Halina Flis – 20 Msza św. gregoriańska

19.30 – śp. Stanisława Kubacka – 5 r. śm.