Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE: 7-13 września 2020

PONIEDZIAŁEK – 7 września 2020

7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla syna Dawida z okazji Urodzin.

7.00 – śp. Barbara BŁACHOWSKA – 1 rocznica śmierci.

9.00 – W intencji Eugeniusza DYBAŁY, z racji Imienin – o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej.

18.00 – Fiat Mariae

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 7

18.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 7

18.00 – śp. Józef – 34 rocznica śmierci oraz za wszystkich zmarłych z Rodziny KASENDRA: śp. Cecylia, Teresa, Andrzej.


Wtorek – 8 września 2020

7.00 – śp. Zdzisław PŁOMIŃSKI – intencja od chrześniaka Kazimierza z Rodziną.

9.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 8

13.00 – śp. Piotr JASKULSKI – pogrzebowa.

18.00 – śp. Marianna WOJTANIA – 6 rocznica śmierci; śp. Stanisław WOJTANIA – 33 rocznica śmierci; śp. Zygmunt WOJTANIA, śp. Jan i Witold.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI greg. 8

18.00 – śp. Maria i Franciszek HAŁGAS.

18.00 – śp. Stanisław PUCZYŃSKI i zmarłych z Rodziny BEJENKÓW.


Środa – 9 września 2020

7.00 – śp. Zdzisław PŁOMIŃSKI – intencja od brata Czesława z Rodziną.

9.00 – Z okazji 41 lat małżeństwa Ireny i Henryka, o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla nich i ich dzieci.

11.00 – śp. Czesław DYDZIAN – pogrzebowa

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 9

18.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 9

18.00 – śp. Mieczysław KOMAR – 2 rocznica śmierci; śp. Krystyna EMILIANOWICZ – 2 rocznica śmierci.


CZWARTEK – 10 września 2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 10

13.00 – śp. Zofia ŻOŁĄDŹ – pogrzebowa.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg 10

18.00 – śp. Władysław HERNACKI.

18.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Moniki i Stanisław i całej Rodziny KOSTRUBIEC.

18.30 – chrzest 79/2020


PIĄTEK – 11 września 2020

7.00 – śp. Zdzisław PŁOMIŃSKI – od siostry Jasi z mężem

9.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 11.

18.00 – śp. Magdalena GABRYCHOWICZ – 3 rocznica śmierci; śp. Sabina i Czesław GABRYCHOWICZ; śp. Eugeniusz KACZOROWSKI.

18.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 11

18.00 – śp. Anna ŁATKA – 24 rocznica śmierci

18.00 – śp. Marian WILGOCKI – 32 rocznica śmierci

18.00 – śp. Stanisławę i Marian PERLIKOWSCY oraz za zmarłych z Rodziny PERLIKOWSKICH i HUMIĘCKICH.


SOBOTA – 12 września 2020

7.00 – śp. Zdzisław MICOR – miesiąc po pogrzebie.

9.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 12.

9.00 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 12

15.00 – ślub: Karolina DĘGA/ Sebastian SZYMANIAK.

16.00 – ślub Jakub SADOWSKI/ Joanna WASILEWSKA

17.00 – ślub: Mateusz ROSIŃSKI/ Kamila ZYGADŁO

18.00 – śp. Edward – 26 rocznica śmierci; śp. Stanisław i Janina.

18.00 – śp. Walerian – 15 rocznica śmierci i Zofia BŁOWACCY

18.00 – śp. Anna WDÓWKA – 10 rocznica śmierci; śp. Kazimierz WDÓWKA – 25 rocznica śmierci; śp. Jan i Zbigniew.

18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii NAZAR i całej rodziny.


NIEDZIELA – 13 września 2020

7.00 – śp. Franciszek KOWALEWSKI – 10 rocznica śmierci; śp. Weronikę, Wiktor, Józef i Stefan NOWAK

8.00 – śp. Janina BARANIUK – 14 rocznica śmierci; śp. Stanisław BARANIUK – 9 rocznica śmierci oraz za zmarłych ich Rodziców.

9.30 – śp. Rozalia i Władysław DYMERSCY; śp. Stanisław, Franciszek, Józef i Władysław oraz za wszystkich zamrłych z Rodziny DYMERSKICH. .

9.30 – śp. Andrzej ŁAZARUK – greg. 13

9.30 – śp. Wiktor i Teresa PARTYKA – 15 rocznica śmierci; śp. Janina WASZCZUK – 15 rocznica śmierci; śp. Tomasz WASZCZUK – 15 rocznica śmierci.

10.45 – śp. Janina STĘPIEŃ – 5 rocznica śmierci; śp. Jan STĘPIEŃ; śp. Arkadiusz GROCHOLA.

10.45 – śp. Gerard SĘDZICKI – z okazji przypadających urodzin oraz za zmarłych Rodziców z obu stron i wszystkich zmarłych z Rodziny.

10.45 – śp. Wiesław PIOTROWSKI – 1 rocznica śmierci

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Wincenty SKŁADOWSKI – greg. 13

12.00 – śp. Katarzyna, Bogdan i Józef.

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Anna – 50 rocznica śmierci; śp. Stanisław – 30 rocznica śmierci DZIERMIEJKO.

18.00 – śp. Ewa i Henryk PATYNA.

19.30 – Dziękczynna w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Anny i Piotra z prośbą o opiekę Matki Bożej i prowadzenia Ducha Świętego na dalsze życie małżeńskie.

Skip to content