Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 27.10-03.11.2019

NIEDZIELA – 27.10.2019

7.00 – śp. Halina Borowiak – int. od wnuków z żonami i całej rodziny 

8.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 27 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Henryk Haśke – 6 r. śm. 

9.30 – śp. Franciszek Grabowski – 4 r. śm 

9.30 – śp. Marianna Ponieważ – 22 r. śm., oraz wszyscy zmarli z rodziny Ponieważ i Kasperek 

10.45 – śp. Franciszek Szaliński, Bronisław i Teofila (f) Szyrej 

10.45 – śp. Ryszard Kuczyński – 1 r. śm., Maria w 2 r. śm. i Bolesław w 20 r. śm. Serafin 

10.45 – śp. Bogusław Prochownik  

12.00 – za Parafian 

12.00 – Dziękczynna za 25 lat małżeństwa – Agnieszka i Krzysztof Stochmal 

12.00 – śp. Halina Flis – 27 Msza św. gregoriańska 

12.00 – śp. Tadeusz Rudnik – z racji imienin i jego zmarli rodzice: Klemens i Cecylia 

13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych  

15.15 – śp. Ewa i Henryk Patyna 

18.00 – śp. Jerzy Woźniak – 12 r. śm 

19.30 – W int. Natalii i Sebastiana z racji 35 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski


PONIEDZIAŁEK – 28.10.2019

7.00 – śp. Krystyna Katra – int. od rodziny Katrów z Bobrownik Małych 

9.00 – śp. Tadeusz Bartczak – 19 r. śm. i z zmarli z rodziny Jędrzejaków 

11.00 – śp. Irena Koguciuł – Msza św. pogrzebowa

18.00 – śp. Tadeusz Jaworski 7 r. śmierci – z racji imienin

18.00 – śp. Zbigniew Koźlarek – 2 r. śm.

18.00 – śp. Halina Flis – 28 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Stanisław, Barbara, Kazimierz Edmund Kłosińscy i zmarli z rodziny Kłosińskich i Bonieckich

18.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 28 Msza św. gregoriańska 


WTOREK – 29.10.2019

7.00 – śp. Marian Szaniawski – o łaskę nieba

9.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 29 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Agnieszka Kowalska – 4 r. śm.

18.00 – śp. Halina Flis – 29 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Aleksander Talarewski – 7 r. śm.

18.00 – śp. Za dusze cierpiące w czyśćcu 

18.00 – śp. Krystyna Katra – int. od rodziny Gawron 


ŚRODA – 30.10.2019

7.00 – śp. Helena Kołsut – w rocznicę śmierci 

9.00 – śp. Krystyna Katra – int od męża 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – śp. Halina Flis – 30 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 30 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Czesław, Łucja Wojtowicz 


CZWARTEK – 31.10.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

9.00 – śp. Franciszek w 31 r. śm., Marta, Helena, Stanisław z rodziny Bartczaków 

18.00 – śp. Antoni Patyk

18.00 – śp. Tadeusz Wołkowicz i zmarli z rodziny Wołkowicz i Pociecha

18.00 – W int. Roberta Czeszejko z racji urodzin dziękując za Bożą opiekę z prośbą o dalsze błogosławieństwo 


PIĄTEK – 01.11.2019

7.00 – śp. Józef Jocz i zmarli z rodz. 

7.00 –

7.00 –

8.00 – śp. Aran Eismont

8.00 – śp. Teresa i Tadeusz Rózio 

8.00 –

9.00 – śp. Antoni Klimczyk – 1 Msza św. gregoriańska 

9.00 – śp. Mieczysław Liro, Józef Kruczek i Wiktoria Kruczek 

9.00 – śp. Jan Woźniak – 19 r. śm., Józefa (f) Woźniak, Edward Mrugała, Piotr Pełech 

12.00 – Msza św. na cmentarzu 

18.00 – śp. Henryk Tarkowski – o życie wieczne 


SOBOTA – 02.11.2019

7.00 – śp. Emilia i Piotr i zmarli z rodziny

9.00 – śp. Stanisława (f) i Feliks Skrzypek, Zenon, Halina, Władysław Dobosz, Pelagia, Marcin, Zygmunt Michalscy 

16.30 – śp. Jolanta Strzelec z domu Złotek, Ignacy Złotek, Zofia, Konstanty Kalińscy, Zuzanna, Józef Kalińscy, Maria, Ludwik Maciejewscy, Stanisława (f), Mieczysław, Andrzej, Krzysztof Murawscy 

18.00 – śp. Helena Tarkowska – o życie wieczne 

18.00 – śp. Maria Jaskulska – int. od Klubu Seniora przy Radzie Osiedla nr 5

18.00 – śp. Antoni Klimczyk – 2 Msza św. gregoriańska 


NIEDZIELA – 03.11.2019

7.00 – śp. Kłosińska Barbara – 34 r. śm., Kłosiński Stanisław – 18 r. śm., Kazimierz Kłosiński, Edward Kłosiński, Brodzińska Lucyna, Brodziński Kazimierz, Zygmunt Mitrowicz 

8.00 – śp. Zdzisław, Stanisława Żurawscy i Michał Nowicki 

9.30 – śp. Stanisław Baraniuk – 8 r. śm. i zmarli rodzice i brat

9.30 – śp. Antoni Klimczyk – 3 Msza św. gregoriańska 

9.30 – śp. Stanisława Kobus – 10 r. śm., i zm. z rodziny Kobusów i Majewskich

10.45 – śp. Ks. Wilhelm Hajduk – int od parafian św. Kazimierza w Policach

10.45 – śp. Reinhard Jankowski – 16 r. śm.

10.45 – śp. Sylwester Drozda – 15 r. śm. 

12.00 – za Parafian 

12.00 – śp. Marianna Piskorz – 3 r. śm.

12.00 – śp. Józefa Janusz

13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych  

15.15 – za ks. Macieja Bagdzińskiego – o Boże bł., i potrzebne łaski

18.00 – śp. Zmarli z rodziny Tarkowskich, Matyjasików, Sokołowskich, Życzenko, Tarapatów o radość nieba 

19.30 – Stefan Oniszczuk, Helena Oniszczuk, Józefa Oniszczuk, Bogdan Oniszczuk