Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 14-20 września 2020

PONIEDZIAŁEK – 14 września 2020

7.00 – śp. Antoni DĄBEK – 22 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny.

9.00 – Za zmarłych z Rodziny Ofiarodawców: śp. Apolonia, Rozalia, Eleonora, Wanda, Zofia i Scholastyka.

18.00 – śp. Teresa WALKOWIAK – 20 rocznica śmierci; śp. Seweryn GARYSZAK – 15 rocznica śmierci; śp. Cecylia RUTKOWSKA – 10 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 14

18.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 14

18.00 – śp. Antoni EWALD – miesiąc po pogrzebie


Wtorek – 15 września 2020

7.00 – śp. Franciszek i Irena SZARAFICCY.

9.00 – śp. Wincenty, Teodora JARCZEWSCY; śp. Czesław, Grażyna, Anna, Leszek.

12.00 – śp. Stanisławę KASAK – pogrzebowa.

18.00 – śp. Władysław, Marian, Maria PEŁECH; śp. Władysławę, Stefan.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 15

18.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 15

18.00 – śp. Bogdan WIĘCKOWSKI.

18.00 – O przyjęcie Miłości Bożej i wypełnienie Jego woli dla Henryki


Środa – 16 września 2020

7.00 – śp. Bronisławę, Alicję, Tadeusz, Kazimierz

9.00 – śp. Jan, Paulina, Władysław, Henryk KOŹBIAŁ; śp. Andrzej, Eugenia i Bazyli MIELIANIEC.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – Za wszystkich Chorych z Żywego Różańca i z ich Rodzin.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 16

18.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 16

18.00 – O łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Elżbiety z okazji Urodzin.


Czwartek – 17 września 2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Zofia SZCZĘSNA.

9.00 – śp. Teresa BEDNARSKA – intencja od sąsiadów.

18.00 – śp. Ludwikę BRZĘCKĄ – 8 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg 17

18.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 17.

18.00 – śp. Witold KALISIEWICZ – miesiąc po pogrzebie


Piątek – 18 września 2020

7.00 – śp. Bronisław, Irena KOCÓR – oboje 19 rocznica śmierci

9.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 18.

9.00 – śp. Elżbieta SOKÓŁ.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 18

18.00 – śp. Sabinę MUSIAŁ – 2 rocznica śmierci oraz krewnych z rodziny ZASADA i MUSIAŁ.

18.00 – śp. Zuzanna KARCZEWSKA – 1 rocznica śmierci

18.00 – śp. Genowefa KOWALCZYK – miesiąc po pogrzebie i zmarłych z Rodziny.


Sobota – 19 września 2020

7.00 – śp. Zofia i Jan JAGODZIŃSCY – 16 rocznica śmierci; śp. Marianna, Jan, Bogdan PODOLSCY; śp. Jadwiga i Andrzej ABRAMOWICZ.

9.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 19.

9.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 19

10.00 – I KOMUNIA ŚW.

12.00 – I KOMUNIA ŚW.

18.00 – śp. Tadeusz RYCHLIK.

18.00 – śp. Wacław – 27 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny RUSIECKICH, REJSNERÓW, STACHOWSKICH i KRZYSZYCHÓW.

18.00 – śp. Donata BYCZKIEWICZ – 6 miesiąc od śmierci.

19.00 – chrzest 94/2020


Niedziela – 20 września 2020

7.00 – śp. Maria – 3 rocznica śmierci; śp. Antoni i Mieczysław.

8.00 – śp. Franciszek GRABOWSKI – 5 rocznica śmierci;

9.30 – śp. Jan OGRODOWICZ – 16 rocznica śmierci i Jego żonę śp. Honoratę i za ich zmarłych Rodziców i rodzeństwo. .

9.30 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 20

9.30 – śp. Stanisław ZMARZŁY – 10 rocznica śmierci; śp. Bronisławę ZMARZŁĄ; śp. Ewa, Roman, Józef i zmarli z Rodziny.

10.45 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 20

10.45 – Dziękczynna za 48 lat małżeństwa Danuty i Mariana z prośbą o potrzebne łaski.

10.45 – śp. Zygmunt MITROWICZ; śp. Krystyna BIŚ i za zmarłych z Rodziny KŁOSIŃSKCH, MITROWICZ i BIŚ.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Krystyna DANIELEWSKA – 1 rocznica śmierci

12.00 – śp. Zofia, Franciszek FIGIEL i ich rodzice i rodzeństwo; śp. Adam KURPIEL.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Józef, Rozalia, Krystyna ZAGUBIEŃ; śp. Tadeusz, Zofia CIESIUŁKA; śp. Maria , Mieczysław i Tadeusz RÓŻYCCY.

18.00 – śp. Andrzej BAJER – 10 rocznica śmierci; śp. Katarzyna i Kazimierz.

19.30 – śp. Dariusz KOZŁOWSKI, Śp. Józef BZYMEK.

Skip to content