Menu Zamknij

Intencje mszalne – 19-25 maja 2019

NIEDZIELA – 19.05.2019

7.00 – śp. Gertruda GUZOWSKA, siostra Krystyna Rodzice z obojga stron i zmarli z Rodziny.

8.00 – śp. Irena LASZCZKOWSKA – greg. 19.

9.30 – śp. Kazimierę JÓŹWIK – greg. 19.

9.30 – śp. Zygmunt CICHECKI – 37 rocznica śmierci ; śp. Stanisław WOJTANIA – 32 rocznica śmierci; śp. Marianna, Zygmunt, Wojciech, Jan, Witold.

9.30 – śp. Witold KURSA – 8 rocznica śmierci ; zmarłych Rodziców i brata Janusza.

10.45 –  Z okazji 35 rocznicy Urodzin Artura z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę wiary.

10.45 – Za zmarłych Rodziców: Stanisław i Janina i zmarłych z Rodziny i bliscy

10.45 – śp. Janina GRZYB – 6 rocznica śmierci; śp. Wojciech GRZYB.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Krzysztof  ZWARYCZ – 1 rocznica śmierci.

12.00 – Dziękczynno-błagalna w 76 Urodziny Zofii SZEIN, z prośbą o zdrowie,, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 –  śp. Józef JASIONOWICZ – 18 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Magdalena GABRYCHOWICZ.

19.30 – śp. Ludwik – 12 rocznica śmierci; śp. Jan.


PONIEDZIAŁEK  – 20 maja 2019

7.00 –  śp. Henryk SZYMAŃSKI – miesiac po pogrzebie.

9.00 – śp. Irena LASZCZKOWSKA – greg. 20

9.00 – śp. Zygmunt SOKÓŁ.

18.00 – śp. Kazimierę JÓŹWIK – greg. 20

18.00 –  śp. Zofia i Franciszek FIGIEL i zmarli Rodzice z obojga stron.

18..00 – śp. Eugenia CZUBEK – Msza św. od Agnieszki Szewczyk z Rodziną

18.00 – śp. Teresa PTASZYŃSKA – 1 rocznica śmierci.


Wtorek – 21 maja  2019

7.00 – śp. Grażyna SKWARKO.

9.00 – śp. Irena LASZCZKOWSKA greg. 21.

9.00 – śp. Dariusz KOZŁOWSKI – od Babci Anastazji, Bożeny i Adama.

18.00 – śp. Piotr SZYNDLER – miesiąc po pogrzebie.

18.00 – śp. Arkadiusz WŁODARSKI- 5 rocznica śmierci i śp. Bolesław WŁODARSKI  – 4 miesiąc po śmierci.

18.00 – śp. Kazimierę JÓŹWIK – greg. 21

18.00 – śp. Tadeusz LIPIŃSKI – 6 rocznica śmierci; śp. Mariola MLECZAK zd. Lipińska – 7 rocznica śmierci; śp. Krystyna SKORUPA – 5 rocznica śmierci.


ŚRODA  – 22 maja 2019

7.00 – śp. Józef – 6 rocznica śmierci, śp. Jadwiga, Barbara, Władysław i zmarli z ich Rodzin.

9.00 – śp. Irena LASZCZKOWSKA – greg. 22.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 –  śp. Agnieszka i Feliks BEJNAROWICZ i zmarli z Rodziny

18.00  – śp. Kazimierę JÓŹWIK – greg. 22

18.00 –  śp. Lucyna – 39 rocznica śmierci; śp. Piotr, Irena i Grzegorz.


CZWARTEK –  23 maja 2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i wynagradzająca za      grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Czesław JAŚKIELEWICZ – miesiąc po pogrzebie.

7.00 – śp. Barbara GRYGORCEWICZ – 2 rocznica śmierci.

9.00 – śp. Irena LASZCZKOWSKA – greg. 23

18.00 – śp. Kazimierę – 1 rocznica śmierci; śp. Eugeniusz – 21 rocznica śmierci; śp. Tadeusz – 3 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Stanisław ŁATKA – 21 rocznica śmierci i śp. Stanisław ŁATKA  – 25 rocznica śmierci – (Msza św. za ojca i syna)

18.00 – śp. Kazimierę JÓŹWIK – greg. 16

18.00 – śp. Wiesław – 27 rocznica śmierci i z zmarłych z Rodziny WAWRZYCKICH i SMAL.


Piątek – 24 maja 2019

7.00 – śp. Janusz KISZKURNO – miesiąc po pogrzebie.

9.00 – śp. Irena LASZCZKOWSKA – greg.24

18.00 –  śp. Kazimierę JÓŹWIK – greg. 24

18.00 – śp. Małgorzata MALEC – 6 rocznica śmierci

18.00 – śp. Alfred LUCK (czyt. Lik) – 9 rocznica śmierci ; śp. Władysławę ADRYJAŃCZYK – 18 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Jacek KUŁACZKOWSKI – 1 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Wiesławę, Marian, Henryk z Rodziny HABIERÓW.


SOBOTA –  25 maja 2019

7.00 – śp. Kazimierę JÓŹWIK – greg.25.

9.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kazimiery ARCISZEWSKIEJ z okazji Jej Urodzin.

9.00 – śp. Irena LASZCZKOWSKA – greg.25

9.00 – śp. Zofia GASZTKOWSKA – 6 rocznica śmierci.

18.00 –  śp. Henryk DRULIŃSKI – 50 rocznica śmierci i zmarłych z obu Rodzin.

18.00 – śp. Maria NÓŻKA – 5 rocznica śmierci; śp. Sebastian, Stanisław z Rodziny NÓŻKA.

18.00 – śp. Barbara i Karol PAWLAK; śp. Zofia KALINOWSKA

18.00 – śp. Władysław GIBAS – 7 rocznica śmierci.

Skip to content