Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 5-11 kwietnia 2021

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY –  5 kwietnia  2021

7.00 –  śp. Edward NOWAK – 18 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny KŁUSEWICZ i  NOWAK.

8.00 – śp. Zofia Zakrzewska – greg. 2    

9.30 – śp. Stanisław KALWAJTYS, śp. Joannę i Piotr i zmarli z Rodziny.

9.30 – śp. Henryk SZYMAŃSKI – 2 rocznica śmierci.

9.30 – śp. Genowefa, Franciszek, Antoni, Waldemar, Krystyna, Jerzy, Sławomir, Maria, Mariusz, Czesław, Krystyna i zmarli  z Rodziny KUCIEJ i CHOJNACKICH.

10.45 – Dziękczynna z okazji 11 urodzin Jacka i 12 Urodzin Mateusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

10.45 – śp. Magdalena OZGA – 2 rocznica śmierci

10.45 – śp. Stanisław – 33 rocznica śmierci; śp. Marcelina i Adam.

12.00 – śp. Zbigniew GRZYB – 2 rocznica śmierci.

12.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 2

12.00 – Dziękczynna za 50 lat życia Renaty i Andrzeja z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich rodziców i chrzestnych,

15.15 – śp. Bogusław ANTONIAK – 14 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Weronika DOMAŃSKA – 1 rocznica śmierci; śp. Bogdan DOMAŃSKI – 3 rocznica śmierci; śp. Anastazja NIEDŹWIECKA – 27 rocznica  śmierci; śp. Jan NIEDŹWIECKI – 26 rocznica śmierci.

19.30   – śp. Aleksandrę i Aleksander BANDEROWICZ i zmarłych z Rodziny.


Wtorek –  6 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 1

7.00 – śp. Ryszard TOKARCZYK.

9.00 – śp. Aniela MANCEWICZ – 10 rocznica śmierci; śp. Ryszard MANCEWICZ; śp. Maria, Katarzyna, Jan MAJDAN.

12.00 – śp. Zenon TURZYŃSKI – pogrzebowa.

13.00 – śp. Halina SIDOR – pogrzebowa

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 3.

18.00 –   śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 3.

18.00  –  śp. Zenon KRAWCZYK – intencja od koleżanek i kolegów z pracy córki Anety.

18.00 –  śp. Donatę BYCZKIEWICZ  – 1 rocznica śmierci oraz zmarłych  z Rodziny BYCZKIEWICZÓW, KOPACZÓW, RUNDZIÓW.

18.00 – śp. Barbara KIEDROWSKA – 1 rocznica śmierci.


Środa – 7 kwietnia  2021

7.00 –   śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg.2

7.00 –   śp. Helena FORTUNKA

9.00 –  Z okazji urodzin Piotra, o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla niego.

10.00 – śp. Zbigniew MICHALCZUK – pogrzebowa .

12.00 – śp. Jerzy MEJER – pogrzebowa.

18.00 – Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

18.00 –  Według intencji ŻR: aby rodzina była zawsze miejscem wychowania do miłości i przekazywania wiary.

18.00 –  śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 4.

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 4

18.00  –  śp. Łucja LEMAŃSKA – 1 rocznica śmierci.


Czwartek – 8 kwietnia 2021

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 3

7.00 –  śp. Anna , Walerian – 32 rocznica śmierci; śp. Maria.

9.00 – śp. Ludmiła POPEK – o życie wieczne.

18.00 –  śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg.5

18.00   –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 5

18.00 –   śp. Tomasz i Anna CHABROWSCY.

18.00 –  śp. Helena RADZIUK.

18.30 – chrzest 35/2021


Piątek –  9 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 4.

7.00 – śp. Bronisławę, Tadeusz, Kazimierz i Alicja.

9.00 – śp. Ryszard SOKÓŁ.

16.00 – Dziękczynna w 30 rocznicę powstania Związku Zawodowego „Solidarność 80” i  za śp. Bogusława FILAROWICZA.

18.00 – śp. Kazimierz CHOJECKI – 10 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny.

18.00 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 6.

18.00 – śp. Benedykt STARCZEWSKI.

18.00 – śp. Stefanię RUBAJ – w tydzień po pogrzebie.

18.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg. 6.


 Sobota 10 kwietnia 2021

7.00 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 5

7.00 – śp. Henryk KLEDZIK – miesiąc po pogrzebie.

9.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg 7.

9.00 – śp. Władysławę, Marianna, Bogusław WARZECHA.

18.00 – śp. Aleksander DOBA – miesiąc po pogrzebie.

18.00 –  śp. Bożena NOWAK – 1 rocznica śmierci.

18.00 –  śp. Stanisław NOWAK – 16 rocznica śmierci.

18.00 – W intencji Ojczyzny – od Akcji Katolickiej.

18.00 –  śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg.7.


NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  – 11 kwietnia 2021

7.00 – W intencji osób skrzywdzonych w różnych okolicznościach jako wynagrodzenie Panu Bogu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla tych osób.

8.00 – śp. Zofia ZAKRZEWSKA – greg.8

9.30 – śp. Halina CZABAN; śp. Michał CZABAN; śp. Zofia STANKE; śp. Zbigniew PIENIĄŻEK.

9.30 –  śp. Tadeusz WALESIAK – 4 miesiąc po śmierci; śp. Kazimierę WALESIAK.

9.30 – śp. Maria DRAB i śp. Adam OSIŃSKI – w 1 rocznica śmierci i śp. Kazimierę DORC– 11 rocznica śmierci i zmarłych rodziny oraz śp. Genowefa, Aniela, Bazyli DORC i śp. Maria, Józef GARBARCZYK; śp. Zygmunt DRAB, śp. Mirosław KALBARCZYK.

10.45 – śp. Ludwik ANTONOWICZ – greg. 8.

10.45 – śp. Jan SWATEK – 4 rocznica śmierci.

10.45 – śp. Halina KLAWA; śp. Franciszek OSTROWSKI – 2 rocznica śmierci – intencja Mszy św. od córki Magdaleny wraz z rodziną.

12.00 – Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Ireny i Stanisława.

12.00 – śp. Jan, Maria, Izydor STAWCZYK; śp. Izabela FLAK.

12.00 – Dziękczynna w 40 rocznicę święceń kapłańskich Ks. Andrzeja Rasińskiego.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.00 – GODZINA MIŁOSIERDZIA:1. O zdrowie Danuty; 2. śp. Maria SZPURA; śp. Dariusz SZPURA.

18.00 – śp. Zenon DROP – 20 rocznica śmierci.

19.30 – śp. Zdzisław DŹWILEWSKI – greg. 6.

Skip to content