Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 17-24.05.2020

NIEDZIELA – 17.05.2020

7.00 – śp. Wojciech Fic – 7 r. śm. 

8.00 – śp. Gertruda Guzowska – 7 r. śm. I za zmarłych z rodziny z obojga stron 

9.30 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 17 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Zygmunt Ochal – 7 r. śm. Mieczysława (f) Ochal – 3 r. śm. 

9.30 – O Boże błogosławieństwo dla Krystyny z okazji urodzin z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski – intencja od córki 

10.45 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 17 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Jan Hajnosz – 19. r. śm. I za zm. z rodz. Hajnosz i Kwiatkowskich 

10.45 – śp. Irena Ołtuszyk – 5 r. śm. Michalina Dziatko – 1 r. śm. 

12.00 – Pierwsza Komunia Święta 

12.00 – śp. Krystyna Danielewska – int. od męża z rodziną 

12.00 – śp. Krzysztof Zwarycz – 2 r. śm. 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące 

18.00 – śp. Dariusz Kozłowski i Józef Bzynek 

19.30 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 17 Msza św. gregoriańska 


PONIEDZIAŁEK – 18.05.2020

7.00 – śp. Iwona – 1 r. śm. Józefa, Władysław, Jan, Bronisław i za zmarłych z rodziny 

9.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 18 Msza św. gregoriańska 

12.00 – śp. Tomasz Majzel – Msza św. Pogrzebowa 

18.00 – Dziękczynna w 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

18.00 – śp. Stanisława, Mieczysław Choińscy i za ich zmarłych rodziców

18.00 – śp. Krystyna Abramowska

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 18 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 18 Msza św. gregoriańska 

18.00 – Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin wnuków: Adrian i Gracjan z prośbą o opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy – int. od dziadków Neugebauer


WTOREK – 19.05.2020

7.00 – O rozpoznanie Miłości Bożej i powrót do Boga dla Soni i Bartosza w 1 rocznicę ślubu 

9.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 19 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Ponieważ – 39 r. śm. Marianna i za zmarłych z rodziny Ponieważ i Kasperków

18.00 – śp. Stefania – 1 r. śm. Jan Ciechanowicz 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 19 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 19 Msza św. gregoriańska 

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zofii Schoen w dniu urodzin 


ŚRODA – 20.05.2020

7.00 – śp. Irena Miller – miesiąc po pogrzebie 

7.00 – O powrót do zdrowia Maćka i o Boże błogosławieństwo dla jego rodziny 

9.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 20 Msza św. gregoriańska 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – W intencji chorych z Żywego Różańca i ich rodzin 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 20 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Agnieszka i Feliks Bejnarowicz i zmarli z tej rodziny 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 20 Msza św. gregoriańska 


CZWARTEK – 21.05.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Zofia i Konstancja 

18.00 – śp. Helena i Tadeusz Bujnowscy oraz zmarli z ich rodzin 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 21 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 21 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 21 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Tadeusz Lipiński – 7 r. śm. Mariola Mleczak z domu Lipińska, Krystyna Skorupa – 6 r. śm. 


PIĄTEK – 22.05.2020

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 22 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Stefania, Jan i Mieczysław

9.00 – Julia – z prośbą o otwarcie na dary Ducha Świętego, opiekę Maryi i Boże błogosławieństwo na każdy dzień 

18.00 – śp. Lucyna, Piotr, Irena i Grzegorz 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 22 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 22 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Teresa Brodzik – 1 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stanisław Łatka – 22 r. śm. Stanisław Łatka – 26 r. śm. 


SOBOTA – 23.05.2020

7.00 – O wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, o umocnienie wiary i prawdziwej pobożności w Narodzie Polskim, oraz o potrzebne łaski dla Dziesiątej Róży Różańca Świętego

9.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 23 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 23 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Andrzej Łaszcz – 1 r. śm. 

15.00 – Ślub: Monika Oblizajek i Paweł Mazurkiewicz 

17.00 – Ślub: Aleksandra Nowak i Garcia Campos Pablo 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 23 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Teresa Brodzik – 2 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Maria Nóżka – 6 r. śm. Oraz zmarli z rodziny Nużków i Uchwatów


NIEDZIELA – 24.05.2020

7.00 – śp. Teresa Brodzik – 3 Msza św. gregoriańska 

8.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 24 Msza św. gregoriańska 

9.30 – W int. dziękczynnej Cecylii i Mirosława Borowskich z racji 55 rocznicy ślubu oraz 80 urodzin Mirosława i 75 urodzin Cecylii z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata

9.30 – śp. Joanna – 18 r. śm. Edmund -37 r. śm. Szwagrzak i za wszystkich zmarłych z rodziny Szwagrzak i Miś

9.30 – śp. Stefania – 6 r. śm. Kazimierz – 34 r. śm. I za zm. z rodz. Jakubiszyn 

10.45 – Rocznica I Komunii Świętej 

10.45 – śp. Leszek Markiewicz – 2 r. śm. 

10.45 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 24 Msza św. gregoriańska 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 24 Msza św. gregoriańska 

12.00 – śp. Jan Mołduch – w rocznicę śmierci 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz, Leokadia i Stanisław Poniewiera 

18.00 – śp. Małgorzata Malec – 7 r. śm. 

19.30 – śp. Antoni, Julia i Edward 

Skip to content