Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 30 listopada-6 grudnia 2020

Poniedziałek – 30 listopada 2020

7.00 –  śp. Marianna FILIPCZAK – miesiąc po pogrzebie

9.00 – śp. Wiesławę i Stanisławę

9.00 – śp. Zdzisławę i Stanisław ORŁOWSCY.

10.00 – śp. Wanda ZŁOTEK –  pogrzebowa.

18.00 – W intencji Ks. Andrzeja – z racji Imienin – od Żywego Różańca.

18.00 –  śp. Krzysztof – greg 30. – zakończenie. 

18.00 –  śp. Andrzej BULICZAK – 16 miesięcy po śmierci oraz Jego Rodziców: śp.  Helena i Józef.

18.00 –  śp. Ks. Leszek KASPEROWICZ.

18.00 –   O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla wszystkich kapłanów żyjących a dla zmarłych o łaskę nieba.


Wtorek – 1 grudnia 2020

7.00 – Dziękczynno-błagalna dla Marka i Elżbiety o uzdrowienie duszy i ciała oraz uzdrowienie relacji oraz opiekę Matki Bożej i św. Józefa.

9.00 – Z okazji Imienin Natalii CIUKSZY, o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej.

9.00 – śp. Kazimierz i Marię SOBCZYK.

11.00 – śp. Marek GORCZYCKI – pogrzebowa.

18.00 – śp.  Henrykę DOŁĘGA – greg. 1.

18.00 – śp. Aleksandrę KMIECIK- BŁASZCZYK – greg. 1

18.00 – śp. Zofia i Jan DEPTUŁA i zmarłych z Rodziny DEPTUŁÓW i ZUZELSKICH.

18.00 – śp. Krystynę WALICKĄ, śp. Leszek WALICKI.


Środa – 2 grudnia 2020

7.00 – śp. Robert, Tamara i Leokadia – o łaskę Bożego miłosierdzia.

7.00 – śp. Andrzej CIEŚLEWICZ – miesiąc po śmierci.

9.00 – śp. Henrykę DOŁĘGA – greg. 2.

9.00 – śp. Andrzej, Michalina, Danuta, Jan, Andrzej ENGLER.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – Według intencji ŻR: Wynagradzająca Sercu Jezusowemu za wszelkie zniewagi, bliźnierstwa, świętokradztwo i ataki w naszej Ojczyźnie.

18.00 – śp. Irena – 7 rocznica śmierci, śp. Piotr, Lucyna i Grzegorz.

18.00 – śp. Aleksandrę KMIECIK – BŁASZCZYK – greg. 2.


CZWARTEK – 3 grudnia 2020 

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Barbara KOSENDA – z racji Imienin.

9.00 – śp. Henrykę DOŁĘGA – greg.3.

18.00  – O powołania kapłańskie i zakonne.

18.00 –  śp. Aleksandrę KMIECIK – BŁASZCZYK – greg. 3

18.00 –  śp. Karol GŁUSZYK – 14 rocznica śmierci.

18.00 –  śp. Adolf i Jadwiga DOMAGAŁA i wszystkich zmarłych z Rodziny DOMAGAŁÓW i MODRZEJEWSKICH.


Piątek –  4 grudnia 2020

7.00 – śp. Barbara GOLEC – intencja od Przyjaciół.

9.00 – śp. Wojciech CICHECKI – 3 rocznica śmierci; śp. Zygmunt CICHECKI – 38 rocznica śmierci; śp. Piotr MARCIOCH – 1 rocznica śmierci; śp. Teresa CICHECKA.

18.00 – W intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego.

18.00 – śp. Krystyna KOPCZYNSKA.

18.00 – śp. Henrykę DOŁĘGA – greg. 4

18.00 – śp. Aleksandrę KMIECIK – BŁASZCZYK – greg. 4.

18.00 – Dziękczynna z okazji Urodzin i Imienin Elżbiety KUBACKIEJ, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski – intencja od Przyjaciółek.


Sobota – 5 grudnia 2020

7.00 – śp. Ks. Kazimierz METRYKA.

7.00 – śp. Martyna DRÓŻDŻ.

9.00 – Przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników.

10.00 – chrzest 110/111/2020

18.00 –  śp. Henrykę DOŁĘGA – greg. 5

18.00 –  śp. Aleksandrę KMIECIK – BŁASZCZYK – greg. 5.

18.00 – śp. Władysław POGORZELEC – 1 rocznica śmierci i za zmarłych Rodziców : śp. Marianna i Władysław.


Niedziela – 6 grudnia 2020

7.00 – śp. Mieczysław BENECH – 21 rocznica śmierci.

8.00 – śp. Natalia GRABOWSKA – 20 rocznica śmierci., śp. Zbigniew.

9.30 – śp. Jadwiga ABRAMOWICZ – 4 rocznica śmierci; śp. Andrzej ABRAMOWICZ; śp. Zofia i Jan JAGODZIŃSCY; śp. Stefania ORŁOWSKA – 1 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH.

9.30 – śp. Henrykę DOŁĘGA – greg. 6.

9.30 – śp. Aleksandrę KMIECIK – BŁASZCZYK – greg. 6.

10.45 – śp. Halina ŚWIĘCIKOWSKA – 8 rocznica śmierci; śp. Wanda LEWANDOWSKA – 2 rocznica śmierci.

10.45 – śp. Sara STERNIK

10.45 – śp. Alojzy JAGUSZEWSKI – intencja od Karoliny z dziećmi.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Jerzy SIKORA  – 5 rocznica śmierci oraz za zmarłych z rodziny SIKORÓW; śp. Bolesław PEZDA.

12.00 – śp. Józefę ARKUSZYSZYŃSKA – 3 rocznica śmierci i jej Rodziców: śp. Władysławę i Bronisław.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Bronisławę i wszyscy zmarli z rodziny.

18.00 – śp. Stanisław STACHULA – 20 rocznica śmierci.

19.30 – śp. Antoni RYŻ – 5 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny RYŻ.

Skip to content