Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Kancelaria parafialna do końca lutego 2020 roku jest czynna trzy razy w tygodniu, to jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zgłosić codziennie w zakrystii po Mszy św. o g. 7.00, 9.00 lub 18.00.

2. Dzisiaj 2 lutego, jest święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o kapłanach, zakonnikach i zakonnicach oraz osobach świeckich konsekrowanych.

3. Msza św. za śp. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka będzie odprawiona w naszej parafii dzisiaj, 2 lutego 2020 roku o g. 12.00. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. prosząc o Miłosierdzie Boże dla zmarłego Biskupa Stanisława Stefanka.

4. W tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o g. 18.00 Msza św. od uczestników Mszy św. w intencji o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego i następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania. W piątek spowiedź od godziny 17.00 i Msza św. z daru serca uczestników Mszy św.w Intencji Przyjaciół Jezusa Miłosiernego o g. 18.00, zakończona nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. Spotkanie z osobami, które chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania, a są już poza wiekiem szkolnym, odbędzie się w piątek, 7 lutego o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego

6. Serdecznie zapraszamy osoby pragnące oddać się w macierzyńską niewolę miłości Maryi na konferencję wprowadzającą do oddania oraz spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 15 lutego br. o godzinie 19.00. Miejsce spotkania – kaplica Miłosierdzia Bożego.

7. Nauki przedślubne będą w naszej parafii w dniach od 24 do 28 lutego włącznie w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00.

8. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Elżbieta ZIENTEK, śp. Barbara SZAŁEK, śp. Helena KUCZYŃSKA. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

9. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 2 lutego 2020 r.

Skip to content