Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 19-25 października 2020

PONIEDZIAŁEK – 19 października 2020

7.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 19

7.00  –  śp. Zbigniew

7.00 – śp. Jan BOCZEK – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 19

13.00 – śp. Janina MAGDZIAK – pogrzebowa

18.00 – Dziękczynna w 18 rocznicę ślubu Anna i Grzegorz ŚMIETANA z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 19

18.00 –  śp. Wacław BRODZIK – greg. 16

18.00 –   śp. Elżbieta SZARAFICKA  – greg. 19

18.00 –  śp.  Stanisław SZCZĘSNY – 11 rocznica śmierci – intencja od żony z dziećmi.


Wtorek – 20 października 2020

7.00 – Dziękując Bogu za 30 lat sakramentalnego małżeństwa Lidii i Macieja z prośbą o łaski na dalsze lata życia.

9.00 –  śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 20

9.00   –  śp. Franciszek WRZOSEK – 45 rocznica śmierci.

18.00  – W intencji Jadwigi URBANEK – z racji Imienin, o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 17

18.00 –  śp. Elżbieta SZARAFICKA   – greg. 20.

18.00 –  śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 20

18.00  – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 20


Środa – 21  października 2020

7.00 –    śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 21

7.00 – śp. Halina KURAŚ – 6 rocznica śmierci i śp. Alfred STAROSTECKI.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 21.

9.00 – śp Bronisławę WAWRZCZYK – miesiąc po pogrzebie

18.00 –  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – W intencji Chorych z Żywego Różańca ze szczególną prośbą o ulgę w cierpieniu dla Anieli Rymarek i Anieli Wojnarowicz.

18.00 –    śp. Wacław BRODZIK – greg. 18

18.00 –   śp. Elżbieta SZARAFICKA  – greg. 21

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 21


Czwartek – 22 października 2020 

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Józef OLSZEWSKI – 15 rocznica śmierci.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 22

9.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 19

18.00  – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 22

18.00 – śp. Stanisław MARKUSZEWSKI – 3 rocznica śmierci i  i wszystkich zmarłych z Rodziny MARKUSZEWSKICH i GÓRALI..

18.00 –   śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg 22

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 22.


Piątek – 23 października 2020

7.00 –    O zdrowie, wszelkie potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Urszuli RADZIUK.

9.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 20

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA  – greg. 23

18.00 –  Dziękczynno- błagalna  w 25 rocznicę ślubu Emilia i Grzegorz STOCCY.

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 23.

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 23

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 23


Sobota – 24 października 2020

7.00 –  śp. Jadwiga DOBROŚ – miesiąc po pogrzebie

7.00 – śp. Krystyna LECIEJEWSKA – miesiąc po pogrzebie

9.00 –  śp. Wacław BRODZIK greg. 21

9. 00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg.24

15.15 – chrzest 81/2020//103/2020

16.00 – ślub:  Aneta WOJDAK/ Michał SIKORSKI.

18.00 – śp. Kazimierz ŚWIERCZYŃSKI –  miesiąc po pogrzebie.

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA –  greg. 24

18.00 –  śp. Henryk CIUKSZA – greg. 24

18.00 –  śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 24


Niedziela – 25 października 2020   

7.00 –    śp. Reinhard JANKOWSKI – 17 rocznica śmierci.

8.00  –   śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 25

9.30 –  śp. Wacław BRODZIK  – greg. 22 .

9.30 – śp.  Jan KALEŃCZUK – 35 rocznica śmierci; śp. Maria KALEŃCZUK – 20 rocznica śmierci; śp. Wacław KALEŃCZUK – 4 rocznica śmierci.

9.30 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 25

10.45 –  śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 25

10.45 –  śp. Ryszard KUCZYŃSKI – 2 rocznica śmierci; śp. Leokadia KUCZYŃSKA – 2 rocznica śmierci.

10.45 –  śp. Tadeusz DRABOWICZ – o łaskę nieba w 6 miesiącu po śmierci.

12.00 – ZA PARAFIAN 

12.00 –  śp. Marta JĘDRZEJCZAK – 6 rocznica śmierci

12.00 –  śp. Michał KOROBEJKO – 14 rocznica śmierci .

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Anna JANCZURA – 1 rocznica śmierci ; Janina JANCZURA – 4 rocznica śmierci; śp. Maksymilian JANCZURA – 35 rocznica śmierci; śp. Stefan JANCZURA – 5 miesięcy po śmierci.

18.00  –  śp. Dariusz KOZŁOWSKI; śp. Józef BZYMEK.

19.30 –  śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 25

Skip to content