Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła

1. Zakończona została wizyta duszpasterska w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie kapłana i błogosławieństwa na nowy rok, dziękujemy również za ofiary składane przy kolędzie. Rodziny, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie mogą zgłosić gotowość i ustalić dzień i godzinę uzupełnienia kolędy.

2. Kancelaria parafialna do końca lutego 2020 roku, jest czynna trzy razy w tygodniu, to jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zgłosić codziennie w zakrystii po Mszy św. o g. 7.00, 9.00 lub 18.00.

3. W sobotę, 1 lutego br., z racji I soboty miesiąca, Msza św. przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników będzie odprawiona o g. 9.00 i następnie w kaplicy Miłosierdzia Bożego wystawienie Najświętszego Sakramentu od g. 10.00 i Adoracja do g. 15.00.

5. W przyszłą niedzielę, 2 lutego, jest święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Przynosimy do kościoła świece gromnice – ich poświęcenie podczas każdej Mszy św.. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego.

6. Msza św. za śp. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka będzie odprawiona w naszej parafii w niedzielę, 2 lutego 2020 roku o g. 12.00. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. prosząc o Miłosierdzie Boże dla zmarłego Biskupa Stanisława Stefanka.

7. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Zdzisław RUDZKI, śp. Jolanta MIKOŁAJEWICZ. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

8. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 26 stycznia 2020 r.

Skip to content