Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 26 października-1 listopada 2020

PONIEDZIAŁEK –  26 października 2020

7.00 – śp. Martyna DRÓŻDŻ – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 26

9.00 – śp. Balbina KRZECZEK – miesiąc po pogrzebie

10.00 – śp. Krystyna KOZA – pogrzebowa.

11.00 – śp. Alojzy JAGUSZEWSKI – pogrzebowa.

18.00 –  śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 26

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 26

18.00 –  śp. Wacław BRODZIK – greg. 23

18.00 –   śp. Elżbieta SZARAFICKA  – greg. 26

18.00 –  śp.  Zofia ZASÓWA – 6 rocznica śmierci; śp. Antoninę, Zbigniew i Władysław


Wtorek –  27 października 2020

7.00 – śp. Zbigniew KOŹLAREK – 3 rocznica śmierci.

9.00 –  śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 27

9.00   –  śp. Henryk CIUKSZA – greg. 27

18.00  – śp. Andrzej DRWIŁY – 5 rocznica śmierci

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 24

18.00 –  śp. Elżbieta SZARAFICKA   – greg. 27.

18.00 –  śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 27

18.00  – śp. Waltrand MITROWICZ – 1 rocznica śmierci; śp. Zygmunt MITROWICZ i zmarli z Rodziny MITROWICZ i SĘK.


Środa  –    28  października 2020

7.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 28

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 28.

9.00 – śp Henryk CIUKSZA – greg. 28.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – śp. Jerzy WOŹNIAK – 13 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 25

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA  – greg. 28

18.00 – śp. Stanisław KŁOSIŃSKI – 19 rocznica śmierci; śp. Barbara  – 35 rocznica śmierci i śp. Kazimierz i Edmund i za wszystkich zmarłych z Rodziny KŁOSIŃSKICH i BONIECKICH.


Czwartek – 29 października 2020 

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 –  O Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Macieja  – w rocznicę ślubu.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 29

18.00 – DZIĘKCZYNNA ZA ZBUDOWANIE NASZEGO KOŚCIOŁA I W INTENCJI BUDOWNICZYCH I OFIARODAWCÓW.

18.00  – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 29

18.00 – śp. Aleksander TALAREWSKI – 8 rocznica śmierci.

18.00 –   śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg 29

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 29.

 18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 26.


Piątek – 30 października 2020

7.00 –    śp. Stanisławę KASAK – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Bronisławę, Henryk, Marianna, Ludwik, Krystyna.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA  – greg. 30 – zakończenie

18.00 –  śp. Wacław BRODZIK – greg. 27.

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 30 – zakończenie

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 30 – zakończenie

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg.  30 – zakończenie


Sobota – 31 października 2020

7.00 – śp. Witold JARY – miesiąc po pogrzebie

9.00 – Dziękczynna w 23 Urodziny Witalika MOGUCZEGO z prośbą  o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej.

9.00 – śp. Barbara KORNACKA – 9 rocznica śmierci. 

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 28

18.00 –  śp. Władysławę GORĄCA – 14 rocznica śmierci; śp. Stanisław GORĄCY.

18.00 –  śp. Czesław i Łucja WOJTOWICZ.


NIEDZIELA – 1 listopada 2020 – Wszystkich Świętych   

7.00 –    śp. Alfred WITUKIEWICZ – miesiąc po pogrzebie

8.00  –   śp. Pelagia, Jan, Wiesław, Jadwiga, Roman, Jadwiga, Antoni, Stanisław, Jacek, Jan i wszyscy zmarli  Rodziny ZYCH, LOTARSKICH i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30 –  śp. Wacław BRODZIK  – greg. 29 .

9.30 – śp.  Krzysztof – greg. 1

9.30 – śp. Marian, Jan, Małgorzata, Władysławę z Rodziny GARBARCZYK.

10.45 – śp. Ks. Tadeusz Giedrys

10.45 – śp. Ks. Tadeusz Giedrys

10.45 – śp. Ks. Tadeusz Giedrys

12.00 – ZA PARAFIAN 

12.00 – śp. Ks. Tadeusz Giedrys

12.00 – śp. Ks. Tadeusz Giedrys

18.00  –  śp. Helena TARKOWSKA.

Skip to content