Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 16-22 listopada 2020

Poniedziałek – 16 listopada 2020

7.00 – śp. Kazimierz MATUSZAK – miesiąc po pogrzebie

7.00 – śp. Józef JOCZ i zmarli z rodziny JOCZÓW.

9.00 – śp. Krzysztof – greg. 16

9.00 – śp. Edmund GAJDIS.

11.00 – śp. Zbigniew CZARNECKI – pogrzebowa.

18.00 – śp. Zofia CZERNIAK, śp. Leonard i Jerzy CZERNIAK; śp. Patrycja MATUSIAK.

18.00 – śp. Klemens CHMIELEWSKI.

18.00 – śp. Mariola ZIMIŃSKA – 3 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Wanda FRĄCKOWIAK oraz wszystkich zmarłych z rodziny FRĄCKOWIAKÓW i CIEŚLIŃSKICH.


Wtorek – 17 listopada 2020

7.00 – śp. Andrzej KOSTRZEWA – miesiąc po pogrzebie.

7.00 – śp. Wiktor, Wasilij STOJAK; śp. Mieczysłąw RUTKOWSKI.

9.00 – śp. Krzysztof – 17 greg.

9.00 – śp. Władysław – 27 rocznica śmierci; śp. Stefanię – 20 rocznica śmierci; śp. Andrzej – 9 rocznica śmierci i zmarli z rodzin: NIEZNAŃSKICH, MIELCARZEWICZ i NOWIK.

11.00 – śp. Edward BORGER – pogrzebowa.

18.00 – śp. Emilia KIEŁBASIEWICZ – 1 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny KIEŁBASIEWICZ.

18.00 – śp. Piotr, Julian, Stanisław, Bogumiłę, Józefę i Dorotę z rodziny JANIK; śp. Lidia ZALEWSKA.

18.00 – Z okazji 18 rocznicy Urodzin Kseni i Natalii – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

18.00 – śp. Jakub, Agnieszka, Antoni KLIMCZYK; śp. Franciszek, Wiktoria, Stanisław, Teofilę, Feliks i Stanisławę i Jan RATUSZNY; śp. Ignacy i Ludwikę BOCHENEK; śp. Stanisławę, Władysław i Weronika BIERNACKI.


Środa – 18 listopada 2020

7.00 – śp. Krzysztof – greg. 18.

7.00 – śp. Konstanty i Eleonora; śp. Bolesław i Czesławę; śp. Stanisław i Franciszkę WSZEBOROWSCY; śp. Franciszek i Teofilę RATAJ; śp. Teofilę, Anna i Aleksander KROM.

9.00 – śp. Ks. Dariusz KRAWCZYK – 5 rocznica śmierci.

11.00 – śp. Grzegorz CHMIELOWIEC – pogrzebowa.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – W intencji Chorych z Żywego Różańca i z ich Rodzin.

18.00 – Za wszystkich zmarłych z Żywego Różańca i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.


Czwartek – 19 listopada 2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Wanda ZDYBEL – miesiąc po pogrzebie.

9.00 – śp. Krzysztof – greg.19.

18.00 – śp. Dariusz KOZŁOWSKI , śp. Józef BZYMEK.

18.00 – śp. Janina i Józef KAMIŃSCY – 23 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Józefę, Antoni KRASIŃSCY; śp. Barbara CHMIELEWSKA; śp. Władysław DEMBOWSKI; śp. Helena , Tomasz, Wiesław, Andrzej, Grzegorz RÓŻYCCY; śp. Barbara , Zbigniew KACZERSCY; śp. Felicja i Tadeusz GÓRNI.

18.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Reginy TOŻEWSKIEJ, jej córki Rity i siostry Gabrieli, dla cioci Gertrudy i wnuków i wnuczki i za wszystkich przyjaciół, którzy pomogają w chorobie zamawiającej intencję.


Piątek – 20 listopada 2020

7.00 – śp. Natalia, Czesław, Bohdan.

7.00 – śp. Jan i Zbigniew MĄDRY i zmarli z Rodziny KARDAS, MECKIER i AUGUŚCIK.

9.00 – śp. Krzysztof – greg. 20.

18.00 – śp. Ryszard PAROL – 16 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Krzysztof KOWALEWSKI – Msza św. od kolegów i koleżanek z klasy.

18.00 – śp. Piotr, Emilia, Maria, Antonina.

18.00 – śp. Michał NOWICKI.


Sobota – 21 listopada 2020

7.00 – śp. Janina MAGDZIAK – miesiąc po pogrzebie.

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00 – śp. Wadim BOWA i zmarłych z Rodziny MOGUCZYCH, KRAWCZUK, SIEDLECKICH, PACIORA, DOBROWOLSKICH i TOMCZYK.

9.30 – chrzest 106/2020

18.00 – śp. Krzysztof – greg. 21

18.00 – śp. Hubert KRUKOWSKI – 2 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Helena, Włodzimierz, Marian,, Janina, Piotr, Natalia, Stanisław, Alicja i zmarli z Rodzin: KWOLEK, STAROBRAT, ZABŁOCKICH, GREMBOSZ, SIEŃ.

18.00 – śp. Adam FAFEK – 11 rocznica śmierci, śp. Ludwika FAFEK – 5 rocznica śmierci.


NIEDZIELA – 22 listopada 2020

7.00 – śp. Maria, Jan, Władysław, Czesław, Jadwiga BIEDULSCY oraz za wszystkich zmarłych z tej rodziny; śp. Marianna, Stanisław, Jan DOŁĘGA oraz za wszystkich zmarłych z tej rodziny.

8.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Adama z racji Urodzin.

9.30 – śp. Władysławę WRÓBLEWSKĄ – 40 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH.

9.30 – śp. Krzysztof – greg. 22.

9.30 – śp. Marianna i Franciszek WRZOSEK.

10.45 – śp. Kazimierę WALESIAK – 1 rocznica śmierci; 

10.45 – śp. Sabina SOKÓŁ

10.45 – śp. Marian, Karolina, Bronisław, Henrykę i Eugeniusz.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Elżbieta WARDZIŃSKA – 1 rocznica śmierci; śp. Edmund WARDZIŃSKI – 3 rocznica śmierci.

12.00 – śp. Janusz KISZKURNO  – z okazji imienin i zmarłych z jego rodziny.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Wiesław KULESZA – 6 rocznica śmierci

18.00 – śp. Julia, Antoni, Edward.

19.30 – śp. Monika WOJTASZEK – 5 rocznica śmierci.

Skip to content