Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 26.04-03.05.2020

NIEDZIELA – 26.04.2020

7.00 – śp. Kazimiera Pyterek – 17 r. śm. Jan Pyterek – 6 r. śm. 

8.00 – śp. Władysław, Stefania, Eugeniusz i zm. z rodziny

9.30 – śp. Stanisław Olbiński – 13 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Marianna, Franciszek, Marianna, Błażej, Zofia i Józef, Jan i Janina 

9.30 – śp. Marianna Mamuszka – 3 r. śm. 

10.45 – Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Wojciecha z prośbą o potrzebne łaski 

10.45 – śp. Wojciech Wiśniewski – o łaskę nieba 

10.45 – śp. Leon – 35 r. śm. Helena i Paweł z rodziny Zarrach, Stefania (f) Wróblewska – 5 r. śm. Bolesław, Władysław, Józef i Józef Wróblewscy 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Waldemar Paliński – 3 r. śm. Intencja od córki z rodziną

12.00 – śp. Zygmunt Mitrowicz – 9 r. śm. 

13.30 – W int. dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Zofia Dankiewicz, Marianna Zakrzewska 

18.00 – śp. Jadwiga Słoniecka – 10 r. śm. 

19.30 – śp. Jan i Krzysztof Ośmiałowscy, Grzegorz Śliwiński 


PONIEDZIAŁEK – 27.04.2020

7.00 – śp. Jerzy Dżał, Marianna Dżał i Jan Dżał 

9.00 – śp. Jadwiga Kożuszek – 1 r. śm. 

9.00 – Dziękczynna z okazji 6 urodzin dla Wincenta z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej 

11.00 – śp. Henryk Ciuksza – Msza św. pogrzebowa 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 14 Msza św. gregoriańska 

18.00 – Dziękczynna w pierwszą rocznicę urodzin Anielki z prośbą o potrzebne łaski 

18.00 – śp. Kazimiera i Tadeusz Morawscy, Zofia i Marian Weber

18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla Rodziny


WTOREK – 28.04.2020

7.00 – 

9.00 – śp. Antoni Mazurek 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 15 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Jerzy Brzostek 

18.00 – W intencji dziękczynnej w 90 rocznicę urodzin Anastazji z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny na dalsze lata

18.00 – śp. Mirosław – 21 r. śm. I zmarli z rodziny Piejek 


ŚRODA – 29.04.2020

7.00 – 

9.00 – śp. Jan Michniewicz, Romualda (f) Michniewicz 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 16 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stefan i Wojciech Łada 

18.00 – Dziękczynno-błagalna z intencji Urszuli i Piotra z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej 


CZWARTEK – 30.04.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Stanisław Olbiński – 17 Msza św. gregoriańska 

18.00 – O powołania do kapłaństwa i życia zakonnego i misyjnego z rodzin naszej Archidiecezji i parafii – 7 Msza św. Nowennowa

18.00 – Dziękczynna intencja w 6 rocznicę urodzin Józia, o Dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo na dalsze lata

18.00 – W intencji dziękczynnej w 33 rocznicę sakramentu małżeństwa Grażyny i Lecha z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny na dalsze lata


PIĄTEK – 01.05.2020

7.00 – 

9.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 1 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Zofia Malinowska 

18.00 – W intencji przyjaciół Jezusa Miłosiernego

18.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 1 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 18 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 1 Msza św. gregoriańska 


SOBOTA – 02.05.2020

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 2 Msza św. gregoriańska 

7.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 2 Msza św. gregoriańska 

7.00 – śp. Stanisława Orzech – miesiąc po śmierci – int. od sąsiadów 

9.00 – Przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników 

18.00 – śp. Stanisław Olbiński – 19 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Zygmunt Gasztkowski – z racji imienin 

18.00 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 2 Msza św. gregoriańska 


NIEDZIELA – 03.05.2020

7.00 – śp. Maria Grzyb – 3 r. śm. Jan – 32 r. śm. i zmarli z rodziny 

8.00 – śp. Paweł Mazurkiewicz – 3 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Stanisław Olbiński – 20 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Daniela Drzazgowska – z okazji imienin 

9.30 – śp. Mirosław Hawrylczuk – 3 Msza św. gregoriańska 

10.45 – O łaskę wiary i powrót do Boga dla najbliższych 

10.45 – Dziękczynna w 83 urodziny Stanisławy (f) Dybała z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

10.45 – śp. Zygmunt i Eryka i zmarli z rodziny Dymek 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Jadwiga Więzowska, Antoni Ławniczek 

12.00 – śp. Józefa Sadowska i zmarli z rodziny Podpora, Sadowskich, Jesiotra i Drzazga 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – Dziękczynna w urodziny Kamili z prośbą o potrzebne łaski 

18.00 – śp. Mieczysław Biskupski – 7 r. śm. Jadwiga i Lech Biskupscy, Felix Francik – 12 r. śm. 

19.30 – śp. Eugeniusz Kowalczuk – 3 Msza św. gregoriańska 

Skip to content