Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 8-14 września 2019

NIEDZIELA – 8.09.2019

7.00 – śp. Stanisław PUCZYŃSKI – 8 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny PUCZYŃSKICH.

8.00 – śp. Maria i Franciszek HAŁGAS.

9.30 – śp. Wiktor PARTYKA – 14 rocznica śmierci; śp. Teresa PARTYKA; śp. Janina PARTYKA -14 rocznica śmierci; śp. Tomasz WASZCZUK.

9.30 – śp. Olech PIASEK – greg. 8

9.30 – śp. Franciszek DEKERT – greg. 8

10.45 – Dziękczynna w 7 Urodziny Huberta z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski oraz opiekę Matki Najświętszej..

10.45 – śp. Alojzy JAWORSKI – 14 rocznica śmierci; śp. Barbara JAWORSKA i zmarłych rodziców: śp. Wojciech, Franciszkę, Teofil, Annę oraz rodzeństwo.

10.45 – śp. Franciszek OSTROWSKI i zmarli z Rodziny WIŚNIEWSKICH

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – śp. Janina WIEJKUĆ – 5 rocznica śmierci; śp. Józef WIEJKUĆ – 18 rocznica śmierci i zmarli z Rodziny WIEJKUĆ i STEFANOWICZ.

12.00 – śp. Janusz KISZKURNO – greg. 8

13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Józef BARWAŚNY – 1 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Jerzy – 20 rocznica śmierci – intencja od dzieci: Magdy, Marcina i rodziny.

19.30 – W intencji Krystyny i Jacka z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego.


PONIEDZIAŁEK – 09.09.2019

7.00 – śp. Eugeniusz Kowalczyk – miesiąc po pogrzebie

7.00 – śp. Maria, Feliks, Zenon Kozak 

9.00 – śp. Wiesław Piotrowski – miesiąc po pogrzebie 

18.00 – śp. Grzegorz i Jerzy Witkowscy – 10 rocznica ich śmierci i zmarli rodzice z obojga stron

18.00 – śp. Maksym Kurys – od narzeczonej Klaudii z rodziną 

18.00 – śp. Olech Piasek – 9 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 9 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 9 Msza św. gregoriańska 


WTOREK – 10.09.2019

7.00 – śp. Irena w 1 rocznicę śmierci i Józef Michalscy

7.00 – śp. Franciszek i Michał Drzymała, Władysław i Krystyna Barszcz 

9.00 – śp. Elżbieta Sokół 

18.00 – śp. Adam, Maria, Ewa, Jan, Maria, Ryszard i Adela Biryło, Jadwiga i Jan Piołunowicz 

18.00 – śp. Olech Piasek – 10 Msza św. gregoriańska

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 10 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 10 Msza św. gregoriańska


ŚRODA – 11.09.2019

7.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 11 Msza św. gregoriańska

7.00 – śp. Magdalena Gabrychowicz – 2 rocznica śmierci 

9.00 – śp. Jakub, Jerzy Derwich 

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam 

18.00 – śp. Maria Jaskulska – intencja Klubu Seniora przy Radzie Osiedla nr 5

18.00 – śp. Olech Piasek – 11 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 11 Msza św. gregoriańska 

CZWARTEK – 12.09.2019

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii

7.00 – śp. Bratymir Szomański – 30 dzień po pogrzebie 

9.00 – śp. Stefan Sadownik – 2 rocznica śmierci 

18.00 – śp. Walerian 14 rocznica śmierci i Zofia Błowaccy 

18.00 – śp. Olech Piasek – 12 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 12 Msza św. gregoriańska 

18.00 –śp. Janusz Kiszkurno – 12 Msza św. gregoriańska 


PIĄTEK – 13.09.2019

7.00 – śp. Wiesław Piotrowski – int. od sąsiadów, rodziny Witek

7.00 – śp. Marianna Figiel – 6 rocznica śmierci i zmarli rodzice 

9.00 – śp. Marian Wilgocki – 31 rocznica  śmierci 

14.00 – Ślub: Mariusz Spalitabaka i Anna Jędro

15.30 – Ślub: Paulina Sękowska i Bartłomiej Kusio 

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 13 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Janina Baraniuk – 13 rocznica śmierci i zmarli rodzice i brat 

18.00 – śp. Olech Piasek – 13 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Franciszek Dekert – 13 Msza św. gregoriańska 


SOBOTA – 14.09.2019

7.00 – śp. Krzysztof Domagalski 

7.00 – śp. Barbara Jaworska – miesiąc po pogrzebie 

9.00 – śp. Olech Piasek – 14 Msza św. gregoriańska

9.00 – śp. Franciszek Dekert – 14 Msza św. gregoriańska 

9.30 – Chrzest 

18.00 – Dziękczynna za zdrowie Karolka z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 

18.00 – śp. Janusz Kiszkurno – 14 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Melania, Eugeniusz, Kazimiera, Bolesław 

18.00 – śp. Zofia – 30 r. śm., Jan – 10 r. śm., i wszystkich krewnych z rodziny Zuzelskich i Deptułów