Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 23.02.-01.03.2020

NIEDZIELA – 23.02.2020

7.00 – śp. Władysław – 20 r. śm. Maria i zmarli z rodziny Wachowicz 

8.00 – śp. Jan – 15 r. śm. Helena – 8 r. śm. i zmarli z rodziny 

9.30 – śp. Stanisław Zieliński – 5 r. śm. 

9.30 – śp. Anna Drzazga i zmarli z rodziny Jesiotrów, Drzazgów, Sadowskich i Podporów 

9.30 – śp. Barbara Jankowska – 5 r. śm. Józef Jankowski – 8 r. śm. Tadeusz Jankowski – 13 r. śm. 

10.45 – śp. Izabela Dydzian – 23 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Ryszard Żurek – 23 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Adam Kubicki – 4 r. śm. 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Jerzy Zaśko – 5 r. śm. Ewa Zaśko

12.00 – Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Jadwigi i Bolesława 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Jerzy Konikowski – 8 r. śm. 

18.00 – śp. Romualda Puciłowska – 4 r. śm. i zmarli z rodziny

19.30 – śp. Albina Dysko i wszyscy zmarli z rodziny 


PONIEDZIAŁEK – 24.02.2020

7.00 – śp. Jolanta Mikołajewicz – miesiąc po pogrzebie

9.00 – Wanda – 70 rocznica urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 24 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 24 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Anna Sikora – 20 r. śm. I zmarli rodzice z obojga stron

18.00 – śp. Zdzisław Rudzki – miesiąc po pogrzebie 


WTOREK – 25.02.2020

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące 

9.00 – Z okazji imienin o wszystkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Wiktora – intencja od wspólnoty Wieczernik 

18.00 – śp. Stanisław Kajdanowicz – miesiąc po pogrzebie 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 25 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 25 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Skopiński – 25 r. śm. I zmarli z tej rodziny 


ŚRODA – 26.02.2020

7.00 – śp. Maria Basz – 4 r. śm. Adam Basz – 1 r. śm.

9.00 – śp. Rozalia Sobczak – 10 r. śm. Franciszek Sobczak – 18 r. śm. 

16.30 – śp. Władysław Kwiatkowski, Irena i Ryszard Kwiatkowscy 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 26 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 26 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Aniela Szusta-Sobczak i wszyscy zmarli z jej rodziny o radość nieba dla nich 

18.00 – śp. Renata Staśko – 1 r. śm. 


CZWARTEK – 27.02.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Zofia Dankiewicz, Janina i Edward Dankiewicz 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 27 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 27 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Eugeniusz Siusta – 10 r. śm. 

18.00 – śp. Kazimiera Walesiak – 3 miesiąc po śmierci 

18.00 – śp. Bożena Michalska – 12 r. śm. Józef Głąb 


PIĄTEK – 28.02.2020

7.00 – śp. Helena Fortunka – o radość nieba 

7.00 – śp. Elżbieta Ziętek – miesiąc po pogrzebie 

9.00 – śp. Kamil, Arkadiusz, Edward Cheba 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 28 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 28 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. ADŚ 

18.00 – śp. Izabela Wild – 3 r. śm. 

18.00 – śp. Stanisława Łangowska – 6 r. śm. I zmarli z rodziny Łangowskich i Rajchel 


SOBOTA – 29.02.2020

7.00 – śp. Helena Urbańska 

7.00 – śp. Barbara Szałek – miesiąc po pogrzebie 

9.00 – śp. Ryszard Żurek – 29 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Adam, Maria, Antoni i Jadwiga 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 29 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Kluczek – 25 r. śm. Teresa, Władysław, Stefania

18.00 – śp. Roman Jasiński i dusze w czyśćcu cierpiące 


NIEDZIELA – 01.03.2020

7.00 – śp. Katarzyna – 1 Msza św. gregoriańska 

8.00 – śp. Genowefa Machyła – 1 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Zygmunt Wojtania – 11 r. śm. Jan, Wojciech, Piotr i Witold 

9.30 – śp. Anna Raasveldt

9.30 – śp. Arkadiusz Ławrynowicz – 15 r. śm. Oraz za zmarłych z rodziny Ławrynowiczów, Stasiaków, Łoniewskich i Kopczyńskich

10.45 – śp. Izabela Dydzian – 30 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Ryszard Żurek – 30 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Kazimiera – 4 r. śm. Z okazji imienin 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Teresa Bystrek – 1 Msza św. gregoriańska 

12.00 – śp. Kazimierz Puciato 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Irena Kwiatkowska – 9 r. śm. Władysław i Ryszard 

18.00 – śp. Edward Gaweł – 1 Msza św. gregoriańska 

19.30 – śp. Kazimierz Romanowski – z okazji imienin w 1 rocznicę śmierci i zmarli rodzice z obu stron i zmarli z rodziny 

Skip to content