Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 24-31.05.2020

NIEDZIELA – 24.05.2020

7.00 – śp. Teresa Brodzik – 3 Msza św. gregoriańska 

8.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 24 Msza św. gregoriańska 

9.30 – W int. dziękczynnej Cecylii i Mirosława Borowskich z racji 55 rocznicy ślubu oraz 80 urodzin Mirosława i 75 urodzin Cecylii z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata

9.30 – śp. Joanna – 18 r. śm. Edmund -37 r. śm. Szwagrzak i za wszystkich zmarłych z rodziny Szwagrzak i Miś

9.30 – śp. Stefania – 6 r. śm. Kazimierz – 34 r. śm. I za zm. z rodz. Jakubiszyn 

10.45 – Rocznica I Komunii Świętej 

10.45 – śp. Leszek Markiewicz – 2 r. śm. 

10.45 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 24 Msza św. gregoriańska 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 24 Msza św. gregoriańska 

12.00 – śp. Jan Mołduch – w rocznicę śmierci 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz, Leokadia i Stanisław Poniewiera 

18.00 – śp. Małgorzata Malec – 7 r. śm. 

19.30 – śp. Antoni, Julia i Edward 


PONIEDZIAŁEK – 25.05.2020

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 25 Msza św. gregoriańska 

7.00 – W intencji dziękczynnej za posługę duszpasterską i katechetyczną księży i sióstr zakonnych z naszej parafii, z prośbą o Boże bł. i łaskę zdrowia na dalsze lata 

9.00 – śp. Maria Mamełka 

9.00 – śp. Teofil Jasek – 20 r. śm i zmarli rodzice Jan i Zofia oraz Helena i Zygmunt Kaczmarek 

13.00 – śp. Jan Małecki – Msza św. pogrzebowa 

18.00 – śp. Teresa Brodzik – 4 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 25 Msza św. Gregoriańska 

18.00 – śp. Zofia Gasztkowska – 7 r. śm. 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 25 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Władysław Gibas – 8 r. śm. 


WTOREK – 26.05.2020

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 26 Msza św. gregoriańska 

7.00 – śp. Teresa Brodzik – 5 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 26 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Weronika Sosna, Kazimierz i Wojciech Sosna i Maria Zakrzewska

9.00 – Dziękczynna w 19 rocznicę święceń kapłańskich ks. Roberta Szyszko, z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata posługi kapłańskiej – int. od rodziców z siostrą 

18.00 – śp. Jadwiga Cirocka – 15 r. śm. 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 26 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Leokadia Goździewska, Marianna Bukiel i Stefania Róg 

18.00 – śp. Sabina Sokół, Marianna Szymańska 


ŚRODA – 27.05.2020

7.00 – śp. Teresa Brodzik – 6 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 27 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Krzysztof Deszcz – 14 r. śm. 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 27 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Edward Woźniak – w rocznicę śmierci 

18.00 – śp. Zygmunt Gasztkowski – 13 r. śm. 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 27 Msza św. gregoriańska 


CZWARTEK – 28.05.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

7.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 28 Msza św. gregoriańska 

7.00 – śp. Józef i Genowefa Osińscy 

9.00 – śp. Henryk Ciuksza – miesiąc po pogrzebie 

9.00 – śp. Eleonora, Antoni, Jerzy Kler, Krzysztof Kabycz, Irena i wszyscy zmarli z rodziny

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 28 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 28 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Teresa Brodzik – 7 Msza św. gregoriańska 

18.00 – † Kazimiera Walesiak – pół roku po śmierci 


PIĄTEK – 29.05.2020

7.00 – śp. Teresa Brodzik – 8 Msza św. gregoriańska

9.00 – O zdrowie ciała i duszy i Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla ofiarodawcy i jej rodziny, a szczególnie o zdrowie dla prawnuka

18.00 – Uroczystość św. Urszuli

18.00 – ADŚ

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 29 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 29 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 29 Msza św. gregoriańska 


SOBOTA – 30.05.2020

7.00 – śp. Kazimiera i Eugeniusz Demski, Weronika i Franciszek Marczak, Tadeusz Demski

9.00 – śp. Teresa Brodzik – 9 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Andrzej Wysocki – 3 r. śm. 

9.00 – śp. Marianna i Leonard Abramowscy 

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 30 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 30 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 30 Msza św. gregoriańska 

18.00 – Magdalena – Msza św. imieninowa o pomyślność w życiu osobistym i zawodowym i o potrzebne łaski

21.30 – Wigilia Zesłania Ducha Świętego 


NIEDZIELA 31.05.2020

7.00 – śp. Janina – 7 r. śm. i Wojciech Grzyb

8.00 – Dziękczynna w 87 rocznicę urodzin Feliksa z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski 

9.30 – śp. Teresa Brodzik – 10 Msza św. gregoriańska 

9.30 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. jedność i wzajemną miłość, zdrowie dla małżonków Magdaleny i Mariusza oraz ich dzieci 

9.30 – śp. Jarosław Dobrut – int. od kuzynostwa: Aliny, Zbyszka i Tomasza z rodzinami 

10.45 – śp. Edward Krusiński – 15 r. śm. Zmarli z rodz. Krusińskich, Pepryk i Peter Lundberg 

10.45 – Dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Szymona z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski 

10.45 – śp. Rozalia, Wincenty Kryszewscy 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Janina Futyma – 1 r. śm. 

12.00 – śp. Janina Bruździak – 4 r. śm. Władysław Bruździak – 3 r. śm. I Wiktoria Bruździak 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz 

18.00 – śp. Stefania Litkowiec – 27 r. śm. Teodor Litkowiec – 11 r. śm. Józef Chruścicki – 24 r. śm. Aniela Chruścicka – 3 r. śm. 

19.30 – śp. Walenty, Genowefa i Anna Krawczyk 

Skip to content