Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Kancelaria parafialna aż do odwołania, jest czynna tylko trzy razy w tygodniu, to  jest w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy zawsze można zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św.
  1. Od dzisiaj i przez cały Adwent Caritas będzie w przedsionku kościoła rozprowadzał kartki świąteczne, kalendarze i świece wigilijne. Na stoliku Caritas będzie można również nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  1. Do soboty przed I Niedzielą Adwentu, czyli do 28 listopada włącznie, o g. 17.30 wypominki z modlitwą za zmarłych. Wypominki są czytane według daty podanej na kartkach wypominkowych.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Roraty w naszym kościele będą o g. 7.00 rano.
  1. Na stolikach przy wyjściu z kościoła znajdują się czasopisma katolickie. Starajmy się czytać te czasopisma. Zapłatę za dane czasopismo można wrzucić do skarbony obok konfesjonału.
  1. Jest udzielona przez Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej i świątecznej aż do odwołania. Uczęstniczących w liturgii zachęcamy do stosowania się do zaleceń Sanepidu.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Wanda KĘSICKA, śp. Marcin KULIGOWSKI, śp. Nina STACHOWIAK, śp. Stanisława ŻYGO, śp. Zdzisław BIŚ, śp. Antoni SZTUBECKI, śp. Eugeniusz NAGADOWSKI. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 22 listopada 2020 r. 

Skip to content