Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 28.09-4.10.2020

Poniedziałek – 28 września 2020

7.00 – śp. Panią ADAMCZYK.

9.00 – śp. Antoninę RAJCZYK – 10 rocznica śmierci.

18.00 –  W  intencji Ojczyzny – od Akcji Katolickiej.

18.00 –   śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 28

18.00 –  śp.  Andrzej ŁAZARUK – greg. 28

18.00 – śp. Kazimierę DEMCZUK – miesiąc po pogrzebie


Wtorek –  29  września 2020

7.00 –  Za dusze w czyśćcu cierpiące, ktróre z nikąd ratunku nie mają.

9.00 –  śp. Janina i Maksymilian SCHMIDTÓW i za zmarłych  z ich rodziny.

18.00 –  śp. Wincenty SKŁADOWSKI   – greg. 29.

18.00 –  śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 29

18.00  – śp. Zofia IMPEROWICZ -miesiąc po pogrzebie.

18.00 –  śp. Janusz ZAKRZEWSKI – miesiąc po pogrzebie.

18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, ulgę w cierpieniu w dniu 92 rocznicy Urodzin dla Kazimiery KAŹMIERCZAK.


Środa  –   30 września 2020

7.00 –    

9.00 – śp. Zofia LEGENZA – 1 rocznica śmierci i śp. Adam LEGENZA – 16 rocznica śmierci.

18.00 –  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 –    O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy SZYMAŃSKIEJ – od członków Wieczernika Maryjnego.

18.00 –   śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 30 – zakończenie

18.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 30 – zakończenie

18.00 – W intencji Teresy WASZKIEWICZ – z racji Iimienin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.


Czwartek – 1 października 2020 

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 1

18.00 –  O powołania do kapłaństwa i życia zakonnego

18.00 –   śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg 1

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 1.

 18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 1

18.00 – W intencji Teresy WASZKIEWICZ, z racji Imienin od Natalii Ciuksza i koleżanek


Piątek – 2 października 2020

7.00 –   śp. Witold ŻYŁOWSKI – 30 rocznica śmierci; śp. Eufrozyna i Mieczysław ŻYŁOWSCY – rodzice; śp. Helena, Edward, Władysław i Romuald – rodzeństwo.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA  – greg. 2

18.00 –   W intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego

18.00 – śp. Elżbeta SZARAFICKA – greg. 2.

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 2

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 2

18.00 – śp. Krystyna KOPCZYŃSKA


Sobota – 3 października 2020

7.00 –  śp. Zdzisław PŁOMIŃSKI – od bratowej Krystyny.

7.00 – śp. Ryszard BOROWSKI – 1 rocznica śmierci

9.00 – Przebłagalna za grzechy świata i o nawróvcenie grzeszników

9. 00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 3

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA –  greg. 3

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 3

18.00 –  śp. Henryk CIUKSZA – greg. 3


NIEDZIELA – 4 października 2020   

7.00 –    W intencji teresy KRZYWIŃSKIEJ, z racji Imienin, o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

8.00  –   śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 4

9.30 –  śp. Wacław BRODZIK  – greg 1 .

9.30 – śp.  Grażyna JAKUBISZYN – 17 rocznica śmierci i za zmarłych z  Rodziny.

9.30 – śp. Henryk CIUKSZA -greg. 4

10.45 –  śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 4

10.45 –  śp. Stanisław KRAJEWSKI – 9 rocznica śmierci;

10.45 –  śp. Zygmunt WIŚNIEWSKI – 2 rocznica śmierci.

12.00 – ZA PARAFIAN 

12.00 – śp. Andrzej ŻUK – 4 rocznica śmierci; śp. Olga, Piotr, Aleksander z rodziny ŻUK.

12.00 –  śp. Władysław AWTUCH – 14 rocznica śmierci.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Franciszek i Zofia FIGIEL, ich Rodzice i Rodzeństwo.

18.00  – śp. Małgorzata i zmarli z Rodziny. 

19.30 –  śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 4

Skip to content