Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1.  Kancelaria parafialna jest czynna w środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św.
  1. Rozpoczął się maj i nabożeństwa majowe będą w kościele codziennie na zakończenie Mszy św. wieczornej oraz będzie śpiewana Litania Loretańska do Matki Bożej codziennie o g. 20.30, obok kapliczki Matki Bożej Fatimskiej przy Rondzie Pionierów Polic.
  1. W poniedziałek, 3 maja, jest święto NMP Królowej Polski i święto narodowe Konstytucji 3 Maja. Msze św. odprawiane będą tak jak w zwykły dzień, czyli g. 7.00, 9.00 i 18.00 oraz będzie specjalna Msza św. o g. 11.00 w intencji Ojczyzny. Zapraszamy wszystkich do modlitwy za Ojczyznę.
  1. Na stolikach pod chórem zawsze są wyłożone czasopisma katolickie. Zapraszamy do czytania tych czasopism. Zapłatę za czasopismo można wrzucić do skarbony obok konfesjonałów.
  1. 1 maja odbył się pogrzeb Księdza Biskupa Jana Gałeckiego. Mszę świętą za śp. Księdza Biskupa Jana Gałeckiego od naszej parafii odprawimy w najbliższą niedzielę, 9 maja br. o g. 12.00 . 
  1.  Pomódlmy się za osoby z naszej parafii, które ostatnio odeszły do Pana Boga. Są to: śp. Stanisław CIESIELSKI, Sabina BUCHNAJZER, śp. Józef KRZECZEK, śp. Zofia BILIŃSKA, śp. Andrzej SOKOŁOWSKI, śp. Krystian CIEŚLA, śp. Zbigniew GIRYN. Za tych wspomnianych i wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 2 maja 2021 

Skip to content