Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 28 grudnia 2020-3 stycznia 2021

Poniedziałek – 28 grudnia 2020

7.00 – Za siostrę Teresę z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.

9.00 – śp. Henrykę DOŁĘGA – greg 28.

9.00 – śp. Teresa HARBATOWICZ – 3 rocznica śmierci i śp. Romuald, Witold, Waldemar z rodziny Harbatowicz.

11.00 – śp. Józef NOWIK – pogrzebowa.

18.00 – W intencji mieszkańców ul. Piłsudskiego prosząc o Boże błogosławieństwo , dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej z błogosławieństwem kolędowym.

18.00 – Dziękczynna w 50 rocznicę Urodzin Waldemara z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – intencja od rodziny.

18.00 – śp. Aleksandrę KMIECIK-BŁASZCZYK – greg. 28.

18.00 – śp. Teresa SOBANIA –  w miesiąc po pogrzebie i za zmarłych z rodziny SOBANIA. 


Wtorek – 29 grudnia 2020

7.00 – śp. Walery DUGINOW – 4 rocznica śmierci.

9.00 – śp. Henrykę DOŁĘGA – greg 29.

11.00 – śp. Józef JANAS – pogrzebowa.

15.00 – ślub: Monika i Ignacy UŚCINOWICZ.

18.00 –  W intencji mieszkańców ul. Wróblewskiego o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej z błogosławieństwem kolędowym.

18.00 – śp. Izabela DYDZIAN – 2 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Aleksandrę KMIECIK-BŁASZCZYK – greg. 29.

18.00 –  śp. Władysław i zmarli z Rodziny: śp. Kazimierę, śp, Mirosław; Julia, Zdzisław, Waltraud, Dorota i Adam.


Środa – 30 grudnia 2020

7.00 – śp. Józef MOFINA i zmarłych rodziców, braci i jego teściów.

9.00 – śp. Henrykę DOŁĘGA – greg. 30 – zakończenie.

9.00 – śp. Jan BŁAŻEWICZ – 1 rocznica śmierci, śp. Janina i Władysław BŁAŻEWICZ.

11.00 – śp. Elżbieta OGON – pogrzebowa. 

13.00 – śp. Wiesław ORZECH – pogrzebowa.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 –  W intencji mieszkańców ul. Siedleckiej, Kasprowicza, Perłowej, Spokojnej, Łokietka, Chodkiewicza i Głowackiego , o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej z błogosławieństwem kolędowym.

18.00 – śp. Aleksandrę KMIECIK-BŁASZCZYK – greg. 30 – zakończenie.

18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski w ciągu roku dla rodziny SIUSTÓW, o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej.

18.00  – śp. Wanda ZŁOTEK – miesiąc po pogrzebie.


CZWARTEK – 31 grudnia 2020 

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

9.00 –  śp. Alina i Józef PAWŁOWSCY, śp. Krystyna KOKOWSKA. 

18.00 – Msza św. na zakończenie roku 2020 – dziękczynno-błagalna. 

18.00 – Dziękczynno-błagalna w 55 rocznicę małżeństwa Zdzisława i Haliny DINTER – o zdrowie, błogosławieństwo Boże, przez Niepokalane Serce Maryi i błogosławieństwo dla całej rodziny..

18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski w roku 2020 przez rodzinę GRUCKICH.

18.00 – Dziękczynno-błagalna w 38 rocznicę ślubu Adriany i Janusza, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

18.00 – śp. Marek KURZAWIŃSKI – 2 rocznica śmierci.


PIĄTEK – 1 stycznia 2021 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – NOWY ROK 

7.00 –   Za dusze w czyśćcu cierpiące

8.00 – O potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, opiekę  Matki Bożej dla Artura Rubina, który uczestniczy dzisiaj w akcie oddania się w Macierzyńską Niewolę Miłości  Jezusowi przez Maryję.

9.30 – śp. Izydor NOWAK – 24 rocznica śmierci i za zmarłych Rodziców, Rodzeństwo z obojga stron.

9. 30  – śp. Henryk, Zenobia, Jan i zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30  – śp. Kazimierę CZUPRYNIAK – 1 rocznica śmierci; śp. Stanisław CZUPRYNIAK – 10 rocznica  śmierci

10.45 – Dziękczynna za szczęśliwe przeżycie roku i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na nowy rok dla ofiarodawcy.

10.45 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny BIERNACKICH i PÓŁTORAK.

10.45 – śp. Irena SARABURA – z okazji 68 rocznicy urodzin.

 12.00 – ZA PARAFIAN

12.00   –  śp. Marek GORCZYCKI – intencja od rodziny CZAPSKICH.

12.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla Urszuli i Marka z okazji 27 rocznicy ślubu oraz dla dzieci.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest i ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – Dziękczynna za 9 Urodziny Zosi i Lenki.

18.00 – śp. Krystyna KOPCZYŃSKA

19.30  – śp. Henryk JONASZEK i zmarli z rodziny JONASZKÓW; śp. Wiesławę i Grzegorz ŁOPOCKICH.


Sobota 2 stycznia 2021

7.00 –  śp. Zofia MADEJ – miesiąc po pogrzebie.

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7.00 – śp. Jerzy SZYMAŃSKI i zmarli z Rodziny SZYMAŃSKICH.

9.00 – Wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników

9.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jana.

18.00 – śp. Marek GORCZYCKI – miesiąc po pogrzebie

18.00 – śp. Bronisław – 39 rocznica śmierci; śp. Teresa – 33 rocznica śmierci z rodziny  WITUK; śp. Antoni  DROBNIAK.

18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny KLIMCZYK i KABAŁA. 


Niedziela – 3 stycznia 2021

7.00 – śp. Józefę – 22 rocznica śmierci; śp. Jan – 23 rocznica śmierci z rodziny ŁUKASIK.

8.00 – śp. Kazimiera STASIAK – 16 rocznica śmierci.

9.30 –  śp. Wacław, Leszek, Marcin i za zmarłych z rodziny BŁOWACKICH, SIEDZIELNIKÓW i MARKIEWICZÓW.

9.30 – śp. Zenon KOBUS – 32 rocznica śmierci i zmarli z rodziny KOBUSÓW.

9.30 –  W intencji dzieci, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Joel, Izaak, Szymon i Wawrzyniec

10.45 –  śp. Edwardę i Henryk PRĄTNICKICH.

10.45 – Dziękczynna za 45 lat małżeństwa Stanisławy i Mirosława, dziękując za wszelkie błogosławieństwo, prosząc o dalszą opiekę Matki Bożej nad nimi , ich dziećmi i rodzinami.

10.45 –  śp. Bogumiłę MATYJASIK – intencja od Żywego Różańca

12.00 –  ZA PARAFIAN.

12.00 – Dziękczynna w 80 rocznicę Urodzin Genowefy ROBACKIEJ oraz z racji Imienin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

12.00 –   śp. Stanisławę i Franciszek RYCHTA; śp. Józef ARKUSZYŃSKI.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 –  śp. Ewa, Małgorzata, Henryk PATYNA.

18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.

19.30 – śp. Zofia DANKIEWICZ oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Skip to content