Menu Zamknij

INTENCJE MSZALNE – 9-16.02.2020

NIEDZIELA – 09.02.2020

7.00 – śp. Aniela Kastrau – 10 r. śm. Wilhelm – 22 r. śm., Wacław, Tadeusz i zmarli z rodziny Orlickich; Krystyna i Antonina

8.00 – śp. Eugeniusz Zawadzki – 35 r. śm., zmarli rodzice z obojga stron i zmarli z tych rodzin

9.30 – śp. Halina i Franciszek Kacprzak; Stanisław, Sebastian Kacprzak

9.30 – śp. Julia – 5 r. śm., Michał – 13 r. śm., Niedźwieccy

9.30 – śp. Andrzej Pepryk – 2 r. śm. i zmarli z rodz. Pepryk i Krusińskich

10.45 – śp. Izabela Dydzian – 9 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Ryszard Żurek – 9 Msza św. gregoriańska

10.45 – śp. Bernard Nowak – 2 r. śm.

12.00 – Za Parafian

12.00 – śp. Stanisław Stachula i zmarli jego rodzice, Stanisław Kubich – 1 r. śm.

12.00 – śp. Jan Jankowski – 17 r. śm., Marek Jankowski i zmarli rodzice z obu stron

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych

15.15 – śp. Zbigniew Bręgiel

18.00 – śp. Halina Borowiak – int. od wnuków z żonami i rodzinami

19.30 – śp. Janina – 27 r. śm. i Stanisław Epiard


PONIEDZIAŁEK – 10.02.2020

7.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji 85 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski 

9.00 – śp. Renata Szczepańska – 1 r. śm. 

12.00 – śp. Jan Niewadził – Msza św. pogrzebowa

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 10 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 10 Msza św. gregoriańska 

18.00 – W intencji Ojczyzny – intencja Akcji Katolickiej 

18.00 – śp. Edwarda Kaczmara – 13 r. śm. 


WTOREK – 11.02.2020

7.00 – śp. Wiktor Raupuk – 2 r. śm. 

9.00 – śp. Wojciech Wajs – intencja od uczestników pogrzebu w miesiąc po pogrzebie 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 11 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 11 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Jakub i Jerzy Derwich 


ŚRODA – 12.02.2020

7.00 – śp. Helena Szulc – intencja od uczestników pogrzebu w miesiąc po pogrzebie 

9.00 – Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Grażyny i Alfreda z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

18.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 12 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 12 Msza św. gregoriańska 


CZWARTEK – 13.02.2020

7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciwko Eucharystii 

7.00 – 

9.00 – śp. Danuta Kluge – intencja od uczestników pogrzebu w miesiąc po pogrzebie 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 13 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 13 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Maciej Wielowieyski 1 r. śm. i zmarli z rodziny Wielowieyskich – Zuzanna, Anna i Wojciech 


PIĄTEK – 14.02.2020

7.00 – śp. Krzysztof Borowski – intencja od uczestników pogrzebu w miesiąc po pogrzebie 

9.00 – śp. Elżbieta Szaraficka – intencja od uczestników pogrzebu w miesiąc po pogrzebie 

18.00 – śp. Izabela Dydzian – 14 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Ryszard Żurek – 14 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Mieczysław Wołoszyn – 3 r. śm. Leszek Grobelny – o radość wieczną w niebie dla nich 


SOBOTA – 15.02.2020

7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla siostry zakonnej Ewy

9.00 – śp. Ryszard Żurek – 15 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. zabela Dydzian – 15 Msza św. gregoriańska 

18.00 – śp. Zbigniew Grotnik – 12 r. śm. Wacław Grotnik 

18.00 – śp. Maria Ciesielska – 1 r. śm. Agnieszka i Franciszek Ciesielscy, Genowefa i Wojciech Sobieszczuk – int. od męża i dzieci 


NIEDZIELA – 16.02.2020

7.00 – śp. Aleksandra – 9 r. śm. Tomasz, Józef i Mariusz 

8.00 – śp. Władysława, Marianna, Bogusław Warzecha 

9.30 – śp. Zygmunt Kardziejonek – 15 r. śm. Dionizy Ziembicki – 27 r. śm. 

9.30 – śp. Stefan Adamowicz – 21 r. śm. i za zmarłych z rodziny z obojga stron 

9.30 – śp. Henryk Wąsowczicz – 13 r. śm. I zmarli z rodziny Osuch, Wąsowicz, Głuch, Ignaczak 

10.45 – śp. Izabela Dydzian – 16 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Ryszard Żurek – 16 Msza św. gregoriańska 

10.45 – śp. Jarosław Chałubiec 

12.00 – Za Parafian 

12.00 – śp. Krystyna Danielewska – int. od Haliny z rodziną z Włocławka 

12.00 – śp. Aleksander Sójka – 1 r. śm. 

13.30 – W int. Dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych 

15.15 – śp. Krystyna Pochmara, Irena Tąbecka 

18.00 – śp. Dariusz Kozłowski, Józef Bzynek 

19.30 – śp. Maria Tatesiuk – 1 r. śm.