Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę czerwca Dzień Dziękczynienia Opatrzności Bożej. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Po Mszy św. wieczornej o g. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Rocznica I Komunii św. będzie w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, to jest w niedzielę 9 czerwca o g. 10.45.
  4. W czwartek ostatnia przed wakacjami Msza św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 15.00.
  5. W I czwartek miesiąca podczas Mszy św. i na nabożeństwie czerwcowym modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu.
  6. W I piątek miesiąca spowiedź od g. 17.00.
  7. Nauki przedślubne ostatnie przed wakacjami będą w dniach od 3 do 7 czerwca włącznie o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  8. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 27 i 28 września br. Z naszej parafii, jak każdego roku są organizowane dwa wyjazdy – jeden tylko do Częstochowy na dzień 27 i 28 września z kosztem 220 złotych, w tym przejazd, nocleg, ubezpieczenie oraz dłuższa pielgrzymka do Częstochowy w dniach 24 – 28 września 2019 roku . W programie: Licheń, Niepokalanów, Warszawa, Jasna Góra. Koszt 790 złotych, w tym noclegi, wyżywienie, przejazd i ubezpieczenie. Informacje u Ks. Andrzeja. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Anna STANKIEWICZ, śp. Janina WYSZYWANA, Zofia NOWAKOWSKA, Jadwiga ŁAZOWSKA. Dla wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen”.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 2 czerwca 2019

Skip to content