Menu Zamknij

Intencje mszalne – 22-29.12.2019

NIEDZIELA – 22.12.2019

7.00 – śp. Bronisława i Jan Miętcy, Stefania i Józef Rojek
8.00 – śp. Elżbieta Kaliś – 1 r. śm.
9.30 – śp. Franciszka, Józef Szelążek, Stanisław i Anna Szelążek
9.30 – śp. Antonina Suchodolska – 5 r. śm., Wiktor Suchodolski – 29 r. śm., Jan, Krystyna, Helena
9.30 – śp. Genowefa Urbanowicz – 5 r. śm., Antoni Rogowski, zmarli rodzice i zmarli z rodziny
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 22 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Jan – 22 r. śm, Ludwik i Anna
10.45 – śp. Halina Chorążewicz – Stawicka
12.00 – Za Parafian
12.00 – śp. Zygmunt Mitrowicz, Krystyna Biś, zmarli z rodziny Kłosińskich i Biś, Waltrałd Mitrowicz
12.00 – śp. Bronisława (f) Bogusz – 50 r. śm. i zmarli z rodziny Bogusz
13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – śp. Genowefa – 10 r. śm., Edward – 25 r. śm., Tadeusz – 5 miesiąc po śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny Gwóźdź
18.00 – śp. Dariusz Kozłowski i Józef Bzymek
19.30 – Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Bożeny

PONIEDZIAŁEK – 23.12.2019

7.00 – śp. Genowefa Misztal – 23 Msza św. gregoriańska
9.00 – śp. Tomasz Czuczałow – miesiąc po pogrzebie
9.00 – śp. Bratymir, Anna, Adolf Szomańscy, Stanisława (f) i Stanisław, Antonina i Adam z rodziny Bryl, Zuzanna, Bolesław Wymiatał
13.00 – śp. Tadeusz Żurawski – Msza św. pogrzebowa
18.00 – śp. Kazimiera i Franciszek Wojciechowscy, Jadwiga Jędrzejewska, Witold
18.00 – śp. Kazimierz Chojecki
18.00 – śp. Adam, Henryk Mofina


WTOREK – 24.12.2019

7.00 – śp. Genowefa Misztal – 24 Msza św. gregoriańska
9.00 – śp. Stanisław Nóżka, Maria, Sebastian i zmarli z rodziny Nóżka
20.00 – śp. Maria Korobejko – 16 r. śm.
20.00 – śp. Antoni i Helena Lipińscy, Anna i Leon Gorajek
20.00 – śp. Maria i Franciszek Hałgas, Zofia i Walerian Błowaccy
22.00 – śp. Stefan Sadownik; zmarli z rodziny Zajączkowskich
22.00 – śp. Ewa i Anna Machula
22.00 – śp. Barbara i Roman Zakręt
0.00 – Za parafian


ŚRODA – 25.12.2019

7.00 –
8.00 – śp. Danuta i Zenon Słomińscy oraz zmarli z rodziny
9.30 – śp. Helena, Stefan, Józef Nowak, Stanisława (f) Parol
9.30 – śp. Maria i Jan Baran w rocznicę śmierci
9.30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej dla Mateusza – 14 urodziny i Sebastiana – 17 urodziny
10.45 – śp. Maria i Jan Grzyb i wszyscy zmarli z rodziny z obu stron
10.45 – śp. Janina Magdsar – 5 r. śm.
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 25 Msza św. gregoriańska
12.00 – Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Mariana i Grażyny Pankanin
12.00 – Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Janiny i Mariana Grabarczyk
12.00 – śp. Jolanta Strzelec z domu Złotek, Ignacy Złotek, Zofia, Konstanty Kolińscy, Maria Ludwik Maciejewscy, Stanisława, Mieczysław Złotek, Andrzej Krzysztof Murawscy
13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – Dziękczynna w 48 rocznicę ślubu Reginy i Jana Kaźmierczak oraz w 19 rocznicę ślubu Izabeli i Artura Wójcik
18.00 – śp. Tadeusz i Marian Micka – 5 r. śmierci i zmarli z rodziny Micków, Wolskich i Krusińskich
19.30 – śp. Magdalena Gabrychowicz – z okazji urodzin


CZWARTEK – 26.12.2019

7.00 –
8.00 – śp. Andrzej Żebrowski – 5 r. śm. i jego zmarli rodzice
9.30 – śp. Teresa Horbatowicz – 2 r. śm., Romuald, Witold, Waldemar
9.30 – śp. Irena i Henryk Kościelny, Janina, Franciszek, Janusz, Mariusz Sitarz
9.30 – śp. Stanisław Winiarski – 1 r. śm
10.45 – śp. Jan Pedrycz – w rocznicę śmierci; Marianna, Antoni Pedrycz; Weronika, Stanisława, Aleksander i Bogdan Mucha
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 26 Msza św. gregoriańska
10.45 – Dziękczynna w 8 urodziny Adama z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski 12.00 – śp. Irena i Tadeusz w 26 rocznicę śmierci; Szczepan w 22 r. śm. z rodziny Osiadacz oraz Krzysztof Witczak w 3 lata i 6 miesięcy po śmierci
12.00 – śp. Ryszard Wiśniewski – 18 rocznica śmierci
12.00 – śp. Łukasz Misztal – 9 r. śm.; Wiesław Misztal – 30 r. śm.
13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej z racji 40 rocznicy ślubu Jadwigi i Ireneusza Krzyżanowkich
18.00 – śp. Tadeusz Warchałowski
19.30 – śp. Ryszard Chudzik – 1 r. śm.


PIĄTEK – 27.12.2019

7.00 –
9.00 – śp. Genowefa Misztal – 27 Msza św. gregoriańska
18.00 – † Stanisława – 1 r. śm., Marian i zmarli z rodziny Humięckich i Perlikowskich
18.00 – ADŚ


SOBOTA – 28.12.2019

7.00 – W intencji Mateusza o Boże błogosławieństwo, o łaskę wiary nadziei i miłości
9.00 – † Edward Tomusiak – miesiąc po pogrzebie
9.00 – † Genowefa Misztal – 28 Msza św. gregoriańska
9.30 – Chrzest
17.30 – Chrzest
18.00 – Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Danuty i Zbigniewa Słwoik


NIEDZIELA 29.12.2019

7.00 –
8.00 – śp. Teresa Szczepańska – miesiąc po pogrzebie
9.30 – śp. Bogdan Podolski – 30 r. śm., Marianna i Jan Podolscy; Zofia i Jan Jagodzińscy; Jadwiga i Andrzej Abramowicz
9.30 – śp. Józefa Pelc i Edward Szczepański
9.30 – śp. Aniela i Stanisław Arentowicz – 38 r. śm ich obojga i zmarli z rodziny Arentowiczów
10.45 – śp. Izabela Dydzian – 1 r. śm.
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 29 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Edward Średziński – 2 r. śm; Stanisław i Leokadia Średzińscy
12.00 – Za Parafian
12.00 – śp. Wanda Kaczmarek – 22 r. śm., Adolf, Mieczysław Kaczmarek, Emilia Szymańska
12.00 – śp. Ks. Wojciech Pluskot – z podziękowaniem za jego dar kapłaństwa
13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – śp. Krzysztof Wierzbiński; Jola i Grzesiu Kuźniarek i zmarli z rodziny
18.00 – śp. Aldona Grzyb – 7 r. śm.
19.30 – śp. Agnieszka Kruk 23 r. śm.

Skip to content