Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 2-8 czerwca 2019

NIEDZIELA – 2.06.2019

7.00 – śp. Bronisławę GIBNIEWSKĄ zd. JONIAK – greg. 2

8.00 – śp. Marianna – 2 rocznica śmierci.

9.30 – śp. Stefanię GRABSKĄ – 1 rocznica śmierci; śp. Stefan, Władysław, Bronisławę i Stefan.

9.30 – śp. Edward – 14 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny KRUSIŃSKICH i PEPRYK.

9.30 – śp. Bolesław REPKA – 17 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny.

10.45 – śp. Jan DRABOWICZ – 5 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny.

10.45 – śp. Stanisławę PLISZKA – 17 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny PLISZKA: śp. Andrzej i Agnieszka.

10.45 – śp. Zofia DANKIEWICZ – 4 rocznica śmierci; śp. Janina DANKIEWICZ; śp. Edward DANKIEWICZ.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Jan TROJANOWSKI – 16 rocznica śmierci; śp. Antonina, Wiktor, Helena i Krystyna.

12.00 – śp. Marian WARDZIŃSKI – 1 rocznica śmierci.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – Dziękczynna w I rocznicę ślubu Samanta i Marek WOLSCY – z prośbą o błogosławieństwo Boże.

18.00 – śp. Tadeusz GORZELAŃCZYK – 4 rocznica śmierci.

19.30 – śp. Czesław WOŹNIAK – 5 rocznica śmierci;


Poniedziałek – 3.06.2019

7.00 – śp. Jadwiga KOŻUSZEK – miesiąc po pogrzebie.

9.00 – O nawrócenie i światło Ducha Świętego dla wszystkich profanujących Obrazy Świętych i miejsca święte, a szczególnie Obrazu Matki Bożej.

9.00 – śp. Leszek i zmarli z Rodziny.

18.00 – Według intencji Wspólnoty „Fiat Mariae”.

18.00 – śp. Bronisławę GBIBNIEWSKĄ zd, Joniak – greg. 3

18.00 – śp. Henryk DERKOWSKI; śp. Kazimierę DERKOWSKĄ i zmarłych z Rodziny DERKOWSKICH i GMYRKÓW.

18.00 – śp. Michał GÓRSKI – 6 rocznica śmierci; śp. Zofia i Jan.


Wtorek – 4.06.2019

7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Emilii i Krzysztofa w 20 rocznicę ślubu.

9.00 – śp. Irena DYMEK – 8 rocznica śmierci; śp. Zygmunt, Pelagia i Stanisław.

13.00 – śp. Jadwiga ŁAZOWSKA – pogrzebowa.

18.00 – śp. Janusz RADZIK i Jego Rodziców oraz śp. Roman, Mirosław, Stanisław i Marianna, Urszula NIEWADZIŁ.

18.00 – śp. Bronisławę GIBNIEWSKĄ zd. Joniak – greg. 4

18.00 – śp. Irena i Wojciech CICHOCCY.

18.00 – śp. Ryszard CIECHANOWICZ – 4 rocznica śmierci; śp. Michał i Anna; śp. Bronisław i Jan.

18.00 – Dziękczynna z racji Urodzin – za życie i wszelkie łaski otrzymane przez Agnieszkę z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.


Środa – 5.06.2019

7.00 – śp. Bronisławę GIBNIEWSKĄ zd. Joniak – greg. 5.

7.00 – śp. Michalina KOWCZYK i zmarłych z Rodziny KOWCZYK.

9.00 – śp. Lech BIAŁEK – miesiąc po pogrzebie.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

18.00 – Według intencji Żywego Różańca: O zaprzestanie prześladowania chrześcijan oraz za tych którzy oddali życie za Chrystusa.

18.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Dawida w dniu Urodzin.

18.00 – śp. Marcin BACZUL – Msza św. od kuzyna Mariusza z Rodziną.

18.00 – Za zmarłych z Rodziny KRACH i z Rodziny JAGUSZEWSKICH i CIELUCH.


Czwartek – 6.06.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Bronisławę GIBNIEWSKĄ zd. Joniak – greg – 6

9.00 – śp. Mieczysław KOMAR – 1 rocznica śmierci; śp. Krystyna EMILIANOWICZ.

18.00 – O powołania do kapłaństwa i zakonu – I czwartek miesiąca.

18.00 – śp. Henryk JAKIMIUK – 20 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Dariusz KOZŁOWSKI – od brata Mateusza z Patrycją Kozłowskich.

18.00 – śp. Wanda, Władysław WASZCZYŃSCY; śp. Nikodem i Ewelina HAPTAR; śp. Marian GWÓŹDŹ.

18.00 – śp. Kazimierz JAMROZIŃSKI – miesiąc po pogrzebie i śp. Zofia MALUTKO – 4 rocznica śmierci


Piątek – 7.06.2019

7.00 – śp. Bronisławę GIBNIEWSKĄ zd. Joniak – greg. 7.

7.00 – śp. Paweł CZECHOWSKI – 8 rocznica śmierci.

9.00 – śp. Jan, Paulina, Władysław KOŹWIAŁ; śp. Bazyli, Eugenia, Andrzej MIELIANIEC.

15.00 – ślub: Marcin Przewlekły/Khrystyna MOSKAYK

18.00 – W intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego – I piątek miesiąca.

18.00 – Dziękczynna w 44 rocznicę ślubu Ryszard i Maria z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Nich i całej Rodziny.

18.00 – śp. Stefanię CIECHANOWICZ – miesiąc po pogrzebie; śp. Jan CIECHANOWICZ – 34 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Aniela – 2 rocznica śmierci i Józef – 23 rocznica śmierci CHRUŚCICCY; śp. Stefanię – 26 rocznica śmierci i Teodor – 10 rocznica śmierci LITKOWIEC.


Sobota – 8.06.2019

7.00 – śp. Maria LEWANDOWSKA i zmarli z Rodziny LEWANDOWSKICH.

7.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK.

9.00 – śp. Bronisławę GIBNIEWSKĄ zd. Joniak – greg. 8

9.00 – śp. Elżbieta – 33 rocznica śmierci; śp. Jerzy – 21 rocznica śmierci; śp. Irena – 4 rocznica śmierci.

13.00 – ślub: Angelika KURBIEL/Tomasz ADAMCZAK

18.00 – śp. Stanisław NOSTER – 24 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny .

18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej.

18.00 – śp. Jan LEWIŃSKI z Rodziną i zmarłych z Rodziny WĄTROBÓW, ZIELIŃSKICH, WŁODARCZYKÓW i BARAN.

Skip to content