Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 9-15 listopada 2020

Poniedziałek – 9 listopada 2020

7.00 –  śp. Henryk ŚLIWKA – miesiąc po pogrzebie

7.00 – śp.  Bronisławę, Tadeusz, Kazimierz i Alicja.

9.00 – śp. Aniela i Antoni BARCZYŃSCY; śp. Zbigniew, Genowefa i Feliks ŚWIERZYŃSCY.

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla synów Stanisław i Marian – intencja od matki Marii.

18.00 –  śp. Krzysztof – greg. 9

18.00 – śp. Teresa BENECKA – 2 rocznica śmierci.

18.00 –  śp. Wiktor – 36 rocz. śm. śp. Anna – 26 rocz. Śm i śp.Jerzy – 10 rocz. śm.  DULAS oraz zmarłej znajomej – 1 rocznica śmierci.

18.00 – śp. Wojciech SZYMAŃSKI


Wtorek – 10 listopada 2020

7.00 – O nawrócenie i potrzebne łaski dla Daniela, Jacka i Ireneusza i wypełnienie woli Bożej.

7.00 – śp. Dorota JANIK.

9.00 – śp. Jarosław PRZYBYLAK.

18.00 – śp.  Krzystof – greg. 10.

18.00 – śp. Antoninę, Mieczysław KAPCZYŃSCY i zmarłych z Rodziny.

18.00 – W intencji Ojczyzny – od Akcji Katolickiej.

18.00 – śp. Ludwik GMIŃSKI – 11 rocznica śmierci; śp. Janusz MIELCAREK; śp. Jan GORAJCZYK i za zmarłych Rodziców.


Środa – 11 listopada 2020 – Święto Niepodległości Polski

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7.00 – śp. Stanisławę i Zdzisław ŻURAWSCY.

9.00 – śp. Krzysztof  – greg. 11.

9.00 – śp. Wanda i Tadeusz KONSTANKIEWICZ; śp. Piotr KONSTANKIEWICZ.

11.00 – W INTENCJI OJCZYZNY.

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18.00 – Według intencji  Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

18.00 – W intencji Księdza Marcina Gudełajskiego – z racji Imienin – od Żywego Różańca.

18.00 – W intencji Księdza Marcina KÓZKI – z racji Imienin – intencja od Żywego Różańca.


Czwartek – 12 listopada 2020 

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii.

9.00 – śp. Krzysztof – greg.12.

18.00 – śp. Jerzy SIWAK – miesiąc po pogrzebie..

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny WIŚNIEWSKIEJ i Jej rodziny, jako podziękowanie za pomoc i opiekę w czasie turnusu.

18.00 – O zdrowie , błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Reginy  Pawłowskiej z racji Imienin.

18.00 – śp. Grażyna MELKOWSKA – 7 rocznica śmierci.

18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Karolka z okazji 6 rocznicy Urodzin.


Piątek – 13.11.2020

7.00 –    Od pewnej osoby Msza św. jako przeproszenie Pana Boga za oskarżenie Pana Boga za pandemię.

9.00 –  Za zmarłych z Rodziny IMAŃSKICH i KRÓLÓW ujętych w wypomnikach.

9.00 – śp. Franciszek KOWALSKI – w 100 rocznicę śmierci, który zginął w Bitwie Warszawskiej w 1920 roku.

18.00 –  śp. Krzysztof –  greg. 13.

18.00 –  Za zmarłych ze Wspólnoty Niepokalane Poczęcie oraz za śp. Zofię Puciato – mamę ks. Wojciecha i śp. Ks. Kazimierza METRYKĘ.

18.00 – śp. Bożena NOWAK – 7 miesięcy po śmierci.

18.00 – śp. Dorota TUCZYŃSKA – 1 rocznica śmierci.


Sobota – 14.11.2020

7.00 – śp. Zbigniew CHIMIAK – miesiąc po pogrzebie.

9.00 – śp. Marian HOLIŃSKI – 20 rocznica śmierci – intencja od synów i Rodziny.

9.00 – śp. Marcelina – 6 rocznica śmierci; śp. Stanisław i Adam.

9.00 – śp. Krzysztof – greg. 14.

18.00 – śp. Maciej MIŚ – 35 rocznica śmierci; śp. Andrzej MIŚ – 31 rocznica śmierci; śp. Józef NOWAK – 25 rocznica śmierci i zmarłych  z tych rodzin oraz śp. Joanna ŚCIGAŁA – 2 miesiące po śmierci.

18.00 –  śp. Czesław DYDZIAN – o spokój duszy, intencja od Teresy, Stanisławy i Józef z Jastrzębia Zdroju.

18.00 –  śp. Henryk BRZEZIŃSKI – 8 rocznica śmierci.


Niedziela – 15.11.2020

7.00 – śp. Paweł PŁOMIŃSKI – 3 rocznica śmierci; śp. Leokadia i Józef WELCZ; śp. Genowefa i Józef PŁOMIŃSCY.

8.00 – śp. Leokadia, Bogdan, Maria, Walenty i Roman oraz zmarli z Rodziny ŁUCZAKÓW i PAWLUKIEWICZÓW.

9.30 – O potrzebne łaski dla Tadeusza PARZUCHOWSKIEGO.

9.30 – śp. Maria i Tadeusz MARCZYK i zmarłych z ich Rodzin oraz śp. Jan CHMIELOWIEC i zmarli z jego rodziny.

9.30 – śp. Józef, Bronisławę, Henryk, Stanisław z Rodziny KOŚCIELNIAK.

10.45 – śp. Jan WASYLÓW – 6 rocznica śmierci; śp. Teodorę, Stefan, Jan, Czesławę z rodziny BUJANOWSKICH.

10.45 – śp. Paweł DROŻDŻYŃSKI i zmarłych z Rodzin WRÓBLEWSKICH i ZARACH.

10.45 –  śp. Zofię, Jan, Leszek MICHALAK; śp. Irenę i Józef MICHALSCY.

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – Dziękczynna w 40 rocznicę Urodzin Tomasza, ze szczególnym podziękowaniem Matce Bożej za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo, również za wszystkie osoby, które wniosły trud w wychowanie Tomasza.

12.00 – śp. Henryk, Emilia i Ireneusz PRZYBYSZ.

13.30 – W intencji Dzieci otrzymujących Chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.

15.15 – śp. Roman SOSNA – 3 rocznica śmierci

18.00 – śp. Krzysztof – greg. 15.

19.30 – śp. Stanisławę i Zygfryd FIEDORONEK oraz zmarłych z Rodziny FIEDORONEK i TANONA.

Skip to content