Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 5-11 października 2020

PONIEDZIAŁEK – 5 października 2020

7.00 – śp. Władysław – 34 rocznica śmierci; śp. Ludwikę, Marian, Adam z Rodziny MINDZIAK.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 5

9.00 – śp. Mieczysławę KULA i śp. Antoni JEDYNAK – chrzestni.

13.00 – śp. Ewa Maria MAJKA – pogrzebowa.

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 5

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 2

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 5

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 5

18.00 – śp. Andrzej TWARDOWSKI – 3 rocznica śmierci


WTOREK – 6 października 2020

7.00 – śp. Irena WĄSOWICZ; śp. Grzegorz i Michał OSUCH i zmarli z Rodziny WĄSOWICZ, OSUCH, GŁUCH i IGNACZAK.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 6

13.00 – śp. Zbigniew CHIMIAK- pogrzebowa.

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 3

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 6.

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 6

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 6

18.00 – śp. Czesław DYDZIAN – miesiąc po pogrzebie.


ŚRODA – 7 października 2020

7.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 7

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 7

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – Według intencji ŻR: O umiłowanie modlitwy różańcowej w rodzinach naszej parafii.

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 4

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 7

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 7

18.00 – śp. Mirosław TAŁAN – miesiąc po pogrzebie


CZWARTEK – 8 października 2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – śp. Henryk CIUKSZA- greg. 8

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 8

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 5

18.00 – śp. Piotr JASKULSKI – miesiąc po pogrzebie

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg 8

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 8.

18.00 – śp. Jerzy DERWICH – 5 rocznica śmierci; śp. Aleksandrę DERWICH – 2 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny.


PIĄTEK – 9 października 2020

7.00 – śp. Zdzisław GROBELNY – 9 rocznica śmierci; śp. Stanisław GROBELNY – 4 rocznica śmierci.

9.00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 9

15.00 – ślub: Iwona KŁOS/Piotr CHMIELECKI

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 6

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 9.

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 9

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 9

18.00 – śp. Stanisław i Bronisławę DYDZIAN; śp. Franciszek i Feliksę KŁYSZ; śp. Czesław DYDZIAN


SOBOTA – 10 października 2020

7.00 – śp. Zdzisław GROBELNY – 9 rocznica śmierci; śp. Józef, Petronela, Józefę.

7.00 – śp. Zofia ŻOŁĄDŹ – miesiąc po pogrzebie

9.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Alicji i Małgorzaty i dla Rodziny.

9. 00 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg.10

16.00 – ślub:Magdalena i Stefan MARKWAT

18.00 – Za zmarłych Rodziców i Rodzeństwo z rodziny WRONA; śp. Helena i Stanisław DUSZCZYK i zmarli najbliżsi z obojga stron.

18.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 10

18.00 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 10

18.00 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 10

18.00 – śp. Wacław BRODZIK – greg. 7


NIEDZIELA – 11. 10. 2020

7.00 – śp. Elżbieta SZARAFICKA – greg. 11

8.00 – śp. Leo KLONOWSKI – 1 rocznica śmierci

9.30 – śp. Wacław BRODZIK – greg 8 .

9.30 – śp. Tadeusz GRZELAK; śp. Józefę i Stanisław GRZELAK i zmarli z Rodziny GRZELAK; śp. Stanisław, Jan z Rodziny GÓTKOWSKICH.

9.30 – śp. Henryk CIUKSZA – greg. 11

10.45 – śp. Rozalia SZCZEPAŃSKA – greg. 11

10.45 – śp. Urlych TABACZYŃSKI; śp. Władysławę, Józef, Bernard, Helena.

10.45 – O radość nieba dla śp. Zofii – 10 rocznica śmierci; śp. Edward, Maria, Włodzimierz, Michał, Józef.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Ewy WEISBRODT.

12.00 – śp. Dawid SERWACH – 5 rocznica śmierci i z zmarłych z Rodziny WRÓBLEWSKICH, DRĘŻEK i LIPIŃSKICH.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Janina ODERKIEWICZ.

18.00 – śp. Wincenty KUBICH – 20 rocznica śmierci; śp. Irena KUBICH, śp. Stanisław MAŁYSZKO.

19.30 – śp. Tadeusz WARCHAŁOWSKI – greg. 11

Skip to content