Menu Zamknij

Intencje mszalne – 24.11.-01.12.2019

NIEDZIELA – 24.11.2019 

7.00 – śp. Czesław, Roman – o radość nieba dla nich 

8.00 – W intencji Macieja z racji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski 

9.30 – W intencji dziękczynnej z racji 50 rocznicy ślubu Ireny i Henryka Lorenc, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata 

9.30 – śp. Antoni Klimczyk – 24 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Tadeusz i Kazimierz Rudzki oraz Michalina Rudzka 

10.45 – śp. Kazimierz Szaliński – 2 r. śm. i zm. z rodz: Szalińskich i Korpowskich 

10.45 – śp. Kazimierz Arciszewski – 12 r. śm. 

10.45 – śp. Apolonia, Rozalia, Wanda, Eleonora, Zofia, Scholastyka i Antoni 

12.00 – za Parafian 

12.00 – śp. Franciszek Ochocki – 2 r. śm. 

12.00 – śp. Edmund Wardziński – 2 r. śm., Elżbieta Wardzińska 

13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zdzisław Łażewski, Kazimiera (f) Antoszek, Aniela Gocyk, Jan Gocyk, Janina Kolanowska, Jan Kolanowski 

18.00 – śp. Izydor Kubacki – 21 Msza św. gregoriańska 

19.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo w dniu 49 urodzin i o zdrowie dla całej rodziny


PONIEDZIAŁEK – 25.11.2019

7.00 – śp. Anna Janczura – miesiąc po pogrzebie
7.00 – O łaskę zdrowia dla Władysławy Woźniak
9.00 – śp. Zdzisława i Stanisław Orłowscy
18.00 – śp. Stanisław Mach – int. od sąsiadów
18.00 – śp. Antoni Klimczyk – 25 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 22 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Katarzyna (z okazji imienin), Marcin i wszyscy zmarli z ich rodzin o radość wieczną w niebie oraz Zofia, Władysław i za wszystkich zmarłych z ich rodzin


WTOREK – 26.11.2019

7.00 – śp. Antoni, Irena, Julian, Genowefa, Kazimierz i za wszystkich zmarłych z rodziny
9.00 – śp. Stefan, Scholastyka Rozmus, Alojzy
18.00 – Z okazji 100 rocznicy urodzin Prezydenta RP na uchodźstwie, Ryszarda Kaczorowskiego, honorowego obywatela Gminy Police, który zginął w Katastrofie Smoleńskiej
18.00 – śp. Janina Szulc – 6 r. śm.
18.00 – śp. Antoni Klimczyk – 26 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 23 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Marianna i Roman Szymańscy


ŚRODA – 27.11.2019

7.00 – śp. Władysław Hernacki
9.00 – Dziękczynna w 60 rocznicę ślubu Teresy i Wiktora z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski
18.00 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
18.00 – śp. Henryka (f) Łagowska – 19 r. śm.
18.00 – śp. Antoni Klimczyk – 27 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 24 Msza św. gregoriańska


CZWARTEK – 28.11.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii
9.00 – śp. Zdzisław Dybała
18.00 – śp. Antoni Klimczyk – 28 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 25 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Henryk Celary – 26 r. śm., zmarli rodzice Marianna i Franciszek, Stanisław Dziura – 25 r. śm. i jego zmarli rodzice Jan, Marianna i Zofia
18.00 – śp. Marianna, Marianna, Błażej i Franciszek Wrzosek, Zofia i Józef Ławniczek, Janina i Jan Choszczyk


PIĄTEK – 29.11.2019

7.00 – śp. Irena Koguciuk miesiąc po pogrzebie
9.00 – śp. Dorota Tuczyńska – miesiąc po pogrzebie
9.00 – śp. Stanisław Musiał – 32 r. śm., Sabina Musiał i krewni z rodziny Musiał i Zasadów
18.00 – śp. Antoni Klimczyk – 29 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 16 Msza św. gregoriańska
18.00 – ADŚ
18.00 – śp. Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – W intencji zgromadzenia Sióstr Urszulanek i Matki generalnej Beaty Mazur oraz o powołania do Zgromadzenia


SOBOTA – 30.11.2019

7.00 – śp. Za zmarłych z rodziny Imańskich i Królów ujętych w wypominkach
9.00 – O łaskę przygotowania do dobrej śmierci dla Wandy Mickiewicz
9.00 – śp. Izydor Kubacki – 27 Msza św. gregoriańska
18.00 – W intencji Ks. Andrzeja z okazji imienin – int. od Żywego Różańca
18.00 – śp. Antoni Klimczyk – 30 Msza św. gregoriańska
18.00 – śp. Andrzej Buliczak – 4 miesiąc po śmierci, Helena i Józef jego zmarli rodzice


NIEDZIELA – 01.12.2019

7.00 – O zdrowie i bł. Boże, światło Ducha Świętego w 40 rocznicę urodzin Tomasza
8.00 – śp. Zdzisław Kotas – 1 r. śm., Hieronim i Kazimiera Kotas i zm. z rodziny Najberek
9.30 – śp. Stefan Sadowski – 38 r. śm. i zm. z rodz. Sadowskich, Podporów, Jesiotrów i Drzazgów
9.30 – śp. Paweł Korszul – 4 r. śm., Roman Ziembicki – 6 r. śm.
9.30 – śp. W int. p. Natalii Ciuksza – imieninowa – o Boże bł. i potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej – int od Przyjaciół
10.45 – śp. Genowefa Misztal – 1 Msza św. gregoriańska
10.45 – śp. Marianna Saganowska – 7 r. śm.
10.45 – śp. Longinę (f) Stefańska – 10 r. śm., Tadeusz, Roman, Ryszard Stefański
12.00 – za Parafian
12.00 – śp. Monika Wojtaszek – 4 r. śm., Jan i Maria Koziura
12.00 – śp. Tadeusz Kochanowski – 1 r. śm.
13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych
15.15 – śp. Feliksa Kałypin – 14 r. śm., Kazimierz Kałypin, Jolanta, Jan Grzeszczyk Tadeusz Oczeretko
18.00 – śp. Izydor Kubacki – 28 Msza św. gregoriańska
19.30 – śp. Józef Czuryło – 6 r. śm. i zmarli z rodziny