Menu Zamknij

Intencje mszalne – 26.01-02.02.2020

NIEDZIELA – 26.01.2020

7.00 – śp. Robert Dąbrowiecki – 15 r. śm.

8.00 – śp. Agnieszka, Czesław, Tadeusz, Andrzej, Aleksandra (f), Benedykt

9.30 – śp. Jan Bek – 13 r. śm.

9.30 – śp. Robert Dąbrowiecki – 15 r. śm., zmarli rodzice i rodzeństwo

9.30 – śp. Piotr Drzazga oraz zmarli z rodzin: Jesiotrów, Drzazgów, Sadowskich i Potporów

10.45 – śp. Małgorzata Graczykowska – 26 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Janina Chymkowska – 9 r. śm.

10.45 – śp. Janina Zawada – 10 r. śm., Kazimierz Zawada – 19 r. śm.

12.00 – Za Parafian

12.00 – śp. Stefania Wróblewska – 5 r. śm., Bolesław, Józef, Władysław

12.00 – śp. Genowefa Księżopolska – 15 r. śm., Bożena Księżopolska i zmarli z rodziny Lewczuk

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – śp. Remigiusz Kowalski – 1 r. śm.

18.00 – śp. Andrzej, Krzysztof Bielawscy i wszyscy zmarli z rodziny Bielawskich i Jankowskich

19.30 – W intencji Martyny z okazji 18 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata


PONIEDZIAŁEK – 27.01.2020

7.00 – śp. Jan Łukasik – 23 r. śm., Józefa Łukasik – 22 r. śm

9.00 – śp. Zdzisław Rudzki – int. od Grzegorza Derlępa z rodziną

18.00 – śp. Małgorzata Graczykowska 27 r. śm.

18.00 – śp. Bolesław Włodarski – 1 r. śm.

18.00 – śp. Romualda i Stanisław Pietrucha

18.00 – śp. Bronisław Brzęcki – 4 r. śm., Mieczysław Zakrzewski – 2 r. śm.


WTOREK – 28.01.2020

7.00 – śp. Bożena Padoł – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 28 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Anastazja Jagiełło – 35 r. śm.

18.00 – śp. Teresa Fijołek – miesiąc po pogrzebie

18.00 – śp. Marianna Bober – 1 r. śm., Stanisław Bober, Weronika Stankiewicz, Marcin Koniusz


ŚRODA – 29.01.2020

7.00 – śp. Helena Jóźwik – 30 dzień po pogrzebie

9.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 29 Msza św. gregoriańska

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – śp. Wiesław i Tomasz, Jacek i Józef oraz zmarli z rodziny Witman i Marciniak

18.00 – śp. Krystyna Wierzbicka – 1 r. śm., Onufry Wierzbicki – 28 r. śm., Maria Janiszyn, Piotr Janiszyn – 28 r. śm., Patrycja Barton

18.00 – † Aleksandra i Edward Banderowicz – o spokój duszy


CZWARTEK – 30.01.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii

7.00 – śp. Lucyna Chełminiak – miesiąc po pogrzebie

9.00 – Zdzisław Rudzki – int od Barbary i Grzegorza Portacz z Mokrego

18.00 – śp. Andrzej Buliczak – pół roku po śmierci

18.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – 30 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Jan Pankowski – 3 r. śm., Eugenia Pankowska – 13 r. śm., Jerzy, Aniela i Jan Pankowscy


PIĄTEK – 31.01.2020

7.00 – śp. Bożena Padoł – intencja od Marii i Józefa Knapik z rodziną

9.00 – śp. Jerzy Szydłowski – Msza św. urodzinowa

18.00 – ADŚ

18.00 – śp. Maria Mielniczuk – 1 r. śm.

18.00 – śp. Krzysztof Borawski – int. od Chóru Maria Cantat

18.00 – śp. Henryk Kamiński – 9 r. śm.


SOBOTA – 01.02.2020

7.00 – śp. Zdzisław Rudzki – int. od rodziny Szpyrków z Mokrego

9.00 – Wynagradzająca grzechy świata i o nawrócenie grzeszników

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 1 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 1 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Zofia Dudkowska – miesiąc po pogrzebie


NIEDZIELA – 02.02.2020

7.00 – śp. Zdzisław Rudzki – int. od rodziny Szczepanków z Mielca

8.00 – śp. Agnieszka Wątroba, Józef z dziećmi, Jan Lewiński z rodzicami i Henryk Zieliński z rodziną i Ewa Baran i Jadwiga z rodziną.

9.30 – śp. Domicela Drzazgowska

9.30 – śp. Marianna i Adam Kryściak, Wacław Juszczyński

9.30 – śp. Bożena Padoł – int. od Krystyny i Hilarego Majchrzak z rodziną

10.45 – śp. Izabela Dydzian – 2 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Ryszard Żurek – 2 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Stanisława Soroka – 10 r. śm., Kazimierza Malarz – 5 r. śm. i zmarli z rodziny Soroka

12.00 – śp. Ks. Biskup Stanisław Stefanek

12.00 – śp. Stanisław Saganowski – 7 r. śm.

12.00 – śp. Halina, Bolesław, Janusz Karlińscy i zmarli z rodziny; Helena i Stefan Dereń i zmarli z rodziny

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Karoliny z prośbą o potrzebne łaski

18.00 – † Zdzisław Tulie – 7 r. śm. i zmarli z rodziny Tulie i Proszek

19.30 – † Jan Michniewicz

Skip to content