Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

  1. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św.
  2. Na czas wakacji spowiedź w tygodniu jest tylko przed Mszą św., szczególnie przed Mszą św. wieczorną, czyli od g. 17.30 do 18.00.
  3. Dzisiaj, na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie ziół, owoców i kwiatów.
  4. We wtorek, 17 sierpnia, przypada wspomnienie św. Jacka. Jest to również dzień Imienin Ks. Jacka. Solenizant odprawi Mszę św. we własnej intencji o g. 18.00. Pamiętajmy o modlitwie i serdeczności dla Solenizanta.
  5. Zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity, dokonane zostaną zmiany w naszej parafii na stanowisku wikariuszy. 23 sierpnia br. Ks. Marcin Gudełajski przechodzi do parafii pw. Krzyża Świętego w Szczecinie. Mszę św. pożegnalną odprawi w najbliższy czwartek, 19 sierpnia, o g. 18.00. Ks. Tomasz Kałuża przechodzi do parafii pw. bł. Michała Kozala Bpa w Świnoujściu. Pożegnalną Mszę św. odprawi w niedzielę 22 sierpnia o g. 10.45. Ks. Marcin Kózka, przechodzi do parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Węgorzynie. Pożegnalną Mszę św. odprawi w niedzielę 22 sierpnia o g. 19.30. Do naszej parafii przyjdą od 23 sierpnia ks. Piotr Raczyński z Węgorzyna, ks. Tomasz Gruszto ze Stargardu i ks. Piotr Łącki ze Szczecina z parafii św. Antoniego.
  6.  W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Boga; śp. Józef MAŚLACH, śp. Janina KAMELSKA, śp. Mirosław TUCZYŃSKI, śp. Stefan DOBRUT, śp. Danuta KORUPKA, śp. Maria JUST, śp. Michał WDÓWKA. Za tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 15 sierpnia 2021

Skip to content