Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 2-8 listopada 2020

PONIEDZIAŁEK – 2 listopada 2020

7.00 – Według intencji  Ojca Świętego.

7.00 – śp. Natalia, Czesław, Bohdan.

9.00 – Za wszystkich zmarłych.

9.00 – śp. Krzysztof – greg. 2

16.30 – Za zmarłych z Rodziny KAŁUŻA, DANIELEWSCY, SOBIERAJ.

18.00 – śp. Wiesław ROZEN

18.00 – śp. Stanisławę, Feliks SKRZYPEK; śp. Zenon, Halina, Właysław DOBOSZ; śp. Pelagia, Marcin, Zygmunt MICHALSCY.

18.00 –  śp. Wacław BRODZIK – greg. 30 zakończenie

18.00 – Za zmarłych z rodziny TARKOWSKICH, MATYJASIKÓW, SOKOŁOWSKICH, TARAPATÓW, MILEWSKICH, WYSOCKICH i ŻYCZENKO.


Wtorek – 3 listopada 2020

7.00 –  śp. Wiesław KUŚMIERCZYK – miesiąc po pogrzebie

9.00 –  śp. Krzysztof – greg. 3

9.00 – śp. Tadeusz BARTCZAK – 20 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny JĘDRZEJAK.

18.00 – śp. Henryka GĘBICKA – od uczestników pogrzebu.

18.00 – śp. Tadeusz SIERAKOWSKI – 10 rocznica śmierci

18.00 – śp. Kazimierę i Józef ARLUKIEWICZ.

18.00 – śp. Franciszek ROŻYŃSKI – 40 rocznica śmierci; śp. Jolanta ROŻYŃSKA – 16 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Marianna , Władysław , Jan i zmarli z Rodziny. 


Środa  – 4 listopada 2020

7.00 – Dziękczynna z racji 71 Urodzin Reginy ŚWIERZYŃSKIEJ z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

9.00 – śp. Wiktoria i Michał PAWELCZYK; śp. Katarzyna i Antoni DOBOSZ.

18.00 –  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – Według intencji ŻR: za zmarłych z Żywego Różańca i ich Rodzin. 

18.00 – śp. Krzysztof – greg. 4

18.00 – śp. Lidia ZALEWSKA; śp. Piotr JANIK.

18.00 – śp. Marian SMOCZYŃSKI – 4 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny SMOCZYŃSKICH i śp. Zenon LOREWICZ.


CZWARTEK – 5 listopada 2020 

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Ewa Maria MAJKA – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Krzysztof – greg. 5.

18.00 – O powołania do kapłaństwa i zakonu.

18.00 – śp. Edmund SKOPIŃSKI – 10 rocznica śmierci i wszystkich zmarłych z tej Rodziny.

18.00 – śp. Krzysztof MARCINIAK – 17 rocznica śmierci; śp. Marek MARCINIAK – 16 rocznica śmierci; śp. Janina KARBOWIAK – 4 rocznica śmierci; śp. Kazimierz KARBOWIAK – 36 rocznica śmierci i śp. Jerzy WĘDOŁOWSKI – 8 miesięcy po śmierci.

18.00 – śp. Marianna i Józefę  STĘPIEŃ i zmarli z rodziny.

 18.00 – śp. Paweł – 20 rocznica śmierci.


 PIĄTEK – 6 listopada 2020

7.00 –    śp. Czesław BIAŁKOWSKI – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Krzysztof  – greg 6

18.00 – W intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego

18.00 – śp. Krystyna KOPCZYŃSKA.

18.00 – śp. Stanisław MACH – 1 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny MACH i BZDAK.

18.00 – śp. Jadwiga MARCHEWKA – 2 rocznica śmierci; śp. Edward MARCHEWKA; śp. Janina MAGDSAR; śp. Piotr GŁADYSZ.

18.00 – śp. Danuta i Jan WOŁYŃSCY i zmarli z Rodziny WOŁYŃSKICH i BRUC.


SOBOTA – 7 listopada 2020

7.00 – śp. Alekasndra Fenrych – 9 rocznica śmierci

7.00 – śp. Jan, Paulina, Władysław, Henryk KOŹBIAŁ; śp. Andrzej , Eugenia, Bazyli MIELIANIEC; śp. Helena KUKLIŃSKA.

9.00 – Przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników.

9.00 – śp. Kazimierz i Olimpia, Jan SAK 

18.00 – śp. Krzysztof – greg. 7

18.00 –  śp. Piotr, Irena, Lucyna i Grzegorz.

18.00 –  śp.  Franciszek i Irena SZARAFICCY


NIEDZIELA – 8 listopada 2020   

7.00 – śp. Zdzisław PŁOMIŃSKI – intencja od brata Wieśka.

8.00  – śp. Genowefa, Franciszek, Antoni, Waldemar,  Sławomir, Jerzy, Marianna, Krystyna, Czesław, Krystyna i zmarli z rodziny KUCIEJ i CHOJNACKICH oraz dusze w czyśćcu cierpiące i śp. Mariusz.

9.30 – śp. Antonina, Ignacy DĘGA; śp. Katarzyna, Franciszek i za zmarłych z rodziny DĘGA, JAGIEŁŁO i WITEK.

9.30 – śp.  Krzysztof – greg. 8

9.30 – śp. Władysław SYGIT; śp. Piotr SYGIT.

10.45 – śp. Stanisławę KOBUS i za zmarłych z Rodziny KOBUSÓW i MAJEWSKICH.

10.45 – śp. Adela – 28 lat po śmierci; śp. Franciszek; śp. Jan BLIGE.

10.45 – śp. Mariusz KŁOSOWSKI

12.00 – ZA PARAFIAN 

12.00 – Za dusze zmarłych z Rodzin: KLIMCZYK, WIŚNIEWSKICH, BIENACKICH, RATUSZNYCH.

12.00 – śp. Natalia GRYCAN – z racji pogrzebu, który odbył się 30.03.2020 i nie było Mszy św. z powodu epidemii.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – śp. Elżbieta SZARAFICKA.

18.00 – śp. Henryk TARKOWSKI

19.30 – Dziękczynna za opiekę Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.

Skip to content