Menu Zamknij

Intencje mszalne – 29.09.-05.10.2019

NIEDZIELA – 29.09.2019

7.00 – śp. Franciszek Kowalewski – 9 r. śm., Weronika, Wiktor, Józef i Stefan

8.00 – Dziękczynna za 25 lat życia Andzeliki z prośba o zdrowie, potrzebne łaski na dalsze lata życia

9.30 – Dziękczynna w 45 rocznicę ślubu Zofii i Mieczysława Jedynak z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Najświętszej

9.30 – śp. Olech Piasek – 29 Msza św. gregoriańska

9.30 – śp. Franciszek Dekert – 29 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Kazimierz Jużak – 20 r. śm., Marianna Jużak – 4 r. śm., Franciszek i Rozalia Czarneccy

10.45 – śp. Albina Pieciul – 40 r. śm.

10.45 – śp. Grzegorz Niewiadomski – 3 r. śm.

10.45 – w intencji małego Stasia o błogosławieństwo Boże i zdrowie

12.00 – za Parafian

12.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 29 Msza św. gregoriańska

12.00 – dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Joanny i Jakuba Bednarek z prośbą o potrzebne łaski Boże błogosławieństwo u progu dorosłego życia

13.30 – w int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – śp. Michał Andrukianiec – 30 r. śm.

18.00 – śp. Henryk Tarkowski – 38 r. śm.

19.30 – w int. Dominiki i Radosława Zalewskich z racji 2 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata


PONIEDZIAŁEK – 30.09.2019

7.00 – Dziękczynna za 15 lat małżeństwa Piotra i Agnieszki z prośbą o potrzebne łaski dla nich i ich syna Sebastiana

9.00 – śp. Mieczysław Zdunek

9.00 – śp. Halina Borowiak – miesiąc po pogrzebie

18.00 – śp. Kazimierz Korzeniewski – pół roku po śmierci

18.00 – śp. Izydor Kubacki – int. od koleżanek i kolegów córki Elżbiety z pracy

18.00 – śp. Olech Piasek – 30 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 30 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 30 Msza św. gregoriańska


WTOREK – 01.10.2019

7.00 – śp. Ryszard Sokół – 19 r. śm.

7.00 – śp. Zofia i Włodzimierz Janiszewscy, Czesław i Marianna Janiszewscy, Tadeusz Janiszewski i Elżbieta Cieślewicz

9.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 1 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Halin Flis – 1 Msza św. gregoriańska

18.00 – dziękczynna w dniu urodzin Waldemara Szydłowskiego z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

18.00 – Teresa Waszkiewicz – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, zdrowie i siły – intencja od koleżanki

18.00 – śp. Marianna, Roman, Czesław, Leszek, Marian, Małgorzata, Paweł, i zmarli z rodziny


ŚRODA – 02.10.2019

7.00 – z okazji imienin Teresy o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia – int. od wspólnoty Wieczernik

9.00 – Franciszek Wrzosek – 2 Msza św. gregoriańska

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – Według intencji Żywego Różańca: za wspólnotę Żywego Różańca, aby przez modlitwę różańcową przezwyciężyła zło, które tak łatwo rozprzestrzenia się w naszym społeczeństwie

18.00 – śp. Halina Flis – 2 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Izydor Kubacki – od koleżanek i kolegów córki Elżbiety z pracy

18.00 – śp. Stefan i Bogumiła Jaszcz, Irena Krupa


CZWARTEK – 03.10.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii

7.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 3 Msza św. gregoriańska

9.00 – śp. Bogumiła Gołębiewska – 7 r. śm., Marian Gołębiewski – 24 r. śm.

18.00 – O powołania do kapłaństwa i życia zakonnego

18.00 – śp. Halina Flis – 3 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Emila, Kazimierz Sieliccy i zmarli z rodziny

18.00 – śp. Zbigniew Jarzębiński w 5 r. śm., zmarli rodzice: Janina i Józef oraz Zofia Jabłońska w 35 r. śm.


PIĄTEK – 04.10.2019

7.00 – śp. Małgorzata Graczykowska

9.00 – śp. Stanisław Krajewski – 8 r. śm.

18.00 – w int. przyjaciół Jezusa Miłosiernego

18.00 – śp. Halina Flis – 4 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Władysław Awtuch – 13 r. śm., Michał Korobejko – 13 r. śm., i zm. z rodziny

18.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 4 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Józef Sochanowski – 5 r. śm. i zm. z rodziny Narkowicz: Czesław, Marta, Danuta, Weronika, Leokadia i Bengt


SOBOTA – 05.10.2019

7.00 – śp. Małgorzata Graczykowska – (popogrzebowa)

9.00 – przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników – 1 sobota miesiąca

15.00 – Ślub: Agnieszka Wasiluk, Andrzej Batkiewicz

16.00 – Ślub: Paulina Laszczyk, Paweł Hulbój

18.00 – Intencja Nowennowa wspólnoty Fiat Mariae dziękczynno-błagalna

18.00 – śp. Halina Flis – 5 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Franciszek Wrzosek – 5 Msza św. gregoriańska