Menu Zamknij

Intencje mszalne – 22-28 września 2019

NIEDZIELA – 22.09.2019

7.00 – śp. Maria – 2 r. śm., Antoni, Mieczysław i zmarli z rodziny

8.00 – śp. Zofia, Jan, Jagodzińscy – 15 r. śm., Marianna, Jan, Bogdan Podolscy, Jadwiga i Andrzej Abramowicz

9.30 – śp. Stanisław Zmarzły – 9 r. śm., Bogusławę Zmarzłą, Ewa, Roman

9.30 – śp. Katarzyna Antoniak – 8 r. śm.

9.30 – śp. Józef Turzyński – 17 r. śm., Jan i Kazimiera, Rozalia i Henryk, Sadłowscy, Henryk, Roman i Henryk Sadłowscy, Teresa Pustelnik

10.45 – śp. Jan Ogrodowicz – 15 r. śm., Honorata, rodzice z obu stron i rodzeństwo

10.45 – śp. Olech Piasek – 22 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Franciszek Dekert – 22 Msza św. gregoriańska

12.00 – za Parafian

12.00 – śp. Tadeusz Rychlik – 6 r. śm.

12.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 22 Msza św. gregoriańska

13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – śp. Jan Ołtuszyk – 11 r. śm., Irena Ołtuszyk – 4 r. śm.

18.00 – śp. Stanisława Wilczyńska – 25 r. śm.

19.30 – śp. Antoni Klimczyk


PONIEDZIAŁEK – 23.09.2019

7.00 – z okazji 12 urodzin o wszystkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Zuzanny Radziuk

9.00 – śp. Balbina i Feliks Król

18.00 – śp. Zofia Subocz – 3 r. śm

18.00 – śp. Olech Piasek – 23 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 23 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 23 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Tomasz Rojek – 2 r. śm.


WTOREK – 24.09.2019

7.00 – śp. Bogdan Więckowski – 29 r. śm.

9.00 – śp. Dariusz Kozłowski – int od babci Anastazji ze Świętokrzyskiego

9.00 – śp. Stanisław Kartanowicz – Msza św. Miesiąc po śmierci

18.00 – śp. Zygmunt Mitrowicz, Krystyna Biś i zmarli z rodz. Kłosińskich i Biś

18.00 – śp. Olech Piasek – 24 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 24 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 24 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Anna Wolska – 3 r. śmierci i zmarli z rodz. Wolskich i Krusińskich


ŚRODA – 25.09.2019

7.00 – śp. Stefan Ogórek (pogrzebowa)

7.00 – śp. Waldemar Kawecki – 1 r. śm.

9.00 – Dziękczynno-błagalna w 72 rocznicę urodzin Renaty

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – śp. Olech Piasek – 25 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 25 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 25 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Lidia Zalewika – 10 r. śm., Piotr Janik


CZWARTEK – 26.09.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii

7.00 – śp. Tadeusz Dębski – 5 r. śmierci i zmarli z rodziny Dębskich

9.00 – w intencji Panu Bogu znanej

18.00 – śp. Izabela Dydzian, Feliksę Kłysz, Franciszek Kłysz, Bronisławę i Stanisław Dydzian

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 26 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Olech Piasek – 26 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno 19 Msza św. gregoriańska


PIĄTEK – 27.09.2019

7.00 – śp. Ryszard Derkowski (pogrzebowa)

9.00 – śp. Bronisława, Henryk, Marianna, Krystyna, Ludwik

18.00 – śp. Olech Piasek – 27 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Władysław, Maria, Marian, Elżbieta, Franciszek, Bazyli, Michał, Stefan, Jan z Pełech

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 27 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 27 Msza św. Gregoriańska


SOBOTA – 28.09.2019

7.00 – śp. Barbara

9.00 – śp. Olech Piasek – 28 Msza św. gregoriańska

9.00 – śp. Franciszek Dekert – 28 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 28 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Sebastian – intencja od żony Magdy i rodziny

18.00 – śp. Józef Bielawski, Augustyn Bielawski, Bolesław Jankowski – 15 r. śm.