Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 3-9 maja 2021

Poniedziałek – 3 maja 2021

7.00 – śp. Marianna JANKOWSKA – 6 rocznica śmierci.

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI  – greg.  22    

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg.28

9.00 – Z okazji Imienin o zdrowie i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Ireny LORENC.

9.00 – śp. Domicela DRZAZGOWSKA.

11.00 – W INTENCJI OJCZYZNY

18.00 – Według intencji FIAT MARIAE.

18.00 – O radość nieba dla  śp. Bożeny – intencja od Wiesławy i Jerzego.

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 30 zakończenie.

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 30 – zakończenie

18.00 – śp. Andrzej KWIATKOWSKI – miesiąc po pogrzebie.


Wtorek – 4 maja 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 29

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg 23.

7.00 – śp. Adam OSIŃSKI – 1 rocznica śmierci.

9.00 – śp. Ryszard, Piotr, Robert i zmarłych Rodziców z obojga stron.

9.00 – śp. Teresa GRYC – 6 miesięcy po śmierci, śp. Aleksander STASIAK – 19 rocznica śmierci, śp. Anna STASIAK.

18.00 – śp. Józef ŁAGOWSKI – 15 rocznica śmierci.

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łask dla Elżbiety, Jerzego, Moniki i Anny KRÓLÓW.

18.00 – śp. Piotr SZYNDLER – 2 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Krystyna MAJEWSKA – po miesięcu od pogrzebu.


Środa – 5 maja 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg.30 – zakończenie.

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 24.

9.00 –  śp. Aniela DEKERT – intencja od bratanka Pawła z Rodziną.

9.00 – śp. Tadeusz KOPOCIŃSKI – 13 rocznica śmierci.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. 

18.00 – Według intencji Żywego Różańca: Za przygotowujących się do przyjęcia sakramentów świętych oraz o wzrost czci dla Matki Bożej.

18.00 –  śp. Stanisław – 4 rocznica śmierci; śp. Stanisławę i zmarłych z Rodziny ALENKIEWICZ.

18.00 – śp. Zofia SZCZĘSNA – 1 rocznica śmierci

18.00 – Imieninowa Ks. Proboszcza – od Żywego Różańca.


Czwartek – 6 maja 2021

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Zenon TURZYŃSKI – miesiac po pogrzebie.

7.00 –  śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 25.

9.00 – Dziękczynna za dar życia Marii z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata życia.

9.00  – W intencji Moniki i Kacpra z okazji urodzin i imienin o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla nich oraz całej rodziny.

18.00 – O powołania kapłańskie i zakonne.

18.00 – O Boże błogosławieństwo w Rodzinie z podziękowaniem za wszystkie łaski.

18.00 – śp. Luteczka KĘDZIERSKA – intencja od koleżanek.

18.00 – śp. Maria i Piotr JANISZYN; śp. Krystyna i Onufry WIERZBICCY; śp. Pat i Jan BARTON.


Piątek – 7 maja 2021

7.00 –  W intencji ks. proboszcza – o zdrowie i potrzebne łaski – z podziękowaniem za pomoc duchową ofarodawcy.

7.00 – śp. Zbigniew MICHALCZUK – miesiąc po pogrzebie.

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 26.

9.00 –  za dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00 – śp. Jadwiga – 2 rocznica śmierci i śp. Józef – 11 rocznica śmierci KAMIŃSCY.

18.00 –  W intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego.

18.00  – Za zmarłych z Rodziny DYMEK.

18.00 – śp. Stanisław DERWICH – z racji Imienin.

18.00 – śp. Teodozja – 8 rocznica śmierci i śp. Jan – 28 r. śm. DUDZIAK; śp. Genowefa – 8 rocznica i Aleksander 28 rocznica śmierci PAWŁOWSCY.

18.00 – śp. Jan RYWACKI – intencja od dzieci. 


SOBOTA – 8 maja 2021

7.00 – śp. Cezary MAŚLIŃSKI – od żony Elżbiety, syna Olafa i Julii

7.00 – śp. Jerzy WIERZBICKI – greg. 27.

9.00 –  śp. Stanisław FIGIEL – w dniu Imienin i śp. Mirosław FIGIEL.

9.00 –  śp. Adrian JÓŹWIAK – 8 rocznica śmierci

18.00 – śp. Jerzy MEJER – miesiąc po pogrzebie.

18.00 – śp. Stanisław CHMIELEWSKI – Msza św. od rodziny RAJCHEL.

18.00 –  śp. Wiktor MALEC  – 5 rocznica śmierci.

18.00 –  śp.  Stefanię i Władysław z rodziny JAGODA.


NIEDZIELA  – 9 maja 2021

7.00 – śp. Janina GRZYB – 8 rocznica śmierci i śp. Wojciech GRZYB. 

8.00 –   śp. Antoni WRÓBLEWSKI – 55 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH.

9.30 –  śp. Henryk SAŁABUDA – 3 rocznica śmierci; śp. Anna i Aleksander SAŁABUDA.

9.30 –  O  łaskę nieba dla Stanisława ATLAS oraz wszystkich zmarłych z rodziny  ATLAS i SOBIECKICH.

9.30 – śp. Tadeusz WALESIAK – 5 miesiąc po śmierci; śp. Kazimierę WALESIAK.

10.45 – śp. Wojciech FIC – 8 rocznica śmierci.

10.45 – śp. Bogusławę i Stanisław ZMARZŁYCH; śp. Ewa, Roman i Józef z rodziny ZMARZŁYCH.

10.45 – śp. Witold KURSA – 10 rocznica śmierci i za zmarłych Jego Rodziców i brata Janusza.

12.00 – śp. Ks. Bp Jan Gałecki

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Stanisławę – 17 rocznica śmierci , śp. Marian – 33 rocznica śmierci, śp. Andrzej REJCZAK; śp. Aniela i Mikołaj WIEWIÓRSKICH.

12.00 – Za Przemek i Monika, o szczęśliwe rozwiązanie, o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 –  śp. Jerzy WIERZBICKI – 28 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Stanisław STACHULA – Imieninowa; śp. Stanisław KUBICH – Imieninowa; śp. Stanisław MAŁYSZKO – Imieninowa

19.30 – śp. Ludomiła POPEK – o życie wieczne.

Skip to content