Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 20-26.04.2020

PONIEDZIAŁEK – 20.04.2020

7.00 – O zdrowie duszy i ciała dla Henryki

9.00 – śp. Jadwiga Kazimierczak – 12 r. śm.

18.00 – śp. Genowefa i Edward Kos, Ryszard i Edward Kos i za wszystkich zmarłych z rodziny Kos 

18.00 – Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Jadwigi z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia – int. od dzieci z rodzinami 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 7 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Józef Mofina – intencja od Liturgicznej Służby Ołtarza – miesiąc po pogrzebie 


WTOREK – 21.04.2020

7.00 – Jola i Maciej – dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi 

9.00 – 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 8 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Czesława Oniśko – 18 r. śm. 

18.00 – śp. Tadeusz Bartczak – 23 r. śm. 

18.00 – śp. Tomasz Szyndler – 31 r. śm. I zmarli z rodziny Michalak 


ŚRODA – 22.04.2020

7.00 – Dziękczynna za Julię i Roberta z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej 

9.00 – śp. Władysław – 14 r. śm. 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 9 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 1 r. śm. 

18.00 – śp. Wiesław Sochanowski – 10 r. śm. Marian, Anna, Józef, Henryk i Roman

18.00 – śp. Jerzy Wędołowski – z racji urodzin int. od żony i dzieci 


CZWARTEK – 23.04.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Stanisław Olbiński – 10 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Wojciech Szymański 

18.00 – O powołania do kapłaństwa i życia zakonnego i misyjnego z rodzin naszej Archidiecezji i parafii – 6 Msza św. Nowennowa

18.00 – śp. Jerzy Derwich – w dniu imienin, Jakub Derwich 

18.00 – śp. Wojciech Czarnecki – z racji imienin 

18.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Jerzego 

18.00 – O Boże bł. i potrzebne łaski z okazji imienin dla ks. Wojciecha – int. od Żywego Różańca 


PIĄTEK – 24.04.2020

7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Ani i opiekę Matki Bożej i o zdrowie i potrzebne łaski

9.00 – 

18.00 – † Wiesława Lofgren zd. Kwaszko – 1 r. śm. 

18.00 – ADŚ

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 11 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Grzegorz Myśliński – 10 r. śm. 

18.00 – śp. Wacław – 15 r. śm. I za zmarłych z całej rodziny Kuc


SOBOTA – 25.04.2020

7.00 – śp. Janina Walczyńska, Mieczysława Walczyńska, Andrzej Bienias, Irena Bienias 

9.00 – śp. Stanisław Olbiński – 12 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Stanisław – 32 r. śm. Marcelina i Adam 

18.00 – śp. Andrzej Socha – 25 r. śm. Marianna Socha – 25 r. śm. 

18.00 – śp. Eugenia Ryż – 5 r. śm. I za zmarłych z rodz. Ryż

18.00 – śp. Sebastian Uchwat – w rocznicę śmierci. Oraz za zmarłych z rodz. Nóżkow: Maria, Stanisław i Kazimierz 


NIEDZIELA – 26.04.2020

7.00 – śp. Kazimiera Pyterek – 17 r. śm. Jan Pyterek – 6 r. śm. 

8.00 – śp. Władysław, Stefania, Eugeniusz i zm. z rodziny

9.30 – śp. Stanisław Olbiński – 13 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Marianna, Franciszek, Marianna, Błażej, Zofia i Józef, Jan i Janina 

9.30 – śp. Marianna Mamuszka – 3 r. śm. 

10.45 – Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Wojciecha z prośbą o potrzebne łaski 

10.45 – śp. Wojciech Wiśniewski – o łaskę nieba 

10.45 – śp. Leon – 35 r. śm. Helena i Paweł z rodziny Zarrach, Stefania (f) Wróblewska – 5 r. śm. Bolesław, Władysław, Józef i Józef Wróblewscy 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Waldemar Paliński – 3 r. śm. Intencja od córki z rodziną

12.00 – śp. Zygmunt Mitrowicz – 9 r. śm. 

13.30 – W int. dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz, Marianna Zakrzewska 

18.00 – śp. Jadwiga Słoniecka – 10 r. śm. 

19.30 – śp. Jan i Krzysztof Ośmiałowscy, Grzegorz Śliwiński 

Skip to content