Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła

  1.  W tym tygodniu kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środa i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św.
  1. W dniach od 18 do 25 stycznia Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. W dniu 19 stycznia przypada dzień Imienin J.E. Księdza Biskupa Henryka Wejmana. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o Solenizancie.
  1. Zaraz po świętach w miejscu „Kolędy” w kościele odprawiane były Msze św. w intencji mieszkańców naszej parafii i zanoszone modlitwy z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej z błogosławieństwem kolędowym. Bardzo serdecznie dziękujemy, za ofiary kolędowe, które były przynoszone do kościoła i składane na tacę, czy też przelewem bankowym na konto parafii. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Niech Pan Bóg wynagrodzi za każdy gest dobra.
  1.  Do 2 lutego 2021 trwa akcja modlitewna poświęcenia swojej rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu. W każdy czwartek stycznia 2021 jest Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego po wieczornej Eucharystii. Można wypełnić wszystkie założenia modlitewne, przedstawione w propozycji ćwiczeń duchowych, umieszczonych na stronie internetowej naszej parafii, albo na ile dana rodzina ma możliwości.
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zbigniew POPRAWSKI, śp. Czesława GRABOWSKA, śp. Irena SUBOTOWICZ, śp. Marta RABCZYŃSKA, śp. Piotr WASILEWSKI, śp. Tomasz BŁACHOWICZ, śp. Marek SMOLICZ, śp. Helena PODOBIŃSKA, śp. Grzegorz LECH. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego   błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 17 stycznia 2021 r. 

Skip to content