Menu Zamknij

Intencje mszalne – 15-22.12.2019

NIEDZIELA – 15.12.2019

7.00 – śp. Kazimiera, Piotr, Gertruda, Sylwester, Franciszka, Wacław
8.00 – śp. Aniela Molenda – intencja od siostry Wandy z Bielska Białej
9.30 – śp. Leokadia Lech – 6 r. śm.
9.30 – śp. Leszek Markiewicz
9.30 – śp. Teodor Krzyżanowski – 9 r. śm.
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 15 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Waldemar Łobaczewski – 6 r. śm.
10.45 – śp. Marianna Wolska – 1 r. śm.
12.00 – Za Parafian
12.00 – śp. Stanisława Wróblewska – 9 r. śm.
12.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci: Jakuba i Marka Kwaśniewskich
12.00 – śp. Krystyna Danielewska – int. od cioci Basi Michalskiej ze
Świętego
13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – W pierwszą rocznicę urodzin Nasturcji i ósmą rocznicę urodzin
Oliwierka oraz w intencji Eryka i Nikodema, o zdrowie i Boże
błogosławieństwo
18.00 – śp. Izydor Kubacki – intencja od kuzynki Jadwigi Drzewieckiej z
rodziną
19.30 – śp. Anna Chmielewska – 8 r. śm. i wszyscy zmarli z rodziny
Chmielewskich i Morawskich


PONIEDZIAŁEK – 16.12.2019

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 – śp. Jacek, Czesława (f), Stefan Kwiatkowscy, Jan Tomalak, Irena i Stanisław Pieszko
16.30 – śp. Janusz Sacha – intencja od sąsiadów
18.00 – śp. Genowefa Misztal – 16 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Piotr – 30 r. śm., Karol – 30 r. śm., Józef – 26 r. śm
18.00 – śp. Wiesław Paź
18.00 – śp. Marian i Cecylia oraz za zmarłych z rodziny Malanowiczów, Staszewskich i Chojnackich


WTOREK – 17.12.2019

7.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Janusza
9.00 – śp. Emilia Kiełbasiewicz (pogrzebowa)
13.00 – Marian Lisiak – Msza św. pogrzebowa
16.30 – śp. Jan, Paulina, Władysław, Henryk Koźbiak, Andrzej, Eugenia, Bazyli Mielianiec, Helena Kuklińska
18.00 – śp. Genowefa Misztal – 17 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Jan, Marek, Marianna, Józef Jankowscy, Adam, Czesława (f) Bogaccy
18.00 – śp. Wojciech i Honorata Zielińscy i za zmarłych z rodziny Zielińskich
18.00 – śp. Kazimiera – 5 r. śm. i zmarli z rodziny: Mirosław, Władysław, Zdzisław, Waltrand, Dorota, Adrian


ŚRODA – 18.12.2019

7.00 –
9.00 – śp. Genowefa Misztal – 18 Msza św. gregoriańska
18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Alicji i Małgorzaty
18.00 – W intencji chorych z Żywego Różańca i ich rodzin
18.00 – śp. Marek Wnuk – 9 r. śm., Irena i Stanisław
18.00 – śp. Jacek Fijałkowski – 11 r. śm


CZWARTEK – 19.12.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii
7.00 – Adam – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski – intencja urodzinowo-imieninowa
9.00 – śp. Mirosław Dybała – 32 r. śm
18.00 – śp. Genowefa Misztal – 19 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Zofia Kapuścińska – 35 r. śm.
18.00 – śp. Roman Niedźwiecki – 8 r. śm. i za zmarłych z rodziny Piech i Niedźwieckich
18.00 – śp. Aniela, Wiktoria, Franciszek, Walenty


PIĄTEK – 20.12.2019

7.00 – śp. Teresa Rybska – 7 r. śm.
9.00 – śp. Barbara Bubułka – int. miesiąc po pogrzebie
18.00 – śp. Genowefa Misztal – 20 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Helena, Józef, Dorota Maziakowscy, Ludmiła i Wiktor
18.00 – śp. Jan i Aniela Ziętek

SOBOTA – 21.12.2019

7.00 – śp. Kazimierz Imański – 37 r. śm.
7.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Tomasza w dniu imienin o uzdrowienia serca
9.00 – śp. Genowefa Misztal – 21 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Barbara Zakręt – 5 r. śm.
18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 8 miesiąc po śmierci


NIEDZIELA – 22.12.2019

7.00 – śp. Bronisława i Jan Miętcy, Stefania i Józef Rojek
8.00 – śp. Elżbieta Kaliś – 1 r. śm.
9.30 – śp. Franciszka, Józef Szelążek, Stanisław i Anna Szelążek
9.30 – śp. Antonina Suchodolska – 5 r. śm., Wiktor Suchodolski – 29 r. śm., Jan, Krystyna, Helena
9.30 – śp. Genowefa Urbanowicz – 5 r. śm., Antoni Rogowski, zmarli rodzice i zmarli z rodziny
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 22 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Jan – 22 r. śm, Ludwik i Anna
10.45 – śp. Halina Chorążewicz – Stawicka
12.00 – Za Parafian
12.00 – śp. Zygmunt Mitrowicz, Krystyna Biś, zmarli z rodziny Kłosińskich i Biś, Waltrałd Mitrowicz
12.00 – śp. Bronisława (f) Bogusz – 50 r. śm. i zmarli z rodziny Bogusz
13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – śp. Genowefa – 10 r. śm., Edward – 25 r. śm., Tadeusz – 5 miesiąc po śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny Gwóźdź
18.00 – śp. Dariusz Kozłowski i Józef Bzymek
19.30 – Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Bożeny

Skip to content