Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 19-25 kwietnia 2021

PONIEDZIAŁEK – 19 kwietnia  2021

7.00 –  śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 14

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI  – greg. 8    

9.00 – O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów.

9.00 –  śp. Jolantę URBANIAK – intencja od chrzestnej Krystyny i od męża z córkami.

18.00 – W intencji Księdza Jacka Czekańskiego – o zdrowie i potrzebne łaski – z podziękowaniem za pomoc duchową ofiarodawcy.

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 16

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 16

18.00 – śp. Kazimierę PYTEREK i śp. Jan PYTEREK.

18.00 –  śp. Zygmunt KORYTNICKI – miesiąc po pogrzebie.


Wtorek – 20 kwietnia  2021

7.00 – Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Ewa i Artur RUBIN z prośbą o potrzebne łaski.

7.00 –   śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 15

7.00 –  śp. Jerzy WIERZBICKI – greg 9.

9.00 –   Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie dla Józia w 7 rocznicę Urodzin.

9.00 –  śp. Jerzy LESZCZYŃSKI; śp. Stanisławę, Kazimierz MARCUN; śp. Jan, Janina STĘNIAK oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 – śp. Danielę WRONOWSKĄ – pogrzebowa

13.00 – śp. Roman BUCZKOWSKI – pogrzebowa.

18.00 –   śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 17.

18.00 –   śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 17.

18.00  –   W intencji Księdza Marcina Gudełajskiego, o zdrowie i potrzebne łaski – z podziękowaniem za pomoc duchową ofiarodawcy.

18.00 – śp. Bogdan ŚWIĘCKI – miesiąc po pogrzebie


Środa – 21 kwietnia  2021

7.00 –   śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg.16

7.00 –   śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 10.

7.00 – śp. Janusz KISZKURNO – 2 rocznica śmierci.

9.00 –  śp. Czesławę ONYSZKO – 19 rocznica śmierci i zmarłych z tej Rodziny.

9.00 – śp. Mariolę MAZUR – miesiąc po pogrzebie..

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. – w Nowenne: Dziękczynna w 11 rocznicę ślubu Sebastiana i Natalii oraz o potrzebne łaski dla Natalii.

18.00 –   W intencji Chorych z Żywego Różańca i z ich rodzin

18.00 –  śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 18.

18.00 –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 18.

18.00  –  śp. Henryk CIUKSZA – 1 rocznica śmierci i śp. Aleksandrę CIUKSZA


Czwartek – 22 kwietnia 2021

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 17

7.00 –  śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 11.

9.00 – śp. Andrzej CIEŚLEWICZ, śp. Henrykę LAUFER.

18.00 –  śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg.19

18.00   –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 19

18.00 –   śp. Wojciech SZYMAŃSKI.

18.00 –  śp. Waldemar SZYDŁOWSKI – 


Piątek –  23 kwietnia 2021

7.00 – W intencji Pana Jerzego w dniu Imienin, o zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej, z podziękowaniem za pomoc okazywaną parafii.

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 18.

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 12.

9.00 –  śp. Jerzy SZYDŁOWSKI – Imieninowa.

9.00 – śp. Jolantę URBANIAK – intencja od mamy Emilii.

18.00 –  Imieninowa ks. Wojciecha – od Żywego Różańca

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 20

18.00 – śp. Wojciech i Jego zmarłe Rodzeństwo Barbara i Józef.

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 20.


Sobota – 24 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 19

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 13.

7.00 – śp. Marian ZIŃCZUK – 22 rocznica śmierci.

9.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg 21.

9.00 – śp. Antoni BEREŚ.

9.00 –  Dziękczynna za uzdrowienie Teresy i Wiktora oraz wynagrodzenie  wszelkimi łaskami od Jezusa Zmartwychwstałego tym, którzy modlili się o nasze zdrowie.

9.30 – chrzest 39/2021

18.00 – śp. Wiesława Maria LÓFGREN  zd. Kwaszko – 3 rocznica śmierci

18.00 –  śp. Sebastian UCHWAT – w  rocznicę śmierci

18.00 –  O Boże błogosławieństwo dla wnuczki Dewory.

18.00 –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 21.


NIEDZIELA – 25 kwietnia 2021

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 14.

8.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 22.

9.30 – Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Krystyna i Henryk z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata.

9.30 – śp. Natalia – 17 rocznica śmierci; śp. Krzysztof – 14 rocznica śmierci i śp. Tadeusz – 12 rocznica śmierci KNAFEL

9.30 – śp. Mieczysław – 22 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny: śp. Kazimierę, Julię, Władysław, Zdzisław, Waltraut, Dorota i Adrian.

10.45 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 22.

10.45 – śp. Ks. Marek PIOTROWSKI.

10.45 – Dziękczynna z okazji 6 Urodzin Wojciecha z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Tomasz SZYNDLER – 32 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny MICHALAK.

12.00 – śp. Helena, Leon, Paweł z rodziny ZARRACH; śp. Stefanię, Bolesław, Władysław WRÓBLEWSKICH.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 –  śp. Katarzyna KOŁODZIEJCZYK – 3 rocznica śmierci; śp. Franciszek KOŁODZIEJCZYK.

18.00 – śp. Bolesław – 16 rocznica śmierci.

19.30 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg.20.

Skip to content