Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałek do piątku włącznie w godzinach od 16.00 – 17.30.
  2. Dzisiaj, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia,  po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia  pod patronatem Parafialnego Zespołu Caritas.
  3. W dniach od 5 do 11 maja br. przeżywać będziemy 11 Tydzień Biblijny.
  4. Nabożeństwa majowe po zakończeniu Mszy św wieczornej w kościele, czyli około godziny 18.30. Natomiast przed Figurą Matki Bożej Fatimskie przy Rondzie Pionierów Polic jest śpiewana codziennie w maju Litanii Loretańska o g. 20.30, zakończona Apelem Jasnogórskim ok. 21.00.
  5. W sobotę, 11 maja br. będzie w naszej parafii Uroczystość I Komunii świętej w dwóch grupach o g. 10.00 i o g. 12.00. Nie będzie w najbliższą sobotę Mszy św. o g. 9.00. Spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii  św. i osób związanych z tą Uroczystością w piątek, 10 maja od g. 16.30.
  6. Rocznica I Komunii św. będzie w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, to jest w niedzielę 9 czerwca o g. 10.45.
  7. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w ewangelizacji „Misja na 1000  placach”, według zachęty Papieża Franciszka, aby wyjść z ewangelizacją na ulice i obrzeża miast. Pośród wielu miast i miejscowości od dzisiaj do 2 czerwca , w kolejne niedziele, w godzinach od 15.00 do 17.30 , ta misja odbywać się będzie również w Policach na deptaku pomiędzy ul. Kard. Wyszyńskiego, a ul. Przyjaźni.
  8. Jest organizowana kolonia dla młodzieży szkół średnich i studentów w Karpatach Ukraińskich w terminie od 20 – 30 sierpnia br. Szczegółowe informacje u ks. Łukasza.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga KOŻUSZEK.  Dla wszystkich zmarłych oraz za dusze w czyśćcu cierpiące za którymi się nikt nie modli,  módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy kapłańskiego  błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 5 maja 2019

Skip to content